Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Heh. :) No nie wiem, pan zrobił 'próbę' i powiedział, żebyśmy sami sobie po 3 pytania zadali z 5 tematów. Jeszcze powiedział, że zobaczy, jak to wykorzystaliśmy, czyli, że lepiej, by pytania nie były najłatwiejsze. :eviltong: Ja tam napisałam co pamiętałam i może 4 będzie. :D I tak 5 mało kto dostał w tym półroczu. :razz: Fajnie Ci. ;) Ja będę miała w środę basen. :razz: I w ogóle te pierwsze 3 dni tygodnia są najgorsze, najlepszy jest czwartek i piątek, bo są luźne lekcje. ;)
  2. [quote name='xxSweetGirl93xx']heh:) damy rade:) bo bob budowniczy zawsze da rade:D:D hihi:) A trudno nauczyc psa dobrze chodzic na smycz ale jak sie chce to mozna;p moja mama i tak napewno go oduczy wszystkiego ale dobra;/ :) ja tez siedze na dgm::) hehe:P a jak w szkole??[/quote] No oczywiście. :eviltong: Jak się chce to można. ;) Dobrze. ;) Miałam sprawdzian z historii, a jutro mam z biologii... :razz: Ale na sprawdzianie sami mieliśmy sobie pytania wymyślać, więc dobrze było. ;) I ogółem dobrze. :) Jeszcze 2 dni i spokój. :D
  3. [quote name='xxSweetGirl93xx']heh:) damy rade:) bo bob budowniczy zawsze da rade:D:D hihi:) A trudno nauczyc psa dobrze chodzic na smycz ale jak sie chce to mozna;p moja mama i tak napewno go oduczy wszystkiego ale dobra;/ :) ja tez siedze na dgm::) hehe:P a jak w szkole??[/quote] No oczywiście. :eviltong: Jak się chce to można. ;) Dobrze. ;) Miałam sprawdzian z historii, a jutro mam z biologii... :razz: Ale na sprawdzianie sami mieliśmy sobie pytania wymyślać, więc dobrze było. ;) I ogółem dobrze. :) Jeszcze 2 dni i spokój. :D
  4. Ojej, jak słodko! :loveu::loveu::loveu:
  5. [quote name='xxSweetGirl93xx']:) musze sie postarac go nauczyć bo chce na spacerki z nim chodzić :D bo czasem w domu mi sie nudzi to bym gdzies wyszła ale jak pomysle że on tak idzie na smyczy jak idzie to dzięki;/ hehe;P No ale uda nam sie:D Dla chcącego nic trudnego:) A co robisz??:D:D Jak ci minąl dzień??[/quote] Aha. :D No to trzymam za Was kciuki. ^^ Ja Bazyla też próbowałam, ale i tak moja praca szła na marne, bo sąsiadka go i tak puszcza gdzie chce. :razz: Najgorsze to, że ona tego nie rozumie. :shake: Ja? Siedzę na Dogomanii, rzecz jasna. :diabloti:
  6. O tak, ja też Atceeee zazdroszczę. ;) Ja w ogóle rekolekcji u siebie nie miałam :razz: I Tobie Aduś też zazdroszczę, ja w środę mam 6 lekcji. :angryy:
  7. [quote name='xxSweetGirl93xx']hej martunia:*:*:* A u nas dobrze;) A co u ciebie?? Od świąt zaczynam kabiego uczyć chodzić na smyczy:D:D hihi:):) mam nadzieje ze mi sie uda:) trzymajcie za mnie kciuki:D:D[/quote] O w takim razie trzymam za Was kciuki. :) ;) U mnie dobrze. :) Nic ciekawego. :eviltong:
  8. O jak pięknie wychodzi na zdjęciach Tysia. :loveu: A Bardo równie pięknie. :cool3:
  9. Ojej jak mi jej szkoda. :( Taka śliczna... Mam nadzieję, że wkrótce ją ktoś wypatrzy i znajdzie jakiś ciepły kącik. :) Trzymam za nią kciuki! Niestety nie mogę wkleić bannerka Scotie, ponieważ nie mam u siebie miejsca w podpisie... :(
  10. Jakie śliczne foteczki. :loveu: Ale Spajkuniowi musiało być fajnie. :D I jakie fajniutkie te wszystkie ptaki, łabądki najlepsze! :D
  11. Hej. :hand: Co tam słychać u Was? :)
  12. Jeju, ale mi go szkoda. :( Tak patrzę na te zdjęcie i aż się płakać zachciewa. :( Nic piesek nie zrobił i domek stracił... Mam nadzieję, że wkrótce znajdzie jakiś miły, przytulny i ciepły kącik.
  13. Oj współczuję. :( Ale szybko te 2 dni przelecą i wreszcie będziemy mieli spokój. :D Jeszcze tylko przebrnąć przez te 2 dni męki. ;)
  14. O tak, najlepiej, żeby ktoś wziął Tuptka wreszcie...
  15. Jakie słodziaki. :loveu:
  16. W górę, Misiu!
  17. Nie, nie obrażam się oczywiście. ;)
  18. Jakie cudowne są te Mastiffki. :loveu::loveu: Kochaniutkie. :loveu:
  19. Jak mu ładnie w tej kokardeczce. :loveu:
  20. Widzę, że Majaczka podrzuca teraz wątki tym pieskom, którym ja wcześniej podrzucałam! :evil_lol: W górę!
  21. Śliczne zdjęcia z Hakerkiem. :loveu: Jaki on śliczny! :) A zdjęcia z Kabiśkiem również śliczne. :loveu:
  22. O Majaczka się pojawiła. :D Po domek dla Misia!
  23. Mi wyślij. :evil_lol: Po domek !
×
×
  • Create New...