Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Nie no szkoda... :( To nie jej wina. :eviltong:
  2. Na pewno Baremu jest smutno bez swojego właściciela... jak dobrze, że go dzisiaj widziałaś! Mówiłam, że gdzieś się błąkał. A ciekawe, jak spędzi dzisiejszą noc, tak jest zimno... :(
  3. No to czekamy. ;)
  4. No kurczę... :shake: Zawsze coś musi zdjęciom przeszkodzić... :shake: :-(
  5. Oby. :D Mozart musi znaleźć domek !
  6. No rozumiem. ;) On jest taki kochany... Do góry !
  7. [quote name='Asia&gordonisko']Mam nadzieje :shake: Moge dac zdjecia, ale w linkach, chcecie?[/quote] Chcemy chcemy ! :D:D:D
  8. Ja jestem cierpliwa i cierpliwie czekam na fotki. :loveu:
  9. Ale przeplatanka. :D Teraz oklej na mnie. :cool3: Do góry Tuptusiu !
  10. Musi ktoś go zechcieć. :( Niech go ktoś wypatrzy !!!
  11. [quote name='Asia&gordonisko']No a ja html'a od tygodnia :diabloti: Mam nadzieje, ze sie naprawia te guziki... Brat mi nie uzyczy kompa :shake:[/quote] Nie chcę Cię martwić... Ja musiałam czekać z ok. tydzień, ale teraz po 3 dniach mi sie naprawiło. Może u Ciebie szybciej się naprawi. ;)
  12. Śliczne fotki. :loveu: Oo Spajkunio nadaje się do jakiegoś horrorku jako psi wampir ! :cool3: :loveu:
  13. [quote name='Asia&gordonisko']Aha ;) A teraz jak cytuje wszystko mi w html'u pokazuje :shake: Juz na dzisiaj mam dosc html'a :diabloti: Zdjecia chyba ogladniecie jutro, bo za cholerke mi sie nie chca te guziki wlaczyc :shake:[/quote] Znam to. :eviltong: Miałam z tym cytowaniem identycznie, myślałam, że tylko ja... Bo jak weszłam na komputer siostry, to było normalnie, na moim tak dziwnie się czasem robi... :razz: Ja to tam html od półtora roku używam na codzień, przyzwyczaiłam się. :eviltong: To czekamy na fotki. ;)
  14. Aha. ;) Ja to się na tym trochę znam, prowadzę bloga na takim portalu, gdzie tylko html'a się używa (do szablonu). ;)
  15. Do góry, po domeczek dla Misia !
  16. No, a ja za 45 min idę na YCD. :D :cool3: Wymiziaj Kabiśka. :loveu::loveu::loveu::loveu:
  17. No cóż, wstawiam te buźki ręcznie, a nie wybieram z prawej. (czyli np. w tym dwukropku piszę :roll:) I np. jak nie znam tego słówka, co ma być tam wpisane to używam html'a. :eviltong:
  18. Jejku, ale mi go szkoda. :( Taki jest śliczny... Okropne!
  19. Jeee! Fotki! :multi: O mój Kabiś w bereciku. :D Do pyszczka mu w nim. :) Ale dużo u Was śniegu jest. :cool3: U mnie już się topi... :razz: Jak Ty tak mogłaś samego Kabisiątka samego zostawić pod schodami, co? :mad: Jaki śliczny Rokuś. :) [url]http://img390.imageshack.us/img390/9606/kabi8ra2.jpg[/url] Moje kochanie !!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: :buzi::buzi::buzi:
  20. Świetne zdjęcia. :D Szkoda tylko, że fot Spajkunia nie ma. :(
  21. [quote name='Asia&gordonisko']nie moge nawet cytowac, dawac emotikonek, musze sama je pisac a nie wszystkie znam na pamiec... O taaak, Tyska moja najukochansza najsliczniejsza :loveu: A no Bardo dumny, dumny :loveu: :grins: Jak mi sie naprawi to dam dalsze zdjecia... ;)[/quote] Ojj coś o tym wiem. :shake: U mnie na komputerze od jakiegoś czasu co jakiś czas tak jest. :angryy: Bardzo denerwujące. I edytować posta nie mogłam. ::razz: Dziś o dziwo po raz chyba trzeci znowu mogę normalnie korzystać z buziek itd.
  22. Hura! :multi:
×
×
  • Create New...