Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. O tak, najładniejsza jest Platynka moim zdaniem :) Śliczna. :loveu: A Bardo jaki dumny, że są mu zdjęcia robione. :D
  2. No dokładnie. ;) Ja też raz na jakiś czas napiszę coś tam. ;) Czekamy na fotki i na Adusię. :D :loveu:
  3. O nowy bannerek. :cool3: [url]http://i29.tinypic.com/96kspy.jpg[/url] To jest najlepsze. :D Król Drakkar! :cool3: :loveu::loveu::loveu: Śliczne zdjęcia. :D
  4. No oczywiście, zawsze będę tu częstym gościem. :D Ja też. :D Już nawet do bloga mnie nie ciągnie, chyba, że nie ma subskrybowanych tematów. :eviltong: To jak nie mam co robić to włażę na blog. Ale to jest rzaaadko. :D Oo w takim razie czekamy na fotki. :D
  5. Ja od początku mam nadzieję, że Baremu wkrótce znajdzie się domek.
  6. Haha, ja jestem tu częstym gościem. ;) [quote name='xxSweetGirl93xx']hehe;) wiadomo ze wiadomo:D:D Ja tez nie zauwazylam ze az tak mnie wciągło dopiero niedawno:P No mi tez pewnie rodzice nie pozwolili by jechac:P wiec nawet nie wyjeżdżam z takim pomysłem:P bo bedą gadac ze nikogo nie znam na jakims tam forum jestem co nawet nie wiedza itp:P heh:) no fajnie by było:):) i to jak:D:D[/quote] No właśnie. :D Dogo szybko wciąga. ;) Heheh. ;) E tam, na pewno znajdzie sie kiedyś okazja na wyjazd. :) I może byś kiedyś mogła. :) No fajnie fajnie. :D A co do fot to ja również niecierpliwie czekam ! :D :loveu:
  7. O moje słowa! Nadzieja zawsze umiera ostatnia... Ja mam nadzieję, że Baremu wkrótce się poszczęści i znajdzie wreszcie jakiś domek.
  8. Jakie śliczne to ostatnie zdjęcie. :loveu: Jak Ginger pozuje. :cool3:
  9. No gdzie jesteś? :D Czekamy. Hop w górę !
  10. Ooo jak romantycznie. :D Raz zaczepia królisia, a raz owieczkę. :D Ale mu się powodzi, no no. :D A poza tym jak świątecznie! :cool3: :loveu: Śliiiiiiiiiiiiicznie. :loveu:
  11. Noo wiadomo kogo. :p Ja też tego nie wiedziałam. :D Na początku jakoś mnie nudziło, a teraz tak wciągnęło... Nawet nie wiem, kiedy tak szybko sie to stało. :D No, ale ja bym chyba nie mogła, jeszcze sobie układam, jak i gdzie będę spędzać wakacje. Noo fajnie by było. :D Nacieszyłabym się Kabisiem! :multi: I byśmy się razem spotkały. :D
  12. Aha no fajne macie plany. ;) No wiesz, mi się blog znudził, teraz to ja tylko na Dogomanii siedzę. :D Moim zdaniem Dogo jest lepsze, w dodatku tak to wciąga, że nie wiem. :D :cool3: A i sie tak często nie wiesza... ^^""
  13. Dziękujemy Majaczko ! ;) W górę Liszko !
  14. Ejj co taka cisza? Lewisku, nie spadaj ! Wskakuj na pierwszą stronę!
  15. Heheh. :D No bo to nowy przedmiot w Waszym domu, musi się jeszcze z tym klikerem oswoić. ;) Święta spędzę w domu. :) A Wy? :D
  16. Padał śnieg u Barego ? Mam nadzieję, że gdzieś się schował przed tym zimnem. :(
  17. Heheh. :) Noo ja już czuję ten chłód. :eviltong: Aha. :) Oj biedaczek, bał się zostać sam i nie było przy boku jego ukochanej pańci. :eviltong: Trudno mu się dziwić. :roll: Byłam. :D I mam wolne wreszcie !!! :multi:
  18. Racja Majaczko. :D Jaka ona kochana. :)
  19. No coś cicho było... Niech ktoś zechce w końcu Mozarta !
  20. Haha. :D Racja. :cool3: Do góry Tuptusiu ! Skacz po domek ! :loveu:
  21. Majaczka ma rację. :D Do góry !!!
  22. No to dobrze. :) E tam, może się przyzwyczai. :D Ooo super! To czekamy na fotki z Kabisiem. :loveu: Oj zimno musiało być. :( U mnie śniegu jest dużo. Niedawno dużo padało i teraz dużo tego jest, więcej niż było wcześniej.
×
×
  • Create New...