Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Te zdjęcia basenowe cudowne ... :-o :loveu:
  2. [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Piknik%20Agility%202009/Obraz293.jpg[/url] ojej... :loveu::loveu::loveu: Radosny Bobiś. :multi:
  3. Ale jesteś wredna... :shake: :mad: :diabloti:
  4. Ada nie ma internetu i niewiadomo, kiedy będzie miała ... :placz::placz::placz:
  5. Najlepsiego !!! :multi::multi::multi: :cunao:
  6. Pochwalę się, że obejrzałam wszystkie zdjęcia z Twojego picassa. :D Fajnie Ci zdjęcia wychodzą. Nie martw się, mi też nie wszystkie wychodzą idealnie, ale się dopracuje. :eviltong:
  7. Nie ma to jak się lenić w wakacje. :diabloti: Czekamy, aż w końcu laptop będzie naprawiony. ;)
  8. Robisz cudowne zdjęcia. :loveu::loveu::loveu:
  9. Gdzie Ciebie wywiało ... :roll:
  10. Ty tak gadasz myśląc o sobie. :eviltong: Żebyś ty tak czasem nie miała. :eviltong: A tak na serio to nawet nie wiem, jak to będzie wyglądało.
  11. Ojejejej. :eviltong: Może u was będzie inaczej. Ale jak mamy dostać lizaka to co, może im mamy jakieś lepsze rzeczy kupować.. zabawki czy co .. co to za sprawiedliwość. :shake:
  12. W takim razie my im też, nawet mniej wydamy kasy. :diabloti:
  13. Haha. :diabloti: Muszą się wysilić z prezentami, że więcej kasy będą musieli wydać. :diabloti:
  14. No liczę na to, że klasa będzie fajna. Haha, no zobaczymy, albo chłopacy będą musieli się bardziej wysilić. :diabloti:
  15. Ale ładnie wygląda. :loveu::loveu::loveu:
  16. Napisałam edit we wcześniejszym poście. ;) Także mam 32 osoby w klasie. :evil_lol: Ale fajnie będzie w sumie. :D
  17. Właśnie zauważyłam, że odwrotnie. :D Tylko jeszcze nie wiem, ile osób będę miała w klasie, ale koło 30-32. Ale ja się wydurniam na tym forum. xD EDIT: Dowiedziałam się, że dziewczyn będzie 29. xD łał. xD
  18. Właśnie na forum mojej klasy taka jedna napisała, że mamy tylko 3 chłopaków, yeee. :cool3: W sumie się cieszę. :cool3:
  19. No, będziemy przygotowane. :cool3: Nie, nie. ;) Domyśliłam się. :evil_lol:
  20. No niedawno już przestało padać i grzmieć to minęła. Ja właśnie też się dziś opaliłam. :cool1: Nie no wiesz, do Anuli też kiedyś przypadkowo zadzwoniłam, bywa. :p Haha, musiał wyjść z niej bardzo czysty. :cool3:
  21. O, to Neska wybyła na psie wakacje. :cool3: Ładne zdjęcia. :loveu: ;)
  22. [url]http://i44.tinypic.com/juu9lh.jpg[/url] ale się patrzy. ;) [url]http://i42.tinypic.com/2j3pik1.jpg[/url] mmm nie ma to jak opalanko. :lol: Ładna ważka. :) [url]http://i44.tinypic.com/3151kko.jpg[/url] jak się uśmiehcnęła. :grins: [url]http://i44.tinypic.com/wmat1e.jpg[/url] a teraz odpoczynek. :D
  23. No u mnie by była pogoda idealna, gdyby nie burza, która już minęła na szczęście. :cool1: A to pewnie nie zablokowałam klawiatury, przepraszam. ;) [url]http://img222.imageshack.us/img222/9752/p1210505.jpg[/url] Łoooo i w takiej kałuży Kabik się wykąpał? No ładnie. :evil_lol: [url]http://img30.imageshack.us/img30/7052/p1210518.jpg[/url] mówiłaś, że tego zdjęcia nigdzie nie dasz. :evil_lol:
  24. U mnie w końcu pogoda dopisuje, prawie 30 stopni, słoneczko - takie wakacje to rozumiem. :cool3: I już mam z głowy te papiery do LO, wszystko złożone elegancko. ^^ Ja do Ciebie dzwoniłam :-o ?
  25. Ale się za Wami stęskniliśmy. ;) Brakowało nam zdjęć Tofisia. :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...