Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Iza, jak chcesz to możesz zrobić. :) Do góry !
  2. Ja wierzę w to, ze Scotie w końcu znajdzie domek. Do góry !
  3. O tak, ja też mam ogromną nadzieję, że Mozart wreszcie znajdzie swój wymarzony i oczekiwany przez długi czas domek. Takiz niego śliczny i kochany piesek. :) :loveu: Do góry, po domek !
  4. Śliczne foteczki. :loveu: Jak sobie fajniutko Barni śpiulka. :D Ahh to ostatnie, jakie romantyczne! :D Słodki pocałunek. :cool3: Widać, że się bardzo kochacie. :loveu:
  5. O tak, święta prawda. ;)
  6. Ale bardzo fajnie by było, jak się na Misia zdecyduje. Miś tyle przeszedł i tak czeka... :( Musi znaleźć domek!
  7. [quote name='Asia&gordonisko']No mam avatarek :), nie wyskakuje mi już to okropne" unable to image" (czy jakos tak :diabloti: ) Oby mój brat dzisiaj gdzieś wyszedł, oby wyszedł... :roll: EDIT: niestety właśnie dowiedziałam się, że w poniedziałek będzie aparat... co za pech :shake:[/quote] No to fajnie. :) Szkoda, że dopiero w poniedziałek... Ale poczekamy i się doczekamy. :D Kurczę, przed chwilką znowu mi się pisanie przełączyło na html... Ale jak pisałam na drugim wątku to już jest normalnie (całe szczęście ! :multi:). :cool3:
  8. O dobry pomysł. :D Też wyślę. Do góry !
  9. Oby się udało. :)
  10. Witam. :hand: Jaki śliczny jest Twój Hacker. :loveu: Ale dużo musi ćwiczyć. :roll: Oczywiście będę wpadała wcześniej. Czekamy na następne foteczki. :loveu:
  11. Witam. :hand: O Kabiś ma nową fryzurkę? :D W takim razie czekamy niecierpliwie na fotki Kabisia. :loveu::loveu::loveu: Już się doczekać nie mogę. :D
  12. Dziękujemy za rady... :razz: [quote name='cocker']PODNOŚCIE TEN PIEPSZONY WĄTEK![/quote] PODNOSIMY ! :razz: Ale słownictwo.
  13. Oj co za pech. :( Czekamy na fotki w takim razie. :loveu: O widzę, że masz avatarek wreszcie. :D No i śniegu rzeczywiście dziś nie było. ;)
  14. O jakie śliczne foteczki. :loveu: Ale Bono i Barni musieli mieć zabawę. ;) Ciągnięcie liny ! :multi: Czekamy na następne fotki z prezentem dla Bona od zajączka. :cool3:
  15. Ale się cieszę ! :loveu: Lord wreszcie będzie miał swój wymarzony domek ! :multi: Naprawdę, bardzo się cieszymy. Trzymanie kciuków pomogło. :cool3: Wreszcie koszmar Lordzia się skończył i teraz będzie miał kochający i wspaniały domek. :) :multi:
  16. Na pewno było mu dobrze, kiedy miał gdzie biegać ... Musi go ktoś wypatrzeć, dać mu domek i miłość ! :( Bo on tego potrzebuje.
  17. Jej... :( W górę, biedaku ! Niech Ciebie ktoś w końcu wypatrzy ! :-(
  18. [quote name='xxSweetGirl93xx']nom:D:D hehe:) No musze juz isc.. bo zaraz tata mnie bedzie wyzywał ze jeszcze nie umyta;(:(:( Dobranoc:*:* Do jutra:*:*[/quote] No nie. :( Już wszyscy idą spać o tej godzinie, z którymi gadam. :( W takim razie dobranoc. :buzi::buzi::buzi: [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]Ja chyba też pójdę... ale ciii. :cool3:[/COLOR][/SIZE]
  19. [quote name='xxSweetGirl93xx']hehe:P czy ja wiem czy ciekawy:P najlepszy był wieczór:D:D wiedomo dla czemu:):) hihi;) No dogo uzalżenia :P i to mocno:P jak narkotyk (jak co to nie wiem tego z własnego doświadczenia:P ale kazdy słyszał jak uzależnie nie?:P hehe) nom:) heh:) musiałabym chyba niedługo znikac:([/quote] O tak, wiadomo. ;) Dobre określenie, jak narkotyk. :lol: I ja również nie wiem tego z własnego doświadczenia, po prostu DGM baaardzo mocno i szybko wciąga. :cool3: I nezauważalnie! :roll: Ja nie zauważyłam, kiedy zaczęło mnie wciągać. :lol: Oj szkoda. :( Jeszcze nie! :eviltong:
  20. Ojej, jak ślicznie ! :loveu::loveu::loveu::loveu: O ile u Was śniegu ! :cool3: U mnie też trochę było, ale popołudniu się stopiło. :lol: Mizianko dla Gingerki. :loveu:
  21. No musi ktoś się dla niego znaleźć. :( Taki biedny jest i tak marnieje ... Niech ktoś go wypatrzy w końcu !
×
×
  • Create New...