Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Oj tak, psy są najwierniejszymi stworzeniami na tym świecie. :( Są wobec swoich właścicieli takie lojalne, zrobiły by dla nich wszystko! Aż się łza w oku kręci. :( W dodatku niektórzy ludzie są tacy bezczelni i bez serca dla swoich zwierząt ... Aż szkoda na nich słów.
  2. [quote name='Asia&gordonisko']Wyobraź sobie, że mi też :shake: Czasem tego html'a można mieć już dość Dziękujemy :)[/quote] Nie no, co za pech... :shake: Mnie też ten html zaczyna denerwować, strasznie nie wygodnie się posta pisze. :razz: A co tam u Was? :cool3:
  3. Jakie śliczne foteczki. :loveu:
  4. No to prawda, z taką łatką czy też bez charakterku psa nie zmieni. ;) Hart-kun może być tak samo kochany jak i wiele psiaków. :) Ale dalej nie mogę się na jego łatkę napatrzeć. :loveu:
  5. O jak super ! :multi: Trzymam mocno kciuki, aby się udało !
  6. Oj. :( Ja sama się dziwię, czemu taki wspaniały piesek jak Tuptek jeszcze domku nie znalazł.
  7. Ale Bardo szczeka głośno. :eviltong: Musiał się bardzo zdenerwować. :roll: Filmik jest dobry, widać tam Barda, więc jest dobrze. :D Wyobraź sobie, że znowu mi edycja tekstu wczoraj siadła... :shake: Nie wygodnie mi strasznie cały czas html'a używać.
  8. Ojej. :( Na pewno się do Ciebie bardzo przywiązała... Tyle jej pomagasz. ;) Musi jakoś wytrzymać ! :(
  9. :( Tyle czeka i czeka... Mam nadzieję, że w końcu się domku doczeka!
  10. No nie. :( Mam nadzieję, że sunia jakoś wytrzyma... :( Bardzo mi jej szkoda. Hop, po domek !
  11. I ja również widziałam tego uroczego szczeniaczka w Moim Psie. Jakiż on jest uroczy ! :loveu: Piękne ma serduszko na ciele. :) Też chcę takiego maluszka. :evil_lol: :loveu: Jak on musi być kochany. :loveu: Zakochałam się w nim. :D
  12. Jaka ona śliczna. :( I jeszcze ją nikt nie zaadoptował? Mam nadzieję, że wkrótce ją ktoś wypatrzy ! Do góry !!!!
  13. Szkoda. :eviltong: :( No to do jutra. :buzi: I dobranoc. :D :buzi:
  14. [quote name='xxSweetGirl93xx']heh:) ton dobrze:):) ;p heh:) ja własnie zrobiłam kilka ogłoszeń dla szczeniaczków które znalazła emdzilek i izabela124 i idą jutro do nich..:) link do watku na dgm: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108115[/URL] :):) ide zaraz sobie;P hehe:) niestety:(:([/quote] O to zaraz na tą stronkę wejdę. ;) Eeejjj gdzie idziesz? :eviltong: ie zostawiaj mnie tutaj samej! :D
  15. Jak najwyżej !!! Misiu szuka domku!
  16. O dziękujemy. :D :loveu: Bardzo fajnie, że ponaklejasz te ogłoszenia. ;) Do góry !
  17. [quote name='Anka_ZG']No jakieś na pewno będą;) szkoda tylko, żę święta zapowiadają deszczowe:([/quote] No bo będziemy czekać w takim razie na foteczki. :loveu: Niestety. :( Ja też się z tej pogody nie cieszę, już się nie mogę doczekać tylko tego ciepełka i pięknej wiosny za oknami. :)
  18. [quote name='xxSweetGirl93xx']Tą ostanią:P hehe:) ale ciiii:P heh:) ja tez jestem uzależniona:D:D ale moze troszke mniej:P oj współczuje ja tego nie czytam w 2 klasie:P hehe:) co powiesz jeszcze:P nudzi mi sie;p[/quote] Ok, nic nikomu nie mówię. :eviltong: No na pewno troszkę mniej. :eviltong: Ja to strasznie. :D Lepiej nie gadać. ;) Dzięki za współczucia. :eviltong: Mnie też. :D Nie wiem, co jeszcze powiedzieć. :p
  19. Oj tak, musi !!! Niech ją ktoś wypatrzy !
  20. Ojj szkoda bardzo. :( Ale dobrze, że na blogu tą informację o Scotie umieściłaś. :) Do góry !!!
  21. [quote name='xxSweetGirl93xx']Nie nie ogladałam:P bo ogladałam Asterixa i Obelixa:D:D hehe:) ja tylko troszke:P No dobra nie bede przypominac juz:P ja mam w sumie to chyba nic ale musze popatrzec potem jeszcze:P hehe:) co powiesz??[/quote] O a jaka część? :cool3: A ja cały dzień. ;) Chyba tylko ja tak jestem od tego uzależniona. :lol: Aha. ;) Ja muszę czytać na kwiecień 'Syzyfowe prace'. :shake: A nie wiem. :D
  22. [quote name='Wet-siostra']:mad:co on zawinił???I tak już jest lepiej,niż wczoraj,tylko dwa razy mi się wyłączył...:eviltong:A raz wcisnęłam coś,sama nie wiem,co,ale spowodowało,że zamiast z wychodziło y...:pissed::pissed:Ale teraz jest już dobrze.:multi:[/quote] Pewnie jednocześnie musiałaś wcisnąć na klawiaturze Shift i Ctrl. ;)
×
×
  • Create New...