-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
Oj weź przestań. :eviltong: E tam, fajną ma smyczkę, mi się taka podoba. :D No oby. ;) Bo coś teraz znowu zima do nas wróciła... :-o :razz: :angryy: A tak już było pięknie i ciepło ... Tylko czekać na tą prawdziwą wiosnę. ;) A ja pisałam spr. z biologii i może na 4 się załapię. ;) Dziś z niej i polskiego 5 dostałam. :D :multi: No i ogólnie to dobrze też jest u mnie. ;) Jutro na 9.00 mam. :D
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
Martunia replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Śliczne zdjęcia Ginger. :loveu: Ale musiało wiać! :eviltong: -
Jakie piękne łabądki. :) I kury. :D Spajkunio i ten drugi piesek (kurczę, imienia zapomniałam... :shake:) ślicznie wyszły. :loveu: O matko, jaki pająk ! :-o Okropny! :razz: Jak go można na ręce trzymać?! Hah, ale i tak większego widziałam, u mojego taty w pracy - dużego ptasznika z czarno-pomarańczowymi paskami... :smhair2: Okropne... Raz uciekł... :-o
-
Jaki on śliczny. :loveu: Słodziutko na tym zdjęciu wyszedł. :)
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']Martunia: a dziekuje również:) Ze mną to tragiczne;P znaczy ja tragicznie a on slicznie:) No smyczke ma fajna;p hehe:) Bał sie ruszyc jak ja na ziemie położyłam bo ciężka jest;p A nauka to narazie leży:P musze kupic mu nowe szelki i obróżke oraz kliker:) i w świeta zaczne go uczyc bo teraz w taką pogode to i tak nie ma co;/[/quote] Niee, Wy razem wyszliście ślicznie. :) Naprawdę. :D Heh. :) No, ale ta smyczka mi się podoba. :) Aha. :D Czyli, że naukę zaczniecie dopiero po świętach. ;) Życzę powodzenia. :D A co tam ogólnie u Ciebie? ;)
-
Staruszek ON-Lord-już w swoim nowym domu
Martunia replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Nie no, moim zdaniem Lordzikowi w tym domku będzie bardzo dobrze ! Naprawdę można pozazdrościć takiego domu. ;) Myślę, że w tym domku będzie mu wspaniale. -
[quote name='chester07']nie no bez przesady :D parę testów porobię, i na historię się trzeba pouczyć na kartkówkę kolejną.. a tak to mam zamiar korzystać z wolnego :evil_lol: a to se czekajcie :lol: będą na pewno, może nawet jutro z 10 wrzucę, ale nic nie obiecuję ;) :buzi::buzi::buzi: ej wiesz co jak tak chodzę i spotykam coraz więcej tych bid, które mi się nie mieszczą już nawet do podpisu to mi się płakać chce :-( a prawda jest taka że więcej niż połowa zapewne zostanie bez domu do końca życia.. chociaż cieszyłabym się z każdego jednego pieska zaadoptowanego, to strasznie mi ich wszystkich żal... i to jeszcze wszystko przez ludzi :shake:[/quote] Aha. :D No i dobrze, co się cały czas nauką przejmować, jak trza z wolnego korzystać. :D Oo już jutro? :D W takim razie czekamy niecierpliwie. :loveu: No mi też ich bardzo szkoda. :( Na DGM chyba więcej jest psów w temacie, gdzie inni im się o domek starają.. Strasznie mi ich żal, takie biedactwa, niczym nie zawiniły i muszą domku szukać. :( No, a ludzie są różni, niektórzy brutalnie je z domu wyrzucą, albo gdzieś zostawią... Naprawdę, aż mi szkoda na takich słów. :shake: No, ale jak to moja koleżanka powiedziała: "nie można uratować całego świata, ale można uratować cały świat tego jednego zwierzaczka, którego weźmiesz do domu".
-
Ojej, jakie groźby! :lol: Tuptuś po domek !
-
O zabawa z różowym miśkiem. :D Ślicznie. :loveu: Tak pięknie Platynka wygląda. :loveu:
-
Scotie-czterema łapami już w swoim nowym domu !!! ;)
Martunia replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
O to na wielu jest ogłoszona stronach. Mam nadzieję, że wkrótce odnajdzie domek. :) Nadziei tracić nie można, ja wierzę w to, że się uda. :) -
O tak, popieram... :razz: Do góry Miśku!
-
Cieszymy się. :) Wreszcie Kapselek się domku doczeka. :)
-
Jakie cudo. :loveu::loveu: Kochaniutki. :) :loveu:
-
Do góry Tuptusiu !
-
Czyli, że Kapselek ma szanse na domek !
-
Może... Po domek, dla Kapselka !
-
Scotie-czterema łapami już w swoim nowym domu !!! ;)
Martunia replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Oby wkrótce Scotie znalazła domek ... Taka śliczna. :( Może ją ktoś w końcu wypatrzy? Trzymam za nią kciuki. Musi domek odnaleźć! -
Trzymam mocno za Kapselka kciuki.
-
O w takim razie czekamy na foty! :multi:
-
[quote name='Asia&gordonisko']:grins: ale jak na razie trzeba spokojniej to tego podchodzić, wszystko zależy czy ZK sie wyrobi:roll:[/quote] No zobaczymy. :roll: Tak w ogóle to kiedy następne foty? :D
-
[quote name='Asia&gordonisko']no to czekamy na wystawe:lol: wtedy wszystko sie okaze :roll:[/quote] No czekamy. ;) Wprawdzie jeszcze trochę czasu do wystaw jest. :D Może byśmy się tam spotkały? :D
-
[quote name='Asia&gordonisko']chociaz wiesz, jak na taka mala wystawe bo tylko trzy grupy i krajowa to mysle, ze rownie dobrze mogliby zrobic w hali ludowej :cool3:[/quote] Aha. ;) No to zobaczymy, ja powinnam przyjść, o ile nie będę gdzieś na wakacjach. :eviltong: Ale chciałabym przyjść. :) We wrześniu na pewno przyjdę. :)