Noo ... :loveu: I jeszcze tylko niecałe 22 dni. :loveu:
Tak, pojutrze już będę wiedziała. ;) Albo jutro, bo moja siostra swoje wyniki powinna mieć jutro, a dziś mogła się normalnie zalogować i sprawdzić. ;)
Wyobrażam sobie. :evil_lol: Ale chyba nie pogryzione, prawda :evil_lol: ?
Bo np. Bazyli trochę gryzie, jak dajesz mu palce. :roll:
Właśnie ty też tak ciemnie masz. :evil_lol:
Haha, no nie wiem, zobaczymy. :evil_lol: Skoro taka fajna to zabawa. :evil_lol:
A u Ciebie nie jest przypadkiem jeszcze ciemniejsze niż normalnie? Ja miałam jaśniejsze zdjęcia i Ci się nie podobały. :evil_lol:
Oj no, nie tylko mnie skleroza męczy. :diabloti:
Domyśliłam się, choć na początku chciałam spytać, po co mu palce do pyska dajesz. :evil_lol:
Ja dla mnie te przerobione jest za cieeeeemne. :diabloti:
Pojedziesz, pojedziesz. :diabloti:
A przepraszam, nazwy mi się pomyliły. :evil_lol: Do Sulistrowic i tak nawet bliżej. :diabloti:
Hahaha, te drugie wytłumaczenie słowa "zdjęcie" chyba z nonsensopedii. :diabloti:
[url]http://img7.imageshack.us/img7/3401/p1210364.jpg[/url] łaaał ale się lansuje. :evil_lol:
[url]http://img3.imageshack.us/img3/8766/bubblep.jpg[/url] przerobiłaś ! przerobiłaś ! :turn-l: :evil_lol:
I tak pojedziesz. :evil_lol:
Skąd mozesz wiedzieć przed wyjazdem jak będzie. :evil_lol:
Ja jak coś to mogę wrócić, nie mam daleko do Sobótki. :evil_lol:
Wiesz co, ja też patrzę na prognozy i wiele razy się nie zgadza z tym, jak będzie naprawdę. ;) W tv cały czas widzę tylko u siebie te obrazki z burzą już od początku wakacji, a już nieraz wcale nic nie padało, a było słonecznie. ;)
[url]http://i44.tinypic.com/2gy6688.jpg[/url] to jest najlepsze !!! :loveu::loveu::loveu:
E tam, może akurat będzie pogoda. ;)
Początkowe fotki fajne. :evil_lol:
Dla nas słodka, a co. :evil_lol:
Teraz nikt się nie odzywa. Widzisz - wystraszyli się nas. :diabloti: Ty jesteś moją obrończynią, a ja twoją. :cool3: Jak coś to ja się zajmę czym trzeba. :evil_lol:
No widzisz, teraz musimy się trzymać razem z naszymi sklerozami. :evil_lol:
Oczywiście, będzie baaardzo słodka. :evil_lol: Będzie zemsta ... :p
Ej, godzina mi znowu świruje. :evil_lol: