Jump to content
Dogomania

Ania :)

Members
  • Posts

    3372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania :)

  1. O to coś słyszałam wlaśnie, że w Skalmierzycach jest dobry wet, może o nim była mowa :) Znajomy własnie leczył psy u Ciszewskiego a przeszedł do kogoś ze skalmierzyc ;)
  2. Tydzien temu ważył 37kg. Dzisiaj pojechał Kamil z nim do weterynarza to może będę miała wagę z dziś. :) ale serio nie jest gruby, on jest mocnej kości i ma skóry dużo. No podejrzewam, że Brando bedzie podobnie ważył jak labek Twojej kumpeli ;)
  3. Jaki Fasolek przeuroczy <3 a rudy genialny. To ten Twój nowy kot tak?
  4. No hej :p Rozcharatalam sobie pół palca myjąc wczoraj pochłaniacz xd tyle u mnie :D a Brando w wieku 9msc waży i mierzy w klebie i szyi co Andy jak był dorosły :p boję się pomyśleć ile będzie ważył jak zmeznieje całkowicie :p Leonowi zamówiłam obrożę używaną skórzaną z motywem buldozka. Mam nadzieję że bedzie dobra :) a Kamilowi zrobie niespodzianke i zamówiłam mu naklejke na auto z głową buldozka :)
  5. ten wet do, którego Ty chodzisz gdzie przyjmuje ? Bo szczerze powiem nie słyszałam ani o jednym ani o drugim. :)
  6. Znajomi, którzy u niego leczyli zwierzaki mówili, że jest bardzo drogi, jest bardzo niedostępny i nie miły no i ponoć jest alkoholikiem. Moja babcia kiedyś leczyla u niego kotke , miała lyse place na polowie grzbietu a on nie badając jej stwierdził, że to pchły na pewno. Co byłoby dziwne, bo moja babcia regularnie daje jej krople na pchły i odrobacza. Poszła do Palczewskiego no i okazało, się że jest przebialkowana (chyba?). W każdym bądź razie zalecił na początek zmiane karmy no i to wystarczyło. Kotka wróciła do normalności. no i ten p. Turek który pracuje u niego jest technikiem weterynarii też do super specjalistów nie należy. Z reszta uczył mnie w szkole większości przedmiotów jak poszłam na tech.wet. ale zrezygnowałam właśnie przez niego. także Ciszewskiego nie polecam nikomu.
  7. O rany Ciszewski... nie chce się na jego temat wypowiadać :P Swoją drogą ponoć ostatnio więcej go nie ma jak jest w gabinecie. Ale wy u niego chyba tylko stawy prześwietlaliście, nie? To musiało słodko wyglądać, takie kociaki :D
  8. W Kaliszu jeżdżę do Palczewskiego i sobie bardzo chwalę, on jest z Ostrowa, ale tam gabinetu chyba nie ma. Jak będę u niego, bo musze jechać na dniach to się zapytam ;) Może on tez kogoś poleci :) Mela to mi się kojarzy z Melką z pierwszej miłości :D
  9. U mnie nic się nie dzieje ciekawego, więc pozostaje się tylko przywitać :P
  10. To musisz mi powiedzuec która to wetka zebym do niej nie jeździła. Musisz mi polecic kogos dobrego w Ostrowie ;) No to fajnie, że Luka się zaaklimatyzowala i jest taka kochana :)
  11. O matko ... takie tragedie są straszne. A wiadomo co było przyczyną ?
  12. Właśnie właśnie, poprosimy zdjęcia :)
  13. A to Ci od tej bernardynki ? Fajna sunia ;)
  14. Okazalo się, że naprawa mojego samochodu bie będzie wcale taka tania... kuzwa stary grat i jeszcze kase w niego wpieprzac :/ no ale musze.
  15. Nie kojarzę za bardzo hodowli :) Hej Marta :) Bo Brando to takie ciele jest xd ale kochane :D
  16. Spoko poczekamy :)
  17. Aga a dzisiaj Kamila mama mi mówiła, że spalilo się mieszkanie w ostrowie kuzynce Kamila taty, ale to chyba tydzień temu w niedziele było
  18. Oo fajnie :) to dowiedz się z jakiej hodowli :) A w jaki sposób Szkolil ? Podstawy czy coś więcej?
×
×
  • Create New...