Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. No właśnie, no ale zawsze coś, poznają nasze prawdziwe, groźne oblicze. :evil_lol: Wcale nie jesteśmy takie słodkie, jak niektórym się wydaje. :evil_lol: To ciekawie. :cool3:
  2. No nas to od początku powinni się bać. :diabloti: Jakie groźby, ja tu żadnych nie widzę ? :lying: (:evilbat:) Fajna sesja Kabika, znów się tą piłką bawi. :D No i ładna łazienka. :cool3: Wanno-prysznic ! :D
  3. Choroba spamiarska. :evil_lol: Zaraźliwa i nieuleczalna. :evil_lol: Jakie my groźne. :evil_lol:
  4. Bo przecież to oczywiste, spamowanie nigdy nie przechodzi. :cool3: Właśnie, niech jeszcze nacieszą się swobodą itp itd. :diabloti: My zaatakujemy z zaskoczenia i to tak, że każdy pożałuje. :diabloti:
  5. A co ja bez Ciebie. :lol: :loveu: Czy nam przejdzie ochota na spamowanie? Hmm ok, proste pytanie, prosta odpowedź : NIGDY. :diabloti::diabloti::diabloti: Zemsta się szykuje, widzę już pierwsze ofiary. :evil_lol:
  6. Bleeee robaki. :evil_lol: [url]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/4072009/DSC00944.jpg[/url] to jest fajne :D:D:D [url]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/4072009/DSC01385.jpg[/url] Sońka :loveu:
  7. No przyjedź, tylko kiedy. :evil_lol: Patrz, jak ja pamiętam o tych świętach. :evil_lol:
  8. To było pytanie :cool3: ? Jak tak to... hm albo zrobisz filmik, albo do Ciebie przyjadę i zobaczę to na własne oczy. :evil_lol: O, dobry pomysł. :evil_lol: Choć spamowanie to powinno być też jako gadanie, offowanie, ale ok. :evil_lol: Ej ale 4 lipca to jest Święto Narodowe USA. :evil_lol: Składamy życzenia z okazji ich święta, łiiii. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. Haha, musze to zobaczyć. :D :multi: Spamiary znów zaczną spamować !!! Aż dziwne, że nas jeszcze nie namierzyli i nie mamy dodatkowych pkt. :evil_lol:
  10. Filmik fajny. :D Ale się bawi. :D Hmm wcześniej nie gadałyśmy ... ale zaraz mozemy zacząć. :evil_lol: Muahahahahaha (to miał być złowrogi śmiech :evil_lol:) !!!
  11. Ale ładne widoczki. :) I Ty ładnie wyszłaś na zdjęciach. :D :loveu::loveu::loveu:
  12. Zdjęcia są super. :D Takie wesołe. :loveu: I łał, na koniu jeździłaś. :D :eviltong: Czekamy na więcej. ;)
  13. Taaak, wklejaj, wklejaj !!! :multi:
  14. Cudowny jest ! :loveu::loveu::loveu:
  15. O, to bardzo fajnie. :) Czekamy na zdjęcia. :)
  16. Trzeba było wcześniej pisać o tych zdjęciach, to może by i były. :diabloti: Raz czytasz, raz oglądasz, hmmm co to moze być. :evil_lol:
  17. Jednak nie wyszłam na dwór. :diabloti: Ale za to mam fajne muzyczki na iPodzie. :evil_lol: A Ty co na gg cicho siedzisz. :evil_lol:
  18. We wszystkich pięknie wygląda. :loveu:
  19. Udanego wyjazdu !!! :loveu::loveu::loveu: Baw się dobrze. :loveu:
  20. Super są te zdjęcia. :D Takie kolorowe. :loveu: No dobra, aż tak bardzo wredna nie jesteś. :diabloti::diabloti::loveu:
  21. Żeś się rozpisała. :lol: Chyba niedługo wyjdę na dwór, po pogoda aż się prosi. :eviltong:
  22. Haha, no tak. :p Jeszcze 17 dni do zlotu. :cool3:
  23. Haha sama to przyznałaś. :evil_lol: Hmm ciekawe czego się tak zaczytałaś ... :p:p:p
  24. Śliczne zdjęcia. :D Coś masz ciemną twarz. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Czemu nie odpisujesz na gadu. :placz: Już mnie nie kochasz. :placz:
×
×
  • Create New...