To było pytanie :cool3: ?
Jak tak to... hm albo zrobisz filmik, albo do Ciebie przyjadę i zobaczę to na własne oczy. :evil_lol:
O, dobry pomysł. :evil_lol:
Choć spamowanie to powinno być też jako gadanie, offowanie, ale ok. :evil_lol:
Ej ale 4 lipca to jest Święto Narodowe USA. :evil_lol: Składamy życzenia z okazji ich święta, łiiii. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: