[quote name='Asia&gordonisko']Aha ;) A teraz jak cytuje wszystko mi w html'u pokazuje :shake: Juz na dzisiaj mam dosc html'a :diabloti: Zdjecia chyba ogladniecie jutro, bo za cholerke mi sie nie chca te guziki wlaczyc :shake:[/quote]
Znam to. :eviltong: Miałam z tym cytowaniem identycznie, myślałam, że tylko ja... Bo jak weszłam na komputer siostry, to było normalnie, na moim tak dziwnie się czasem robi... :razz: Ja to tam html od półtora roku używam na codzień, przyzwyczaiłam się. :eviltong:
To czekamy na fotki. ;)