Noo wiadomo kogo. :p
Ja też tego nie wiedziałam. :D Na początku jakoś mnie nudziło, a teraz tak wciągnęło... Nawet nie wiem, kiedy tak szybko sie to stało. :D
No, ale ja bym chyba nie mogła, jeszcze sobie układam, jak i gdzie będę spędzać wakacje.
Noo fajnie by było. :D Nacieszyłabym się Kabisiem! :multi: I byśmy się razem spotkały. :D