Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Też gratuluję sukcesu ^^ ! :klacz:
  2. Na razie nie. :evil_lol: Ale jutro będę patrzyła na całą listę. :evil_lol:
  3. :multi::multi::multi::multi::multi: Już się zaczyna trochę osób do mojej klasy zapisywać na nk. :lol:
  4. A ja się cieeeeeeeeeeeeeszę.... :multi::loveu::multi::loveu::multi:
  5. Ale zamyślone zdjęcie. :) Fajnie, już niedługo jedziesz podbijać Karpacz. :) Super. :)
  6. Ale fajne zdjęcia. :)
  7. No, niedobra Ada. :eviltong: A u mnie jest właśnie burza, ale coś spokojna. :cool3:
  8. Ja chcę zobaczyć :D
  9. Aha, ciekawie. No co, był po prostu zmęczony. :evil_lol: Przeciez ja żartowałam, bo ty tak przerabiasz te wszystkie zdjęcia. :evil_lol:
  10. Ale dyszy. :D :diabloti: Ładne zdjęcia. Przerobiłaś :evil_lol:
  11. Ja też jestem marudna. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: TERAZ!!! :diabloti:
  12. Oj tam, marudzisz. :eviltong: Było mu po prostu gorąco. :eviltong: ZDJĘCIA !!! :D:D:D
  13. Jakich powodów inną drogę wybrałaś :p :eviltong: ? No ale ogółem spacerek fajny, szkoda tylko, że tak się Kabik musiał męczyć tym upałem. :D Czekamy na zdjęcia. :D
  14. No to opowiadaj i dawaj zdjęcia. :D
  15. Udanego spacerku. :) Porób parę zdjęć. :D:D:D
  16. O, wreszcie wróciliście ^^ ! Jak zawsze śliczny Tofiś. :loveu:
  17. No właśnie. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Zemsta będzie słodka. :evil_lol: Pewnie, że nas połłączyło i to jak. :evil_lol::evil_lol: :loveu::loveu:
  18. Ojj jak tak dalej pójdzie to spamiary się będą mściły. :evil_lol: To pewnie dlatego Ci nie wyszło, bo wyników jeszcze nie ma. :lol: No z nk się na fbl przeniosłyśmy. :evil_lol:
  19. Haha, no to Cię nieźle ten Atom wystraszył. :evil_lol: A ja się zdecydowałam na koszulkę zlotową. :evil_lol: :eviltong:
  20. Wszyscy się na nas uwzięli, no co tu się dzieje ... :shake: Jeszcze nie wiem. :placz: Jutro już będę wiedziała. No samo gg to prawie jak nic, jest jeszcze nasza-klasa, fotoblog. :evil_lol:
  21. [url]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/28062009/DSC00252.jpg[/url] oooojjj zdenerwowałaś ją. :diabloti: [url]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/28062009/DSC00262.jpg[/url] tu już zmęczona. :sleep: [url]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/28062009/DSC00298.jpg[/url] czego się nie robi dla wody. :evil_lol:
  22. Można zamówić jeszcze koszulki zlotowe :lol: ? Jeśli tak to : damska - M - czarna - Martunia ;)
  23. Łaaaaał nie wiedziałam. :-o:-o:-o Na czym to coś polega ??? Kto mi założy ??? A tak na serio to my gadamy jednocześnie na dogo, fotoblogu i gg. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: I jak Aducha, jaki sen miałaś :evil_lol: :loveu: ?
  24. Właśnie widzę. :evil_lol: Co tam u Ciebie :D ?
  25. Najlepsiego !!! :multi: :loveu:
×
×
  • Create New...