Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Będę trzymać za niego mocno kciuki. :) Na pewno mu się uda, tyle ćwiczyliście... Poradzicie sobie. ;)
  2. [quote name='xxSweetGirl93xx']no dobrze ze żartujesz;):):) No kiedys napewno przejdzie:P nie wiadomo kiedy ale kiedys chyba tak:P aa:) ja co ja robiłam dzisiaj... byłam na zakupach ale nic sobie nie kupiłam:P potem przyjechałam umyłam włoski:) weszłam na dgm:D poszłam do koscioła:) i teraz cały czas na dgm siedze:)[/quote] Na pewno przejdzie. :D Może do jutra będzie lepiej. ;) Aha. :D Ciekawy miałaś plan dnia. :D A ja tylko na DGM siedzę. :lol: Uzależnia. :cool3: :evil_lol:
  3. [quote name='xxSweetGirl93xx']Nom:D:D:D w rozśmieszaniu to akurat jestem dobra:D:D hihi:) No niestety;/ mój urok;/ najlepiej to bym sobie odcięła ta noge i by nie bolało:):) hih:) ale posmaruje wieczoram kilkoma masciami to moze pomoze cos a jak nie to nie wiem juz... a co robisz??[/quote] No to dobrze. :eviltong: Ja jestem dobra w ośmieszaniu się. :eviltong: Nie no, żartuję. ;) Hmm... może Ci przejdzie. :) Napewno te maście pomogą. :) I życzę powrotu do zdrowia Twojej nodze. :eviltong: Ja siedzę na DGM, praktycznie cały dzień. :roll: A Ty?
  4. Szkoda, że dzisiaj już nowych zdjęć nie będzie. :( Ale cierpliwie będę czekać na jutrzejsze foteczki. :loveu: Ciekawe, czy jutro znowu napada trochę śniegu... :roll:
  5. [quote name='xxSweetGirl93xx']No i bym zdjecie zrobiła:) A moze napada jeszcze i zrobimy bałwanki:D:D No pamiętam pamiętam::) hehe:) nie gadam głupio:P ale jak by na ciebie sie ktoś nienormalny gapił to ty byś sie nie gapiła?;p napewno bys sie gapiła;P hehe:) no cóż bywa;P :):) jutro tez ide do koscioła;) A noga mnie od wczoraj boli znowu ta skręcona;/ nie wiem co sie dzieje;/ moze za dużo łaziłam na poczatku jak ja skręciłam i teraz mam za swoje:([/quote] No i ja też. :D I zatytułowałabym 'Lepienie bałwanka na początku wiosny'. :eviltong: Ciekawe, czy jutro napada. :D Hahaha. :lol: Rozśmieszyłaś mnie. :eviltong: Ojej. :( Znowu Cię noga boli? Pewnie za dużo znowu chodziłaś, albo ją sobie nadwyrężyłaś ... :( Mam nadzieję, że przejdzie do jutra. :) I będzie dobrze. :D Napewno. :)
  6. Trzymam za Barego kciuki, aby mu się udało. Do góry, na pierwszą !
  7. Oj tak. :D :loveu::loveu::loveu: Pies jak marzenie. :loveu: Ahh co za miłość. :D
  8. [quote name='xxSweetGirl93xx']No i nasze pleny legły w gruzach:( nie bedzie bałwanka:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: No to dobrze ze sie nie obrażasz:):) bardzo sie ciesze:) Bo jakbys sie obraziła to nie wiem co bym zrobiła:) Nom:D przynajmniej mi sie wydawało ze sie patrzy:P a kto by sie nie patrzył na jakąs nienormalna dziewczyne co sie na ciebie co tydzień patrzy:P hehe:) A co powiesz??[/quote] No nie. :placz: A ja tak chciałam go ulepić w dniu wiosny. :eviltong: :placz::placz::placz: I ja również się cieszę. :D Ale pamiętaj o tym warunku ! :cool3: Heheh. :D E tam, znowu głupio gadasz. :eviltong:
  9. No właśnie ja również tak myślałam... :razz: W takim razie trzymam kciuki za Arniego.
  10. Ojj.. jak słodziutko. :loveu: Jaki był słodki, kiedy był mały. :D
  11. Ja też sie boję. :eviltong: Jaki pomysł? :roll:
  12. [quote name='xxSweetGirl93xx']No u mnie tez juz sie topi;/ kałuże posostały po marzeniach o bałwanku:P No dobrze obiecam:):) No pewni że tak:D:D hihi:) Nawet sie patrzył na mnie:D:D:D: hih:) juz w niedziele tez:) hehe:)[/quote] Oj. :( A tak chciałam go ulepić. :eviltong: No to w takim razie się nie obrażam. :D Ooo. :D No mówiłam, że zwróci na Ciebie uwagę! :cool3:
  13. [quote name='xxSweetGirl93xx']no;p bedziemy bałwany lepic niedługo:P hehe:) No mogłam go zostawic;P Bo on juz sie przywitał a zawsze jak ktos pójdzie do góry to tak czeka... bo on tam nie moze wchodzic i sie boi wejść:P hehe:) Nie obrażaj sie:(:(:(:( Bo będe płakac:(:(:(:( Bylas w kościólku dzisiaj??:D[/quote] Taak, wcześniej było mało śniegu w zimie i w ogóle lepić nie można było, a teraz, na początku wiosny, można (choć u mnie śnieg już się stopił). Aha... :( Biedaczek. :( Jak go tak samego mogłaś zostawić? No dobra, nie obrażam się. :) Pod warunkiem, że już tak nie będziesz mojemu biednemu Kabisiowi robić. :D A właśnie, spotkałaś.. wiesz... ? :eviltong:
  14. Witam późnym wieczorkiem. :hand: No właśnie, co się Kinga nie odzywa? Cicho jakoś bez niej. :eviltong: A no i witam Mc. :) Też się dość rzadko odzywasz. :eviltong:
  15. [quote name='xxSweetGirl93xx']Małpa;P tak późno mi odpisac:P mnie nie było bo byłam w kościółku:D:D No pewnie ze fajnie:P zamiast zajączków bedą bałwany:D: A ja tez w domu spedze swieta:) No ja jutro z babcią pieke ciasta:D:D A jak już mówiłam wrociłam z koscioła godzinke temu:P jak przyszłam to kabi sie cieszył a ja go zostawiłam bo poszłam do babci i dziadka troche z nimi powiedziec i biedak pod schodami czekał na mnie:P smutno mu samemu było:( ale potem sie cieszył:):)[/quote] Aha. :) No fajnie. :eviltong: Bałwany na Wielkanoc? :lol: A no to bardzo fajnie. :) No wiesz, jak Ty tak mogłaś. :shake: Kabisia zostawić pod schodami... A on się chciał z Tobą przywitać! No wiesz, obrażam się na Ciebie. :eviltong: Biedak, tak mu musiało być smutno... :-( Aż mi samej się robi na samą myśl. Okropna jesteś. :eviltong:
  16. Tak, ja sama się tym dziwię. :angryy: Jak można tak postąpić? Do góry !
  17. Ojej, ale śliczny jest ten banner ! Wrzuciłabym, ale ja również miejsc wolnych u siebie w podpisie nie mam. Wrzucę, jak się jakieś miejsce zwolni i poinformuję. ;) Do góry !
  18. Oj ta bezsilność tak męczy... :-( Niech ktoś się zdecyduje na Barego. W górę !
  19. My zawsze o Tuptusiu będziemy pamiętały. :loveu: W górę !!!
  20. Ale leń ! :mad: A mówiłaś, że będą! :eviltong: Czekam w takim razie na jutrzejsze foty. :cool3:
  21. I mnie również. Zima sobie o nas za późno pomyślała. A jutro dzień kalendarzowej wiosny... :shake: Mam nadzieję, że ktoś w końcu wypatrzy Scotie ! :loveu:
  22. O fajnie by było. :) I jakby pogoda się polepszyła. :) Do góry !
  23. [quote name='Asia&gordonisko']na szczęście już mi działa :multi: dam wam pod wieczór fotki a teraz zrobię sesję aby zdjęcia były widoczne jeszcze :) Martunia dzięki, że powiedziałaś mi jak sie robi enter :) w html'u tez tak zawsze robię ale nie wpadłam na to aby coś takiego zrobić tutaj :roll:[/quote] O to super, że Ci wreszcie działa ! :multi: Czekamy na wieczorne fotki. :loveu: A proszę. :) Służę pomocą. :eviltong:
  24. [quote name='xxSweetGirl93xx']U mnie jeszcze jest:P ale pogoda sie ładniejsza robi:)) Ja tez chce juz wiosne albo lato:D:D :):) hih:):) u mnie tak pomalusiu widac wiosne dopiero:( No wiosna jest piękna niby od jutra sie zaczyna a tu śnieg;/ Ja tez;P i robie jeszcze Isi szablon na bloga:):) A jakie plany na świeta?? (wiem ze juz pytałam ale moze juz masz jakies:))[/quote] U mnie już zachodzi słońce, ale zimno na dworze jest. A ja już chcę wakacje. :eviltong: No jutro kalendarzowa wiosna, ale za oknami jej jakoś nie widać, widać raczej zimę. :eviltong: Więcej śniegu na wiosnę niż w zimie jest. :roll: A no to fajnie. :) Plany? Spędzę w domu. :) I przygotowania trwają. :D A u Was?
×
×
  • Create New...