[quote name='xxSweetGirl93xx']heh:P jest:P tylko nie bardzo go widac:P
hehe:)
No zbliżaja sie tylko ta pogoda;/
masakra;p
juz czuje te wszystkie wypieki:D:D
hih:)
zaraz ide sie szykowac:P[/quote]
A szkoda. :( :eviltong: To zrób tak, żeby było. :D
Noo... pogoda trochę nieprzyjemna, ale i tak czuć, że sie święta zbliżają. :D
I ja również. :D
:)