Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. O no to super ! :multi: I u mnie też. :D Nowy rekord: od 2 dni mi się nie psuje. :D :eviltong:
  2. Chcemy ! :D A tak w ogóle to jak z cytowaniem i buźkami? Naprawiło się? :D Bo widzę, że fotki już możesz wstawiać ! :multi:
  3. Hah oczywiście. :D Nie ma to jak nasze miasto. :cool3: :eviltong:
  4. No u mnie też dużo było rano, a teraz to się topi.
  5. Musi być miły. Widać to po nim. Biedactwo... :( O matko... :-( Okropne z tymi kleszczami. No i moim zdaniem powinnaś pogadać z tą panią, co się nim opiekuje. Do góry, Bary !!!
  6. Ślicznie. :loveu: Ale u Was dużo śniegu ! U mnie się topi i na przemian pada. :lol:
  7. Ojeju, jak Bary spędzi ten czas, teraz jest tak zimno, zima się odezwała... Sama się o niego boję. :( Jeju, Ty zasłabłaś?! Widać, że się tym bardzo przejmujesz. Mam nadzieję, że się polepszy, a Bary znajdzie jakiś dom. Nie wycofuj się z Dogo!
  8. O i bardzo dobrze ! :D :multi: W takim razie czekamy. :loveu:
  9. Prosimy ! :loveu: Chcemy foty ! :roll: :multi:
  10. Haha. :D Ale muszą mieć niezłą zabawę. :D Przeciąganie zabawek. :D Ahaa. ;) No to czekamy na fotki. :loveu:
  11. Ooo no to całkiem niezłą ma Bono kolekcję. :D I nawet się podzieli z Barnim. :D Jaki on koleżeński. :cool3: A kiedy będą foty? :eviltong:
  12. Aha. ;) Bonek pewnie ma dużą kolekcję zabawek. :D Moim zdaniem Bonek ucieszy się z jakiejś kości czy tego ucha. :D
  13. Heheh. :) A ile ma zabawek? :D A co do tego ucha to dobry pomysł. :) Coś do jedzenia, na pewno się ucieszy. :D
  14. Ale z niego śpioch. :) Hmm może jakąś kość? :cool3: Bo zabawek chyba mu nie chcesz kupować, nie? :eviltong:
  15. Ja tu zawsze zawitam. :D Co tam u Was? :cool3:
  16. Do góry, Misiu !
  17. [quote name='elik']Jak wszyscy, to wszyscy, babcia też swojego pieska dorzuci, a co, on taki biedniutki, niewiele większy od ratlerka :-( i w taki ziąb w schronie :placz: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=107912&page=4[/URL][/quote] Ojej. :( Biedaczek. :( No a Kapselek nie zdaje sobie sprawy i nawet nie wie, że niedługo wreszcie będzie miał domek ! :)
  18. Witam ! :hand: Doszłam do wniosku, że najbardziej podoba mi się Kabiś w bereciku. :loveu: Ale oczywiście na pierwszym miejscu jest zdjęcie, gdzie tak fajnie wyszedł, jak skakał. :loveu: Moje kochanie. :D Co tam u Was? :cool3:
  19. Witam ! :hand: Śliczne foteczki. :loveu: Jak słodko wyszła Platynka na ostatnim zdjęciu. :loveu: O masz nowy bannerek ! :cool3: A gdzie avatar? :roll:
  20. Witam z rana ! :hand: O jaka fajna tabliczka ! :cool3: Bono sobie ze wszystkimi poradzi. ;) Wymiziaj go ode mnie. :loveu:
  21. No czekamy na zdjęcia. :cool3: Ale Scotie musiała mieć dobrze na tym spacerku. :) Po domek !
  22. Aż się smutno robi. :( Dobrze, że tą noc dobrze spędzi. Ale naprawdę, sama się przeraziłam czytając tą wypowiedź, gdy pisałaś o tym, jak go dzisiaj widziałaś na początku... :(
×
×
  • Create New...