Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. A tym rycerzem bęzie... Piotrek ! :evil_lol: No poradzisz sobie, jak on zacznie nadawać, to udawaj, że nie słyszysz i idź w inną stronę. :evil_lol: A otwarta to też chcę być u siebie. :lol: Haha ej nie, dlaczego mam robić za chłopaka. :evil_lol: :lol: Jaką inną? :evil_lol:
  2. Tak, o to mi chodziło. :evil_lol: Haha, no wiesz, jak ona to przeczyta to będzie źle. :evil_lol: Nie pierwsza powiedziałam, tylko imię pomyliłam, ojej. :evil_lol:
  3. Jest na Adę i już ! :roll: To ona mi ciągle męci w głowie. :placz: A ja wygrałam, bo powiedziałam do kogo piszesz. :evil_lol: Napisałam przeciez, że do tego chłopaka. :evil_lol: [url]http://i39.tinypic.com/2rnx015.jpg[/url] haha, fajna.. e piłka? :lol: :D
  4. Ahaaaa, bo jutro znowu go będziesz widziała. :lol: Nie no, może nie będzie źle, jak coś to się odsuwaj od niego i idź gdzie indziej. Albo ... UCIEKAj !!! :lol::lol::lol: No propozycja nie o spotkaniu, tylko o pytaniach tak? :eviltong:
  5. Haha no przepraszam, ale on pierwszy mi się skojarzył. :lol: A Kabik znowu Cię nie lubi :shake: ? Hahaha. :evil_lol: Nie no, o jaką propozycję to mi mówiłaś już. :D Chyba że teraz jakaś nowa się nasunęła. :evil_lol: No mi już te hbo się rzadziej włącza, ale wcześniej to cały czas była. :lol:
  6. Zawsze było na mnie, to teraz czas na kogoś innego. :diabloti: Ale ok, już będę pamiętała. :D :lol:
  7. Hmmm no nie wiem, Paweł np. :evil_lol: Nie no, żartuję.. Piotrek. :grins: No dobra, też żart.. Hmmm.. KABIK ! :multi: E tam, z panem P. to jeszcze pogadasz nieraz. :cool3: Mi już na szczęście zniknęła. :roll: Za każdym otwarciem nowej strony na dgm mi się włączała. :roll:
  8. Hmm nie wiem, a kogo masz na myśli :D ? :loveu::loveu::loveu: Może się tak zdarzyć. :grins: Nie no, nie wiem, nie znam ich to nie wiem, co mogą robić. :eviltong: Hmmm ciekawa co to była za rozmowa. :cool3: :loveu: ? Kurczę, wkurza mnie reklama hbo. :roll::roll::roll: Przez nią dogo mi wolno chodzi. :roll:
  9. [url]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/5072009/DSC01551.jpg[/url] to zdjęcie fajne. :loveu: [url]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/5072009/DSC01536.jpg[/url] ślicznie wyglądacie. :)
  10. Aha... :roll: E tam, może wyjdziesz z kimś lepszym. Ja Cię kocham. :loveu::loveu::loveu: Oj tam, może akurat nie ma ich na necie czy tam przy telefonie.. ja czasami swój zapominam włączyć. :evil_lol: A jeszcze jak dzień mam zabiegany i na neta czasu nie ma to w ogóle. :lol: Gadałaś z Romkiem? :cool3:
  11. Hej :hand: !!! Co tam u Ciebie? Idziesz w końcu na ten spacer :D ? Jeszcze 2 tygodnie do zlotu :cool3: :multi: :loveu: !!!
  12. Ja również gratuluję ! :multi: :loveu::loveu::loveu:
  13. Napisałam przecież z zapytaniem, czy tak się nazywał. :placz: Nie moja wina, za mało o nim piszesz. :evil_lol: I że Ada mi wciąż o jakiś chłopakach gada bez przerwy. :evil_lol: Ale o Wojtka mi chodziło. ;)
  14. Dobrze, że wrócił pod dom, a nie gdzieś niewiadomo gdzie. :eviltong: ;) Czekamy na zdjęcia. :)
  15. No no. :evil_lol: Wreszcie skojarzyłaś. :multi: :eviltong: Ale naprawdę, takie rozmowy są bardzo... hm długie. :diabloti:
  16. Ja wiem! Do tego chłopaka, chyba Pawła , tak? :evil_lol: Fajnie. :loveu: Ja na Śnieżkę nie wchodziłam, bo za zimno było. :eviltong: Tzn ja w Karpaczu jestem na feriach ostatnio. :eviltong:
  17. Haha, nie ważne jak to coś się nazywa. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: No coś jak moja rozmowa z Karoliną z tym "co u ciebie? - a nic". :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. Nie, bo ja. :evil_lol: Haha, no taki trochę hmm różno natrojowy. :lol: Wymyślam nowe słowa. :lol: A u mnie, a nic. :evil_lol: Ta odpowiedź moja chyba coś ci przypomina. :evil_lol:
  19. Chyba kojarzę to miejsce. :eviltong: Ładne zdjęcia. :loveu:
  20. Ja czasami też mam. :evil_lol: A co tam u Ciebie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ?
  21. Zapomniałaś !!! Ja wiem najlepiej. :cool3: :evil_lol:
  22. Zapomniałaś tam dopisać "nie" do słowa "prawdę". :cool3: :loveu::multi::loveu:
  23. Oj no co ty gadasz. :loveu::loveu::loveu:
  24. No a rok to kupa czasu. :diabloti: Ojej.. będziemy Cię nadal lubić. :loveu::loveu::loveu:
  25. No to rzeczywiście musisz być bardzo zła ! :diabloti: Na zlocie pewnie to będzie widoczne. :evil_lol:
×
×
  • Create New...