Jakich powodów inną drogę wybrałaś :p :eviltong: ?
No ale ogółem spacerek fajny, szkoda tylko, że tak się Kabik musiał męczyć tym upałem. :D
Czekamy na zdjęcia. :D
Ojj jak tak dalej pójdzie to spamiary się będą mściły. :evil_lol:
To pewnie dlatego Ci nie wyszło, bo wyników jeszcze nie ma. :lol:
No z nk się na fbl przeniosłyśmy. :evil_lol:
Wszyscy się na nas uwzięli, no co tu się dzieje ... :shake:
Jeszcze nie wiem. :placz: Jutro już będę wiedziała.
No samo gg to prawie jak nic, jest jeszcze nasza-klasa, fotoblog. :evil_lol:
[url]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/28062009/DSC00252.jpg[/url] oooojjj zdenerwowałaś ją. :diabloti:
[url]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/28062009/DSC00262.jpg[/url] tu już zmęczona. :sleep:
[url]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/28062009/DSC00298.jpg[/url] czego się nie robi dla wody. :evil_lol:
Łaaaaał nie wiedziałam. :-o:-o:-o Na czym to coś polega ??? Kto mi założy ???
A tak na serio to my gadamy jednocześnie na dogo, fotoblogu i gg. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
I jak Aducha, jaki sen miałaś :evil_lol: :loveu: ?