Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Przecież niektórzy mogą być na wyjazdach, na pewno każdy nie przyjdzie. ;) Ja na razie czekam na wyniki... będe polowała na nk te klasy, chciałabym założyć swoją klasę. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nie żeby mi tak od razu bardzo zależało, ale chciałam spróbować. :diabloti:
  2. [url]http://i42.tinypic.com/2i1z7ex.jpg[/url] haha, nudziło ci się :evil_lol: ? [url]http://i42.tinypic.com/1zq3uoi.jpg[/url] a jaki zadowolony :D
  3. No bardzo, szczególnie jak codziennie kilka razy się je słyszy od tej samej osoby. :evil_lol: Smacznego. :D A u mnie nic, tylko na dgm siedzę. xD
  4. No tak tak, mówiłaś, a te słowo słyszę od Ciebie na codzień. :evil_lol: Co tam u Ciebie? :D
  5. Haha znowu dziwny, no nie mogę, hahahaha. :lol::lol::lol: A no mam, zauważyłam, że Ty też nic znowu nie pozmieniałaś. :p
  6. Oj tam, marudzisz. :) Ciesz się, że w ogóle jedziesz. :) Ja po 9 sierpnia też mam wolne to będziemy tu trochę offować i będzie fajnie. :evil_lol: ;)
  7. No bo biochem jest najlepszy. :cool3: Nie mam ciemnych zdjęć, tłumaczę ci, że ty masz ciemny laptop, bo wszyscy oprócz ciebie mają jasne, normalne zdjęcia wyświetlae. :evil_lol: Wiem, że trudno ci się z tym pogodzić, ale cóż. :evil_lol: Takie życie. :evil_lol:
  8. Ale masz urozmaicone wakacje ! :loveu: Zlot to chyba najlepszy punkt wyjazdów. :evil_lol:
  9. Gratuluję :multi: !!!
  10. Było ładne, ZNOWU się czepiasz. :diabloti: Nie moja wina, że masz jakiś ciemny ten laptop, inni jakoś normalnie widzieli wszystko na tym zdjęciu. :diabloti: Coś z Twoim widoczie jest nie tak. :evil_lol: A tak w ogóle masz niespodziankę na fbl. :roll:
  11. Niedawno minęła u mnie cudowna burza. :D Hmm musze się wziąść za siebie, bo Oli mój wrócił :loveu: i muszę się nauczyć w końcu robić porządne zdjęcia...
  12. Ciesz się, że nie 2100. :diabloti: No ale coś koło tamtej daty.. :evil_lol:
  13. Haha, głupio. :diabloti::diabloti::diabloti: Nie, bo w przyszłości będą różne inne bajery wprowadzone, lepsze. :evil_lol:
  14. No to piszę przecież, że się obraziłaś. :cool1: Ja też niedługo będę miała nowy, może jeszcze inne bajery jakieś ustawią. :evil_lol: :diabloti:
  15. No widzisz, mówiłam, że gdzieś jeszcze wyjedziesz. :D Nie, to właśnie Ty wyglądałaś ładnie, a ja.. :evil_lol: :eviltong:
  16. Ooo obraziła się ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. No i trudno, jak na razie nie chcę się stresować. :diabloti:
  18. Ładnie wyglądasz, co Ty gadasz. :evil_lol: A ja jak wychodziłam na zdjęciach wtedy u mnie w rynku z tobą, hmm? :eviltong:
  19. Ale ładne zdjęcia. ;) :loveu: Już jutro macie wyniki, ja dopiero się dowiem we wtorek. :placz: :evil_lol:
  20. O, to spotkanko udane. :cool3: Ładne zdjęcia. :D
  21. Uuu no widzisz, tam to dopiero będzie fajnie. :cool3: To miłego spotkanka. :)
  22. No widzisz, mówiłam, że będzie ok ! :cool3: Szkoda tylko, że musiał się tak spieszyć, ale pewnie jeszcze się spotkacie nieraz. ;) Teraz będzie spotkanko następne, z dog, tak :D ?
  23. Nie przeze mnie ślepoto. :eviltong: To dgm mi taką godzinę dało, tak naprawdę mam normalną. :eviltong:
  24. Dgm !!! Bo nawet u mnie godzina jest inna, bo różnica jest 5 min. :evil_lol: Ooo wiesz ? No tak, nie ma to jak słownik. :diabloti::diabloti::diabloti:
  25. Nie przeze mnie, tylko przez dgm. :p A godzinę mam ok. :p Nie jest głupia, pewnie nawet nie wiesz, co ta nazwa znaczy. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...