Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Nie chcę wspominać szkoły,a tym bardziej jeszcze o niej opowiadać w środku wakacji. :evil_lol: Pierwszy jest fajny. :evil_lol: Nie miałaś tego numerka to nie wiesz. ^^
  2. U mnie w sumie te pytania były zależnie od nauczyciela.. ej, ale nie o szkole gadajmy !!! :mad::mad::mad: Numer 1 jest fajny. :cool3: Jak losowo wybierają do odp. to mnie akurat w ogóle nie wybrali. :cool3:
  3. No właśnie taka jest wasza klasa, wyjęłaś mi to z ust. :lol::eviltong: Ciesz się, że nie masz w dzienniku 13. :diabloti: A ja mam tradycyjnie 1. :lol: Choć w SP miałam aż 3. :lol:
  4. Post przeskoczył. :roll::roll::roll:
  5. Aha, no to poczekamy. ;) Co tam u Was ? :loveu:
  6. [quote name='Sweet']ale inna pod innymi względami:evil_lol::evil_lol: e to nie spotkanie klasowe :eviltong::eviltong: aha:eviltong: W ogóle to muszę wam powiedzieć że mam znowu taki sam numerek w dzienniku jak w gimnazjum:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Taaak, bo nasza nie jest taka .. dziwna. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Łał Ada, musiałaś się pochwalić. :cool3: Ja tak samo i się nie chwalę. :cool1: [quote name='C&B']Spamiary:mad: Spać!:diabloti:[/QUOTE] A co to, nam nikt nic nie ma prawa kazać. :razz: :mad: Najwyżej my możemy kazać tobie. :diabloti: No już, już, idziemy spatki. :diabloti:
  7. Hej Gieniu ! :loveu::loveu::loveu: Ale ładne widoczki. :cool3: Byłaś już u weta ???
  8. Ja chcę zdjęcia ! :multi:
  9. No wiem, przecież takiej samej nie mamy. :diabloti: I tak na jutrzejsze spotkanie przyjdą tylko 3 osoby, więc co to za spotkanie klasowe. :lol: Ja.. hmm.. na razie też nic. :diabloti: Jak będzie ładna pogoda to bym sobie wyszła pofocić. ^^ Ale podobno ma być burza, więc nie wiem. :eviltong:
  10. No skąd mogę wiedzieć, u mnie żadnego spotkania jeszcze nie było. :evil_lol: Wiem, że mam popsutą. :shake: Już mnie to wkurzać zaczyna. Co jutro będziesz robić ? :lol:
  11. Tzn. nawet myślałam, że dłużej będzie trwało to spotkanie. :D A u mnie dobrze. :D:eviltong:
  12. Nie wiem, też się dziwiłam. :evil_lol: Może padało, ale niewiele, bo nie było widać. Ale w każdym, razie bardzo grzmiało i były pioruny. :lol: O to nawet długo. ;)
  13. U mnie była burza bez deszczu, ale grzmiało jak .. nie wiem. :shake: Co tam u Ciebie :D ? Długo trwało te spotkanie?
  14. Ok. ;) I jak tam, rozpakowałaś się już :D ?
  15. No właśnie, jak z Bonem??? EDIT: Informuj jutro. ;)
  16. Informuj, jak już ten plan się zacznie. :cool3: U mnie straaszny upał, do tego jeszcze trochę grzmi. :roll:
  17. A u mnie chmury na szczęście mnie ominęły i jest cały czas słonecznie.. tylko że upalnie. :shake: Ale ci ten brat robi na złość. :eviltong:
  18. Heja :D ! No to czekam na realizację tego tajnego planu. :cool3: Kolejny tajny plan. :cool3: A u mnie przez cały czas upał. :roll: PS. Dobrej zabawy na spotkaniu klasowym. :lol:
  19. Udanej zabawy na obozie :D !
  20. Tak, chyba lepiej tym sposobem na niego mówić. :evil_lol: No bardzo śmiesznie, szczególnie dla twojej klasy. :lol: Mam nadzieję, że tak, choć nawet nie wiem o co chodzi, ale mniejsza. :lol:
  21. E tam, on Cię obroni przed .. nawet nie wiem jakich epitetów użyć do tego człowieka. :diabloti: Hahaha. :evil_lol: Jeszcze by sobie coś pomyśleli, wtedy to już w ogóle by było strasznie. :evil_lol: Oooo no to ciekawe, czy ci się uda. :D
  22. Haha. :diabloti: No i dobrze, w dodatku masz jeszcze obrońcę Bona to w ogóle czego tu się bać. :D :eviltong:
  23. Nikt nie zauważył mojego przeskoczonego posta. :roll: Aducho. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  24. No to już się bój. :diabloti: To nie fair, Twoje zagadki są niesprawiedliwe. :D
  25. No ciekawe. :diabloti: Spytaj się. :evil_lol: Widzisz, znajdziesz jakiś sposób. :lol: A Ty mnie nie. :placz: Nie no ale jak chcsz to udawaj, że piszesz do chłopaka, a tak naprawdę piszesz do mnie. :evil_lol: Śmiesznie będzie. Ciekawe jaką, hmmm... :evil_lol:
×
×
  • Create New...