No u mnie by była pogoda idealna, gdyby nie burza, która już minęła na szczęście. :cool1:
A to pewnie nie zablokowałam klawiatury, przepraszam. ;)
[url]http://img222.imageshack.us/img222/9752/p1210505.jpg[/url] Łoooo i w takiej kałuży Kabik się wykąpał? No ładnie. :evil_lol:
[url]http://img30.imageshack.us/img30/7052/p1210518.jpg[/url] mówiłaś, że tego zdjęcia nigdzie nie dasz. :evil_lol: