[quote name='Asia&gordonisko']No mam avatarek :), nie wyskakuje mi już to okropne" unable to image" (czy jakos tak :diabloti: )
Oby mój brat dzisiaj gdzieś wyszedł, oby wyszedł... :roll:
EDIT: niestety właśnie dowiedziałam się, że w poniedziałek będzie aparat... co za pech :shake:[/quote]
No to fajnie. :)
Szkoda, że dopiero w poniedziałek... Ale poczekamy i się doczekamy. :D
Kurczę, przed chwilką znowu mi się pisanie przełączyło na html... Ale jak pisałam na drugim wątku to już jest normalnie (całe szczęście ! :multi:). :cool3: