-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
[quote name='Asia&gordonisko']Wyobraź sobie, że mi też :shake: Czasem tego html'a można mieć już dość Dziękujemy :)[/quote] Nie no, co za pech... :shake: Mnie też ten html zaczyna denerwować, strasznie nie wygodnie się posta pisze. :razz: A co tam u Was? :cool3:
-
Jakie śliczne foteczki. :loveu:
-
Liszka- DŁUGOWŁOSA, PIĘKNA - w DEPRESJI! -JUŻ szczęśliwa w NOWYM DOMU!
Martunia replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Oj tak. ;) Do góry Liszko ! -
No to prawda, z taką łatką czy też bez charakterku psa nie zmieni. ;) Hart-kun może być tak samo kochany jak i wiele psiaków. :) Ale dalej nie mogę się na jego łatkę napatrzeć. :loveu:
-
Scotie-czterema łapami już w swoim nowym domu !!! ;)
Martunia replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
O jak super ! :multi: Trzymam mocno kciuki, aby się udało ! -
Oj. :( Ja sama się dziwię, czemu taki wspaniały piesek jak Tuptek jeszcze domku nie znalazł.
-
Ale Bardo szczeka głośno. :eviltong: Musiał się bardzo zdenerwować. :roll: Filmik jest dobry, widać tam Barda, więc jest dobrze. :D Wyobraź sobie, że znowu mi edycja tekstu wczoraj siadła... :shake: Nie wygodnie mi strasznie cały czas html'a używać.
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Ojej. :( Na pewno się do Ciebie bardzo przywiązała... Tyle jej pomagasz. ;) Musi jakoś wytrzymać ! :( -
Liszka- DŁUGOWŁOSA, PIĘKNA - w DEPRESJI! -JUŻ szczęśliwa w NOWYM DOMU!
Martunia replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
:( Tyle czeka i czeka... Mam nadzieję, że w końcu się domku doczeka! -
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
No nie. :( Mam nadzieję, że sunia jakoś wytrzyma... :( Bardzo mi jej szkoda. Hop, po domek ! -
I ja również widziałam tego uroczego szczeniaczka w Moim Psie. Jakiż on jest uroczy ! :loveu: Piękne ma serduszko na ciele. :) Też chcę takiego maluszka. :evil_lol: :loveu: Jak on musi być kochany. :loveu: Zakochałam się w nim. :D
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Jaka ona śliczna. :( I jeszcze ją nikt nie zaadoptował? Mam nadzieję, że wkrótce ją ktoś wypatrzy ! Do góry !!!! -
Szkoda. :eviltong: :( No to do jutra. :buzi: I dobranoc. :D :buzi:
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']heh:) ton dobrze:):) ;p heh:) ja własnie zrobiłam kilka ogłoszeń dla szczeniaczków które znalazła emdzilek i izabela124 i idą jutro do nich..:) link do watku na dgm: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108115[/URL] :):) ide zaraz sobie;P hehe:) niestety:(:([/quote] O to zaraz na tą stronkę wejdę. ;) Eeejjj gdzie idziesz? :eviltong: ie zostawiaj mnie tutaj samej! :D
-
Jak najwyżej !!! Misiu szuka domku!
-
Scotie-czterema łapami już w swoim nowym domu !!! ;)
Martunia replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
O dziękujemy. :D :loveu: Bardzo fajnie, że ponaklejasz te ogłoszenia. ;) Do góry ! -
[quote name='Anka_ZG']No jakieś na pewno będą;) szkoda tylko, żę święta zapowiadają deszczowe:([/quote] No bo będziemy czekać w takim razie na foteczki. :loveu: Niestety. :( Ja też się z tej pogody nie cieszę, już się nie mogę doczekać tylko tego ciepełka i pięknej wiosny za oknami. :)
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']Tą ostanią:P hehe:) ale ciiii:P heh:) ja tez jestem uzależniona:D:D ale moze troszke mniej:P oj współczuje ja tego nie czytam w 2 klasie:P hehe:) co powiesz jeszcze:P nudzi mi sie;p[/quote] Ok, nic nikomu nie mówię. :eviltong: No na pewno troszkę mniej. :eviltong: Ja to strasznie. :D Lepiej nie gadać. ;) Dzięki za współczucia. :eviltong: Mnie też. :D Nie wiem, co jeszcze powiedzieć. :p
-
Scotie-czterema łapami już w swoim nowym domu !!! ;)
Martunia replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Oj tak, musi !!! Niech ją ktoś wypatrzy ! -
Scotie-czterema łapami już w swoim nowym domu !!! ;)
Martunia replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Ojj szkoda bardzo. :( Ale dobrze, że na blogu tą informację o Scotie umieściłaś. :) Do góry !!! -
[quote name='xxSweetGirl93xx']Nie nie ogladałam:P bo ogladałam Asterixa i Obelixa:D:D hehe:) ja tylko troszke:P No dobra nie bede przypominac juz:P ja mam w sumie to chyba nic ale musze popatrzec potem jeszcze:P hehe:) co powiesz??[/quote] O a jaka część? :cool3: A ja cały dzień. ;) Chyba tylko ja tak jestem od tego uzależniona. :lol: Aha. ;) Ja muszę czytać na kwiecień 'Syzyfowe prace'. :shake: A nie wiem. :D
-
[quote name='Wet-siostra']:mad:co on zawinił???I tak już jest lepiej,niż wczoraj,tylko dwa razy mi się wyłączył...:eviltong:A raz wcisnęłam coś,sama nie wiem,co,ale spowodowało,że zamiast z wychodziło y...:pissed::pissed:Ale teraz jest już dobrze.:multi:[/quote] Pewnie jednocześnie musiałaś wcisnąć na klawiaturze Shift i Ctrl. ;)