Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Aha, czyli jest ich dwóch. Na razie. :evil_lol: Ooo już się zacyzna obgadywanie. :evil_lol: Konkurencja rośnie. :evil_lol: Hahaha ojej no, pożartować nie można. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :lol:
  2. No masz w czym, w końcu to 27 sztuk. :cool3: Jaki jeden był dziwny? Paweł? :evil_lol: A ta Aga chce być najlepsza, tak? :eviltong: [url]http://img15.imageshack.us/img15/7213/p1210354.jpg[/url] hahahaha nie mogę. :evil_lol: No co ty chcesz, przystojny chłopak. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Bierz go od razu, bo za nim lata stado dziewczyn. :evil_lol: Haha, wyobrażam sobie, jak mogła przebiegać wasza rozmowa. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :lol:
  3. Ooo kogo ja tu widzę ! :-o :multi:
  4. Haha, mówiłam Ci, że coś może z tego wyjdzie. :evil_lol: Widać, że się klei. :D Dawaj zdjęcia. :D No to ogólnie ciekawie było w miarę. ;) O, i konkurencja juz rośnie, no no. :evil_lol: Robi się jeszcze ciekawiej. :D A chłopacy ogólem ok, czy jacyś niektórzy też dziwni? :evil_lol:
  5. A gdzie wyjechał? :) Holly została?
  6. To przyśnij, bo mi zależy, by się tam dostać. :placz: No fajnie by było. :) Czekamy na relację z tego spotkania... ^^
  7. Ale ładne zdjęcia. :loveu: Marleyek jak pięknie wygląda. :cool3:
  8. Chciałabym ! Haha może. :evil_lol: Ale takie coś dziedziczne raczej nie jest, najwyżej zaraźliwe. :diabloti: Może gdzieś pojedziesz. :)
  9. No, a tak bardzo chciałabym się dostać ... :placz: Dziedziczne? Coś sugerujesz? :evil_lol: Fajnie by było... tylko kiedy :D ?
  10. Nieprawda, ja Anulę kocham najbardziej! :evil_lol: :loveu: Ale musiałaś sobie fajnie rozmawiać z Bonkiem. :):):)
  11. No ja chciałabym być w tej szkole, gdybym się dostała, to szkołę mam w centrum miasta. ;) Kiedy będe miała jakieś okienka to można sobie pójść do rynku czy galerii, fajnie. :evil_lol: Pewnie masz jak ja, o tej godzinie trudno się myśli. :evil_lol:
  12. Oj no, ja już koło 23.00 zaczynam nie rozumieć, co czytam. :evil_lol: Aha, ale jakoś sobie poradzisz. ;) A pamiętasz ten przystanek koło rynku, co mnie z Asią i Ewą odprowadzałaś we Wrocławiu? :evil_lol: Właśnie do tego przystanku będę jechała. :evil_lol: I tam niedaleko jest szkoła. "Ja do swojej szkoły też dojeżdżam gdzieś tak 20-30 min tramwajem" DOJEŻDŻAM, nie dojeżdżałam. :evil_lol: Do "swojej szkoły", chodziło mi o swoje liceum. :evil_lol: No dobra, nie tak do końca moje, bo jeszcze nie wiadomo. ;)
  13. Aaa o autobusie nic nie pisałaś. :evil_lol: Ja na szczęście nie mam przesiadek, dojazd mam prosty. ;) Przecież napisałam, że 25-30 min. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Chodziło mi o nową. :evil_lol: Bo do starej szkoły, gimnazjum, to mam 2 kroki. :diabloti:
  14. Mi też się nie chce spać w wakacje. :evil_lol: Aaa, nie zrozumiałam. :evil_lol: To dojeżdżasz w końcu 9 min czy 25? :evil_lol: Ja do swojej szkoły też dojeżdżam gdzieś tak 20-30 min tramwajem. Dokładnie nie wiem, musiałabym zobaczyć. xD
  15. Haha. :evil_lol: Ja śpię do 10 - 11. :evil_lol: A o której zasypiasz? :evil_lol: Długo dojeżdżasz tramwajem do szkoły?
  16. To idź z kimś. :evil_lol: Masz blisko do szkoły :D ? Mówiłaś, że dojeżdżasz. Wcześnie się umówiliście xD ?
  17. I tak prędzej czy później Cię zobaczą. ;) A o Twoim marudzeniu już wiemy, Ado. :evil_lol: Gdzie sie spotykacie?
  18. Chciałam wcześniej napisać Adrianno M. :evil_lol:
  19. Przyjęłam zaproszenie. :)
  20. No wiesz co, nieładnie tak na wszystkich zwalać. :shake: :evil_lol: Dzięki Ado M. :evil_lol:
  21. To już jutro się spotykacie :D ? Haha, no nie wiem, pewnie po jutrzejsym dniu zmienisz zdanie. :cool3: Jak Ci wcześniej mówiłam, nie chciałabym być jedyną spośród 27 chłopaków. :evil_lol: Znowu Ci posty skaczą. :evil_lol: Fajne zdjęcia. ;) [U]RCookie[/U]: Mnie też zaproś ! :D Jestem trzynasta w znajomych Ady (kolejność dodania). :evil_lol:
  22. A, czyli ten "taki sobie". :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Mówię ci, że coś z tego wyjdzie... :evil_lol:
  23. No o klasę mi chodzi właśnie. :evil_lol: A moze sobie za dużo wyobrażasz. :evil_lol: Albo mu się podobasz. :evil_lol: Ładny jest chociaż? :evil_lol: Czy to ten "taki sobie". :D
  24. Raczej nie wszystkimi, a samą klasą. :diabloti: A możesz mi wytłumaczyć, dlaczego to robi? :evil_lol: I jak. :evil_lol:
  25. No no, sama wśród chłopaków, ja bym się trochę bała ... :evil_lol: Właśnie chciałam założyć, bo jeszcze nie byłam moderatorem klasy. :p A na pb dałam rozjaśnione zdjęcie, bo wciąż Ci się nie podoba. :p Naprawdę ciemny masz coś ten laptop. :lol:
×
×
  • Create New...