Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Dziękuję. :loveu::loveu::loveu: Mam nadzieję, że się tam dostanę i że klasa będzie ok. :) Ja już chyba będę sobie szła. :-( :hand:
  2. Noo ... :loveu: I jeszcze tylko niecałe 22 dni. :loveu: Tak, pojutrze już będę wiedziała. ;) Albo jutro, bo moja siostra swoje wyniki powinna mieć jutro, a dziś mogła się normalnie zalogować i sprawdzić. ;)
  3. I Ci mało jeszcze. :eviltong: Ja nie mam żadnego. :evil_lol:
  4. No, fajnie będzie, już się nie mogę doczekać tego zlotu. :D A dobrze, dobrze. :loveu: Chyba znowu dziś tak szybko nie zasnę. :evil_lol:
  5. No, bardzo fajna willa. ;) Już Ci pisałam, że moim zdaniem lepszy niecieniowany. :D Ahh mały Ci tych tatuaży, jeden nie starczy? :evil_lol:
  6. Ok, właśnie już do mnie piszesz. :) A ogólem to co u Ciebie :D ?
  7. Ja jestem chętna !!! :multi:
  8. Aha. ;) Już myślałam, że tylko Bazyli tak gryzie. :D Wcale nie, ja mam jasne, ale ty masz ciemny laptop :evil_lol:
  9. Jeszcze się trafi okazja. :) A u mnie poziom Odry się podnosi, nawet alarmy już były. ;) Ciekawe, czy będzie powódź. ;)
  10. No to dobrze. :) U mnie dziś burzy na szczęście nie było, ale wczoraj były dwie.
  11. Wyobrażam sobie. :evil_lol: Ale chyba nie pogryzione, prawda :evil_lol: ? Bo np. Bazyli trochę gryzie, jak dajesz mu palce. :roll: Właśnie ty też tak ciemnie masz. :evil_lol:
  12. No bardzo, byłam tam kilka razy. :) A będziesz tam miała internet?
  13. Haha, no nie wiem, zobaczymy. :evil_lol: Skoro taka fajna to zabawa. :evil_lol: A u Ciebie nie jest przypadkiem jeszcze ciemniejsze niż normalnie? Ja miałam jaśniejsze zdjęcia i Ci się nie podobały. :evil_lol:
  14. Oj no, nie tylko mnie skleroza męczy. :diabloti: Domyśliłam się, choć na początku chciałam spytać, po co mu palce do pyska dajesz. :evil_lol: Ja dla mnie te przerobione jest za cieeeeemne. :diabloti:
  15. Ale fajnie, też bym chciała do Karpacza, bardzo lubię tam jeździć. :loveu: Zrób dużo zdjęć :D ! A lustrzankę dostaniesz na pewno. ;)
  16. Pojedziesz, pojedziesz. :diabloti: A przepraszam, nazwy mi się pomyliły. :evil_lol: Do Sulistrowic i tak nawet bliżej. :diabloti: Hahaha, te drugie wytłumaczenie słowa "zdjęcie" chyba z nonsensopedii. :diabloti: [url]http://img7.imageshack.us/img7/3401/p1210364.jpg[/url] łaaał ale się lansuje. :evil_lol: [url]http://img3.imageshack.us/img3/8766/bubblep.jpg[/url] przerobiłaś ! przerobiłaś ! :turn-l: :evil_lol:
  17. Ale fajny avatar. ;) Co tam u Was :D ?
  18. I tak pojedziesz. :evil_lol: Skąd mozesz wiedzieć przed wyjazdem jak będzie. :evil_lol: Ja jak coś to mogę wrócić, nie mam daleko do Sobótki. :evil_lol:
  19. Wiesz co, ja też patrzę na prognozy i wiele razy się nie zgadza z tym, jak będzie naprawdę. ;) W tv cały czas widzę tylko u siebie te obrazki z burzą już od początku wakacji, a już nieraz wcale nic nie padało, a było słonecznie. ;)
  20. Właśnie, dobrze mówisz. :evil_lol: Noo ... ale i tak będzie bardzo fajnie. :multi: :cool3:
  21. [url]http://i44.tinypic.com/2gy6688.jpg[/url] to jest najlepsze !!! :loveu::loveu::loveu: E tam, może akurat będzie pogoda. ;) Początkowe fotki fajne. :evil_lol:
  22. No przecież, że boją. :evil_lol: Oj tak, bardzo fajnie. :loveu: :D Zlot już niedługo ... ^^
  23. Dla nas słodka, a co. :evil_lol: Teraz nikt się nie odzywa. Widzisz - wystraszyli się nas. :diabloti: Ty jesteś moją obrończynią, a ja twoją. :cool3: Jak coś to ja się zajmę czym trzeba. :evil_lol:
  24. Ale Ci fajnie, u mnie pochmurnie i pada. :( Liczę na to, że Ci na wyjeździe pogoda dopisze. ;)
  25. No widzisz, teraz musimy się trzymać razem z naszymi sklerozami. :evil_lol: Oczywiście, będzie baaardzo słodka. :evil_lol: Będzie zemsta ... :p Ej, godzina mi znowu świruje. :evil_lol:
×
×
  • Create New...