Musi być miły. Widać to po nim. Biedactwo... :(
O matko... :-( Okropne z tymi kleszczami.
No i moim zdaniem powinnaś pogadać z tą panią, co się nim opiekuje.
Do góry, Bary !!!
Ojeju, jak Bary spędzi ten czas, teraz jest tak zimno, zima się odezwała... Sama się o niego boję. :(
Jeju, Ty zasłabłaś?! Widać, że się tym bardzo przejmujesz. Mam nadzieję, że się polepszy, a Bary znajdzie jakiś dom.
Nie wycofuj się z Dogo!
[quote name='elik']Jak wszyscy, to wszyscy, babcia też swojego pieska dorzuci, a co, on taki biedniutki, niewiele większy od ratlerka :-( i w taki ziąb w schronie :placz:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=107912&page=4[/URL][/quote]
Ojej. :( Biedaczek. :(
No a Kapselek nie zdaje sobie sprawy i nawet nie wie, że niedługo wreszcie będzie miał domek ! :)
Witam ! :hand:
Doszłam do wniosku, że najbardziej podoba mi się Kabiś w bereciku. :loveu: Ale oczywiście na pierwszym miejscu jest zdjęcie, gdzie tak fajnie wyszedł, jak skakał. :loveu: Moje kochanie. :D
Co tam u Was? :cool3:
Aż się smutno robi. :(
Dobrze, że tą noc dobrze spędzi.
Ale naprawdę, sama się przeraziłam czytając tą wypowiedź, gdy pisałaś o tym, jak go dzisiaj widziałaś na początku... :(