[quote name='chester07']a na dzień dobry :eviltong:
matko ludzie, ja rano śpię,a potem przebywam w budzie ;| ale od jutra tygodniowa przerwa ! :multi:
mam zamiar robić testy gimnazjalne, i powtarzać, bo już za ponad miesiąc piszę ten głupi test na koniec gim. :shake: nie wiem jak ja to napisze.. :roll:
no ale myślę, wracając do tematu, że na wstawienie chociaż części fotek ze szkolenia koło czwartku, piątku znajdę czas :)[/quote]
No od jutra przerwa ! :multi:
Oj a Ty będziesz się uczyć przez te wolne... :( Ja nie zamierzam tak bardzo, trochę się tam pouczę, ale większość czasu chcę spędzić, jako wolne. ;)
No to czekamy na fotki! :D :multi: