Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Jaki śliczny jest Gabryś! I domku nie ma? :( Musi go odnaleźć. Niech go ktoś wypatrzy ! I jakiż cudny bannerek ! Wkleję, kiedy się coś zwolni u mnie w podpisie. ;)
  2. Dobrze, że nie jest w schronie. Ale domek dalej poszukiwany ! :(
  3. O właśnie, bardzo dobry pomysł ! :cool3: Mc to zawsze jakiś dobry pomysł ma. :D
  4. Biedny. :( Mam nadzieję, że ktoś go w końcu wypatrzy.
  5. Do góry ! po domek ! :multi:
  6. DO góry, Tuptusiu ! Hopaj po domek ! :multi:
  7. O czyli Scotie ma już 2 allegra? :roll: Do góry !
  8. Do góry !!! Na pierwszą stronkę.
  9. Ale ona jest kochana. :) Mam nadzieję, że w końcu odnajdzie domek.
  10. [quote name='xxSweetGirl93xx']Nom:):) Swięta sie zbliżaja:P ale ja jutro pójde do świeconki i bedzie padac to nie wiem co zrobie;/ bo oczywiście ja najmłodsza z rodziny musze isc z koszyczkiem:P hehe:) Lece:) Buziaczki:*:* Nie wiem czy jeszcze bede wieczoram bo nie wiem ile bedzie trwała msza:P[/quote] Oj oby nie padało. :( Tylko Ty idziesz poświęcić koszyczek? Ja idę z całą rodziną. ;) No to do napisania. :diabloti: :buzi:
  11. [quote name='xxSweetGirl93xx']heh:P jest:P tylko nie bardzo go widac:P hehe:) No zbliżaja sie tylko ta pogoda;/ masakra;p juz czuje te wszystkie wypieki:D:D hih:) zaraz ide sie szykowac:P[/quote] A szkoda. :( :eviltong: To zrób tak, żeby było. :D Noo... pogoda trochę nieprzyjemna, ale i tak czuć, że sie święta zbliżają. :D I ja również. :D :)
  12. Nikt się nie odzywa, to teraz kolej na mnie. :evil_lol: Do góry Tuptusiu ! :multi:
  13. Do góry !!! Wysoko ! :multi:
  14. [quote name='xxSweetGirl93xx']hehe:P wiem że ładnie:D:D Irokeza ma;P tylko juz sie popsuł;P ładniej wyglada jak mu go zaczesałam:P No na ostatniej śmiesznie;p bo na kanape chciał wskoczyć a ja mu zdjecie robie;P A u nas dobrze:) O 17 lece sie wszykować do kościółka;) a co u ciebie??[/quote] A jest na zdjęciach z irokezem? :eviltong: Jak nie to mu zrób i zrób fotę. :D Aha. :D Takie zdjęcie z zaskoczenia. :D A u mnie dobrze. :) Czuje się, że się święta zbliżają. :) A ja uwielbiam święta. :loveu:
  15. Ale podróż. ;) Lord wreszcie będzie miał domek ! :multi:
  16. O jak świątecznie. :loveu: Jak ślicznie powychodził przy tych kolorowych baziach. :cool3: :loveu: Słodziutko. :loveu: A i ja również Wam życzę wesołych i pogodnych świąt wielkanocnych. :)
  17. O jak ładnie Kabiemu w tej jego nowej fryzurce. :loveu: Ślicznie wygląda na wszystkich zdjęciach, mój kochany. :D :loveu: A na tej ostatniej bardzo śmiesznie. :lol: Co tam u Was? :cool3:
  18. O tak, najważniejsze, żeby Bary znalazł domek. :) Do góry !
  19. Dziękujemy Iza. :loveu: Do góry !!!
  20. Ale się cieszę, że Kapselek wreszcie domek odnalazł. :loveu:
  21. Ja nie zwątpiłam. Wiedziałam, że byśmy o tym wiedzieli. Czekaliśmy tylko na Ciebie dowiedzieć się, czy naprawdę Bary jest w schronisku.
×
×
  • Create New...