Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Oj tak, słuchać trzeba. ;) Liszka musi domek znaleźć! Niech jakiś ludź wreszcie ją wypatrzy.
  2. Ile zdjęć ! :multi: Ślicznie na wszystkich Barni wyszedł. :loveu: Cały czas się z Bonem szarpał, a na koniec cmok w policzek na zgodę. :lol: :cool3: Jaki szczęśliwy Barni, ma wspaniałego kumpla i wspaniałą panią ! :cool3:
  3. Też mam taką nadzieję. ;) A no to fajnie. :p No słyszałam, że ten kliker jest dobry. :) Na pewno dzięki niemu będzie lepiej chodzić na smyczy. :) Musiałabyś poczytać gdzieś o tym, na pewno gdzieś tam pisze. :D Kiedy fotyyyyy? :cool3: :loveu:
  4. Ja też mam nadzieję, że Bary w końcu domek odnajdzie... Musi. :(
  5. A u mnie nie ma śniegu, przed południem trochę było, ale po 5 min już go nie było. :eviltong: Szkoda. :( Ale na pewno będziesz miała lepsze oceny. :) W domu? Ok. 13.30. :cool3: A zaraz mam dodatkowe zajęcia i po tym będę miała wreszcie prawdziwą wolność! :D A co u Kabisia? :) :loveu:
  6. Hopaj Misiu po domek !
  7. Ja trochę mam, ale nie dużo. ;) A u mnie teraz nie ma już śniegu, jest słońce i są chmury. :eviltong: No i jest zimno. Noo... :shake: Zima za późno o nas sobie przypomniała ... U mnie dobrze. :) Też do szkoły mi się iść nie chciało. :cool3: I dostałam ze spr 3, gdyby jeszcze 0,5 punkta to bym miała 4! :angryy::angryy::angryy: Wkurzyłam się, muszę poprawiać.. :shake: :razz: Na matmie byłam na konkursie z ang. :D A reszta lekcji to w sumie wolne. :D
  8. Jaka ona jest piękna. :( I nikt jej nie chce? Na pewno wkrótce ją ktoś wypatrzy. :( Do góry, Liszko !
  9. Prawda ! :D Nie tracimy ! Hopaj Tuptusiu ! Szukaj domku, szukaj !
  10. O tak, oczywiście, że kocha. :D Do góry Misiu !
  11. Hej ! :hand: No czekamy w takim razie na foteczki. :loveu:
  12. Matko, jaki biedak... :( Niech go ktoś wypatrzy w końcu !
  13. Hop na pierwszą ! No właśnie, gdzie fotki? ;)
  14. [quote name='chester07']no właśnie :D no jeszcze nie jestem pewna, może jak ze spowiedzi wrócę, to kilka wrzucę :eviltong: no dokładnie :( mądre zdanie, słyszałam gdzieś kiedyś podobne. Tak by się chciało wziąć te wszytskie zwierzaczki ! ale każdy wie, że to nie możliwe.. a niektórzy nie biorą, bo stwierdzają, ze i tak świata nie uratują.. to zdanie im powiedzieć :) gdyby tak każdy wziął jednego psa, to za niedługo schroniska byłyby pustawe, tylko że najpierw trzeba by powiedzieć takim ludziom jak połowa mojej wsi, że mieszańców i psów bez rodowodu(wytłumaczyć im co to :cool1:) nie wolno rozmnażać, a najlepiej je sterylizować. Bo gdyby ciągle nie było nowych bezdomnych psów, kiedyś schroniska by się oczyściły, i byłyby potrzebne tylko sporadycznie.. a tak .. jajco ale ja wywody snuję ^^ nie no postanowiłam, że będę mieć przynajmiej dwa psiaki ze schroniska w przyszłości. W tym jednego znalezionego na dogo :). I jak się uda to jeszcze hodowlę, najlepiej corgi pembroke, o ile mi się gust nie zmieni do tamtej pory xD. I może jeszcze kota ^^. Chyba już muszę zacząć zbierać kasę na dom, w którym ma się pomieścić tyle zwierzaków :D no dobra kończę moje wywody :evil_lol: :buzi:[/quote] Łoo Majaczko, ale żeś się rozpisała ! :eviltong: No tak, ale zapewne niektóre osoby nie miałyby pojęcia, jak się takim pieskiem opiekować itd. No, ale rzeczywiście, liczba psów w schronisku zmalałaby. :p I o tej sterylizacji też by im warto powiedzieć. O no to całkiem niezłe plany, co do kupna zwierząt. ^^ Ja bardzo bym chciała mieć cockerka (jak widać już nie Yorka, znowu miłość do cocker spanielków mi powróciła :loveu:). Jak narazie nie mogę niestety, ale postanowiłam sobie, że jak będę dorosła to sobie kupię. :cool3: Kota bym nie chciała, jestem na nie uczulona. :-( I tylko mogę podziwiać je na odległość. :eviltong: Czekamy na foteczki Chesterka ! :loveu: :buzi::buzi::buzi:
  15. Nie no, musi ktoś Tuptka wypatrzeć. :( Jest taki śliczny i kochany... W górę kochany ! Nie traćmy nadziei!
  16. O tak, Majaczka wielu psom zakłada tam ogłoszenia, mogę to potwierdzić. :cool3: Do góry !!!
  17. O i ja również podziwiam.. :cool3: W górę !!!!
  18. Hej ! :hand: Wreszcie tygodniowa przerwa ! :loveu: Dużo roboty na poświętach nie mam. :roll: No i u mnie też dzisiaj sypał grad ze śniegiem... Fajna zima w czasie wiosny... :shake: Mam nadzieję, że pogoda wkrótce będzie ładniejsza. Zima coś za późno sobie o nas przypomniała... :razz: Co tam u Was ? :cool3:
  19. O matko... :( Tak mi go żal.. I ta moja bezradność... Bardzo bym mu chciała pomóc, żeby znalazł jakiś domek... Jeju, ja się sama zaraz poryczę. :-(:-(
  20. [quote name='DIF'][B]Tymczasow[/B]y :razz:[/quote] No, ale zawsze domek. ;) Hura! :multi: Ale się cieszę. :loveu:
  21. Ja też mam taką nadzieję. Jest śliczna, musi ją ktoś przygarnąć. :loveu:
  22. Ale macie dużo tych zwierząt ! :cool3: Do góry Misiu !
×
×
  • Create New...