Jump to content
Dogomania

Ania :)

Members
  • Posts

    3372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania :)

  1. No przecież na filmiku jest przed kompem :P I wtedy z pół godziny tak lezał :P
  2. Leon sie przytula jak ma w tym jakiś interes, albo jak sam tego chce :P Za to Brando uwielbia się przytulać zawsze :P
  3. Oj uwierz, że najgorsza :P A pamietam, że chwile przed egzaminem rozmawiałam z kumplem i mówiłam mu, że nie chce na nią trafić, a 5min później słysze, że damski głos wywołuje mnie na plac :D to wyobraź sobie jaka byłam zdenerwowana :P w czasie egzaminu czepiała się o najdrobniejsze szczegóły, nie raz nawet nie wiedziałam o co jej chodzi i do samego końca nie wiedziałam czy zdałam i na koniec mi powiedziała "chyba wie Pani, jak Pani jechała? Nie było to perfekcyjne i do samego końca się zastanawiałam czy Pani wpisać wynik pozytywny czy negatywny, ale już niech Pani bedzie" wysiadłam z auta, patrze a tam zdane :P
  4. On całe życie ma brodę, tylko teraz musi ja skrócić, bo już ma za długą :P A Leon jak któreś z nas siedzi przy kompie, to tak na nas potrafi leżeć bardzo długo :P
  5. Nigdy się nie dowiesz jak nie spróbujesz :) ja zdałam praktyczny za 2 razem, a jak oblałam pierwszy to też miałam czarne myśli, że będę zdawać w nieskończoność, a za drugim razem trafiłam na najgorszą egzaminatorke w całym wordzie :P
  6. Oj tam to podobnie jak Leon sie zachowuje :P
  7. I ma rację ! Ja uważam, że prawo jazdy w dzisiejszych czasach, każdy powinien mieć :)
  8. https://www.youtube.com/watch?v=zOibr2e9za4 W tle zarośnięty Kamil :P Jak sie dowie, że to tu dodałam, to mnie zabije xddd
  9. Rozumiem, że tam uczęszczasz ? :P
  10. Leon panicznie boi sie kąpieli :P Ale w wannie ze strachu jest w miare grzeczny, tylko się kręci nie raz :P A Coma co wyprawia ? :P
  11. Ehh z tą pracą to zawsze coś, ale dasz rade :)
  12. Za chwilkę się doda, później z tym przerabianiem będę kombinować :P No i właśnie z tego względu ja tez rezygnuje, bo dojeżdżać z Ostrowa do Grabowa, by się nie opłacało, a autobusy w tych godzinach co bym potrzebowała nie kursuja.
  13. Leona to moge kąpać nawet codziennie, bo to zajmuje 10min :P Ale przy młodym siedze dużo dłużej i jego nie lubię kąpać, choc jest aniołem nie psem, bo na siedząco po prostu zasypia w wannie :D
  14. Jak nie lubie miec w domu brudnych zakurzonych psów, teraz juz po kilku dniach od kapania jak głaszcze Branda to mam zakurzone ręce co mnie strasznie irytuje :P A Leonek tez musi byc czysty, bo on spi w łóżku :D
  15. A dlaczego będziesz musiała tak pracować ?
  16. Fakt, nudno się robi :P Taa a ja kiedy psy kapałam ? 2-3 dni temu? A Brando już upieprzony jakbym go z pół roku nie kąpała...
  17. Oj Aga, to lekarstwa weź i do łóżka !
  18. Aga, moje miejsce zwolni sie pod koniec września :P :P Ok, spróbuje dodac na yt, ale jak widze to potrwa ......
  19. chyba większość dzieci lubi reklamy :) a na pewno te, które ja znam :p
  20. Ona bardziej dziewczyny, które u niej pracowały i teraz mnie traktuje jak córki :) swoich dzieci niestety nie może mieć... z jedną ze swoich byłych pracownic utrzymuje kontakt do dziś, są w świetnych relacjach, nawet na wakacje razem wyjeżdżają :) jak byłam chora to co chwile mi jakies herbatki, lekarstwa wszystko co mogła przynosiła xd Przed chwilą nagralam filmik jak Leon rapuje :D alee wyszedł ciemny i nie w tą stronę co powinien xd
  21. Cały czas sie biję z myślami, ale bardziej jestem ku temu, by jednak nie prosić :P bo ostatnio na przyjazd mamy brałam kilka dni wolnych. Fakt faktem i tak jestem tam tylko do konca wrzesnia, ale jednak za bardzo lubie Panią Bożenkę (szefową) :D dzisiaj przyniosła do pracy taaaki pyszny rosół z perliczki (już drugi raz) :D
  22. haha to jest jego standardowe siad :P rzadko kiedy usiądzie normalnie :D kuurde cały czas myśle, czy by jednak nie poprosic szefowej o wolne na tą wystawę, ale wtedy będzie musiała zamknąć na jeden dzień solarium, albo sama przyjśc i zrezygnować z jednego dnia urlopu ... tylko bym musiała mieć konkretny powód, albo błagac na kolanach :P
  23. Fabian jest genialny <3 :D a ze Stasia to kawał chłopa :D
×
×
  • Create New...