Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Nasze obie "historyjki" są złe. :lol: A tak w ogóle co u Ciebie? :lol:
  2. Moja była gorsza, bo .. a zresztą już ci opowiadałam. :evil_lol: Widać było, że nie. :evil_lol: Tak wiem, to mówi samo za siebie. :evil_lol: Czyli w ogole nic nie mówi. :evil_lol: Dobra, przestanę gadać, a raczej majaczyć. :evil_lol: Haha. :D Może akurat dziś nie ma nastroju. :lol:
  3. No patrz, jaka ja domyślna. :lol: :evil_lol: E tam, ja przez podobne coś przechodziłam. :evil_lol: Tylko, że to było trochę inaczej poplątane, nie tak jak u was. :eviltong: Oj tam. :evil_lol: Początki są trudne.
  4. Ale się fajnie razem bawią. :D :loveu:
  5. Można się domyślić. :evil_lol: Haha, a co chcesz go uczyć :D ? Ważne to nie patrzeć na innych i robić swoje. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. A ja chyba znam imię tego Egipcjanina. :evil_lol: Obrończyni, chociaż jak tam chcesz. :lol: :evil_lol: :loveu: A u mnie dobrze. :D Idę pisać z Tobą na gg. :evil_lol: A poza tym to znowu te godziny na dogo są pokręcone, ahh jak ja to kocham.
  7. [url]http://img197.imageshack.us/img197/8877/p1210435.jpg[/url] zadowolony ze zbrodni. :cool3: [url]http://img29.imageshack.us/img29/851/p1210438.jpg[/url] jak on z nim spaceruje. :lol: Protesty jeszcze nas bardziej nakręcają, haha. :lol: Od Ady wara!!! xD
  8. Ej, co tu się dzieje, bunt jakiś tu rośnie czy jak :D ? To nas jeszcze bardziej nakręca na rozmowy. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Hahahaha !!! (złowrogi śmiech :lol:) Nie pozbędziecie się nas !!!
  9. A to pobijaj swój rekord, pobijaj. :D Jaaa odpoczywam i siedzę na dgm. :lol: Coś się tu dzieje !!! :multi::multi::multi:
  10. No bo już wygadałyśmy prawie wszystkie tematy. :evil_lol: Co robisz? :lol::lol::lol:
  11. Dobrej nocy. :eviltong: Jak dobrze, że Bonkowi nic się nie stało od tego psa. :roll: Niestety różni są właściciele i nawet swoich psów nie potrafią pilnować.
  12. Hmmm dziwne... może ktoś inny ją zna? :hmmmm: No ja właśnie też momentami nie wiem, co pisać, więc piszę, co mi przyjdzie na myśl. :evil_lol:
  13. A ja z niejaką Adą, znasz może? :evil_lol: No widocznie... :lol:
  14. No ja podobnie. ^^ I gadam na gg. :diabloti: Ej, żeby tak spamować to już dawno powinnyśmy dostać po pkt. :evil_lol:
  15. No dużo mi to mówi. :evil_lol: Się znajdziemy. :D Co u Ciebie? :lol:
  16. Aha. :D Ja tam nie wiem, bo mnie tam jeszcze nie było. :evil_lol: Ale znajdziemy Cię. ^^
  17. Aha. ^^ Ok, jakoś Cię znajdę. :D Pytałam, by się upewnić. :D
  18. A o której masz pks? :) I kiedy masz powrotny?
  19. No u mnie raz leje, raz słonecznie.. Ale przynajmniej chłodniej. :) Ciekawe, jaka pogoda będzie na zlocie.
  20. Ja bym wyszła na dwór, ale burza znów. :roll: Ojej, Ada, zadziwiasz mnie. :D
  21. Do d też. :lol: Oj Ada nie zna przenośni. :eviltong: Niezłe teksty. :lol: Ja mam 2 kartki a5 napisane podobne śmieszne teksty itd. :evil_lol:
  22. Hej :hand:. Ślicznego masz Simbę. :loveu: Kochany taki. ^^
  23. On maltretuje pikacza! :D A co do pogody to pogoda tzw. w kratkę. :lol:
  24. A u mnie znowu słonecznie. :lol: No do zlotu coraz bliżej. ^^
  25. Nie widać ? ...... No dobra, może i początek.. ale i tak nie chcę gadać o szkole. :eviltong: A u mnie była burza.. a teraz znowu słońce.. i tak na przemian.. Wróciłam. :lol:
×
×
  • Create New...