Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. [quote name='chester07']a na dzień dobry :eviltong: matko ludzie, ja rano śpię,a potem przebywam w budzie ;| ale od jutra tygodniowa przerwa ! :multi: mam zamiar robić testy gimnazjalne, i powtarzać, bo już za ponad miesiąc piszę ten głupi test na koniec gim. :shake: nie wiem jak ja to napisze.. :roll: no ale myślę, wracając do tematu, że na wstawienie chociaż części fotek ze szkolenia koło czwartku, piątku znajdę czas :)[/quote] No od jutra przerwa ! :multi: Oj a Ty będziesz się uczyć przez te wolne... :( Ja nie zamierzam tak bardzo, trochę się tam pouczę, ale większość czasu chcę spędzić, jako wolne. ;) No to czekamy na fotki! :D :multi:
  2. [quote name='Asia&gordonisko']Na międzynarodówkę też się wybieramy:cool3: Ta wystawa krajowa to dokladnie bedzie... 6 lipca;) A wystawa ta chyba jak zwykle, na stadionie olimpijskim ale jak na razie na stronie zkwp nie ma jeszcze info na temat tej wystawy :)[/quote] Aha. :D A no to możliwe, że będę. :cool3: A ostatnio też na wystawie byłam, we wrześniu. :eviltong: Jak będzie więcej informacji o tej wystawie, to mi napisz. :D
  3. Majaczki ze wszystkim sobie poradzą ! :cool3: Do góry, po domek dla Tuptusia! :loveu:
  4. No to czekamy. Oby się udało !
  5. No to jest najgorsze. :( Pies niczym nie zawinił i domek stracił. :( Do góry!
  6. Hej ! :hand: Śliczne foteczki. :loveu: No najlepiej z Tobą wyszedł. :cool3: Jaką ma fajną smyczkę ! :) I jak tam nauka chodzenia na smyczy? ;) Co tam u Was? :cool3:
  7. Witanko ! :hand: Ooo świąteczne! Nie mogę się doczekać jutra ! :multi:
  8. [quote name='Asia&gordonisko']Pierwsza planujemy dopiero w lipcu, akurat we wroclawiu jest krajowa grupy 6,7 i 8 ;)[/quote] Kiedy to będzie dokładnie? I gdzie? :cool3: No może bym przyszła. :D Ja wiem, że jakaś wystawa (chyba międzynarodowa) będzie pod koniec września, też we Wrocławiu. ;)
  9. O tak, Bardo nadaje się na wystawy! :cool3: Śliczne zdjęcia. :loveu:
  10. Trzymam mocno za Lordzika kciuki!
  11. Coś o tym wiem... :evil_lol:
  12. [quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Dobra ja ide na Szymka:D papa:* [/COLOR][/quote] Ja się na niego spóźniłam i 5 min temu dopiero włączyłam. :angryy: Dobranoc. :buzi::buzi::buzi: Mizianko dla Bonulcia. :loveu:
  13. Hura! :multi: W takim razie czekamy na środę na fotencje. :loveu:
  14. Szkoda. :( Ja jeszcze się uczyć będę musiała... Dobranoc. :) :buzi: Mizianko dla Kabisia. :loveu:
  15. Na pierwszą stronkę!
  16. No kiedy fotencje Bonusia? :D I co tam u niego słychać? :cool3: Ja mam jutro sprawdzian z biologii... :razz: I ja również chcę mniej lekcji, fajnie Wam. :p
  17. [quote name='xxSweetGirl93xx']:) a to dobrze:) No zmniejszyłam bo mieli moderatorzy pretensje ze jest zaduzy;/ bo ja chciałam miec napis a z napisem byłz a duzy (mapis ten pod spodem ze zapraszam do galeriii itp;P)[/quote] Aha rozumiem... :razz: No fotek teraz ni ma, bo były wczoraj! :D Ale cóż, dziś też mogłyby być. :evil_lol: :cool3:
  18. Śliczne foteczki. :loveu:
  19. O tak, trzymamy mocniutko! :)
  20. Mi to tam dobrze, zrobiłam sobie takie pytania, żeby było dużo, ale jednocześnie żebym znała na nie odpowiedzi. :D To fajnie Ci. :) Czy mi się wydaje, czy podpis (chodzi mi o wejście do galerii) zmniejszyłaś? :D
  21. Jak ślicznie. :loveu: Pewnie się musiał wymęczyć. ;) Chcemy ! :D
  22. Czekamy. :loveu:
  23. [quote name='Asia&gordonisko']Zrobilam przed chwilka nowe zdjecia- chcecie czy nie:eviltong:?[/quote] Chcemy chcemy ! :D
×
×
  • Create New...