Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Trzymam za Was kciuki, moje głosy na Was już zostały wysłane. ^^ Jej, a Ty znowu jakieś straszne rzeczy oglądasz. :evil_lol: I co, znalazł się jakiś chętny? :cool3:
  2. Witam się. :evil_lol: Co tam u Pani oraz Pana Bonka? :cool3: xD
  3. Ty masz jakieś zboczone myśli związane z wiatrem? :lol: Ejj nie no Ada, czegoś takiego to ja się po tobie nie spodziewałam. :lol:
  4. No na razie to nie mogę, ale na pewno kiedyś będę miała. :)
  5. No bo ogółem fryzura się paprze. :evil_lol: Wiatr jest niedobry. :evil_lol:
  6. :multi::multi::multi: Tylko że jak jest wiatr, to jest nieciekawie. :evil_lol:
  7. To nie fair, zjadło mi "nie". :shake: Ale i tak lepiej mi w NIEprostej i większość tak uważa. :D
  8. W końcu wróciliście! :multi: Zdjęcia cudowne, jak zawsze. :loveu::loveu::loveu:
  9. Ada nie liczy z poniedziałkiem. :eviltong: Lepiej mi w prostej i cicho być. :eviltong:
  10. No to trzeba było wcześniej. :-( Wiem. :D Ale i tak lepiej mi w nieprostej grzywce. :eviltong:
  11. Trzeba było wcześniej napisać. :( A to jeszcze o takim nie słyszałam. :evil_lol: Hmm co tam.. nowe zdjęcie na pb. :lol:
  12. Na epoce lodowcowej 3d. :lol: Ale fajne było. :cool3: Cooo? To ja już nie wiem, co to jest. :evil_lol:
  13. Wróciłam niedawno. :lol: Tak więc przygotujcie się na więcej spamowania, wcale żadnej przerwy nie będziecie tu mieli. :cool1: Aaaa to nie zeszyto-pamietnik, tylko złote myśli. :eviltong: Ja to kiedyś miałam, ale potem mi się już nie chciało tego dawać ludziom. :lol: Fajne zdjęcia. :D
  14. Jaka śliczna fotka. :loveu: Niuniek. :loveu:
  15. Śliczny. :loveu::loveu::loveu: Jak tam wakacje mijają :) ?
  16. Witaj spowrotem. :lol: Kurczę, chciałam dziś wyjść na Pergolę, bo rano była ładna pogoda, a teraz same chmury. :shake: Więc idę do kina. :evil_lol: Zeszyto-pamiętnik? Karolina coś podobnego prowadziła, a raczej to był dziennik. :cool3: Teraz już nie wiem, czy nadal prowadzi.. Ale w szkole dawała mi poczytać. :lol:
  17. Co oddać :D ? :cool3::cool3::cool3:
  18. Jak chcesz. :grins: To żeś wymyśliła nowy temat rozmowy. :evil_lol: Ja rozmyślam, co mogę jutro robić. :lol:
  19. O no to bardzo fajnie tam ma. :evil_lol: Isia trzymaj się. :evil_lol: EDIT: Mi jeszcze napisała, że pogodę mają lepszą od wczorajszej. :D No i z tym jeziorem, że tam się myje. xD
  20. Jakie fajne piesie. ^^ I tak jak jest napisane wyżej, Bono najładniejszy. :eviltong: :loveu: Ale sobie zabalowałyście. :evil_lol:
  21. Bo tak to brzmiało. :lol: E tam, przejmujesz się takimi smsami.. Nie Twoja wina, że nie raczy odpisać. :eviltong:
  22. Właśnie? To dziś z nim gadałaś? Będzie dobrze. :)
  23. Oj no, od razu zakładasz, że będzie źle.. przecież dopiero zaczynacie gadać tak porządnie. ;) A ja przełączam kanały i szukam czegoś ciekawego. :evil_lol:
  24. A moja skończona. :evil_lol: Ja też oglądam, ale nic takiego ciekawego nie ma. :lol:
  25. Ja już się ze swojej śmieję. :evil_lol: Haha ojj, niedobry popcorn. :evil_lol: U mnie.. a nic w sumie. :lol:
×
×
  • Create New...