Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. O tak, ciekawe co tam u niego. ;) Do góry ! Jak najwyżej !
  2. O jaki śliczny też masz bannerek ze Scotie. :loveu: A no i dziękujemy za informację na Twoim blogu. :)
  3. Niech ktoś zagłosuje na bannerki ! :D [quote name='xxSweetGirl93xx']może kiedys;P hehe;P zobaczy sie:) ja chciałam na 13 iśc ale stwierdziłam ze musze włosy umyc, o 13.20 jest YCD powtórka bo nie oglądałam i musze zobaczyć:) No ja tez na dgm siedze:P ale nie cały dzień:P:P powoli zbliża sie powrót do szkoły znowu;/;/;/[/quote] Aha. ^^ Co Ty, YCD nie oglądałaś? :eviltong: Myślałam, że tak, o ile się nie mylę. :D No, ale widocznie sie mylę. ;) No a ja cały dzień (no może prawie ;)). Ty mi nawet o nij nie przypominaj ! :( Jeszcze sie muszę uczyć itd, jak narazie niczego do szkoły nie robiłam, a trochę tego mam...
  4. :) Do góry !!!
  5. [quote name='xxSweetGirl93xx']nom:) ale ja i tak wiem ze nie na mnie sie patrzył:P heh:) takie mam przeczucie:( dziwne takie;/ mi sie tak nie robi:P na którą idziesz do święconki jutro??:D Ja chyba na 15:) ale nie wiem jeszcze;) A co robisz?[/quote] E tam. ;) I tak kiedyś pewnie na Ciebie uwagę zwróci. :D No to fajnie Ci. :angryy: Strasznie mnie to denerwuje. Aha. ;) A ja też jeszcze dokładnie nie wiem, ale gdzieś około południa. ;) Ja siedzę na DGM. :lol: Hahaha. :D Cały dzień. ;)
  6. Wysoko ! Misiu, pokaż się ludziom !
  7. Jej, jak ja bym chciała, żeby wreszcie znalazł swój wymarzony dom... Do góry, Bary ! Pokaż się ludziom !
  8. Oj tak, tyle czeka i czeka... Niech go ktoś wreszcie wypatrzy !
  9. [quote name='xxSweetGirl93xx']heh:P śmiał sie do niego:P A mi sie napewno wydawało:P Po za tym mógł patrzeć sie na brata bo siedział akurat przedemną;/ pech... i tak na mnie nie zwraca uwagi wiec wiesz..:(:(:( trudno sie mówi:(:( Jak ci sie przełancza na html? mi sie nic takiego nie dzieje;P Ok to jeden glos na 1:D heh:P[/quote] Aha. :) E tam, może akurat się patrzył na Ciebie, nic nie wiadomo. :D Sama nie wiem. :(Od jakiegoś czasu zaczęło mi się przełączać na html, teraz jak cytuję to mi się html włącza i same img src jak jest jakaś buźka. Zresztą wiesz o co mi chodzi, bo Ty umiesz tworzyć html. ;) I muszę pisać html'em, jak chcę enter użyć albo buźki wstawić. A no i nie mogę edytować posta, jak się pomylę czy co. :angryy: Bardzo denerwujące to jest. A już przez 3 dni miałam spokój...
  10. Ojej, jaki śliczny jest ten bannerek ! :loveu: Wkleję do podpsu, jak sie coś u mnie zwolni. ;) Do góry, Scotie !
  11. [quote name='Anka_ZG']Te uszko jak tylko dziś kupiłam, nie zdążyłam jeszcze ściągnąć butów a on juz mi je ukradł z reklamówki:evil_lol: A jedziemy na świeta do rodzinki, tam gdzie ostatnio bylismy na weekend, czyli na wieś do murzynka, kurek i kropka;)[/quote] Hihi. :evil_lol: A to Ci spryciarz ! :D Niecierpliwy był. ;) A no to bardzo fajnie. :) Mam nadzieję, że kilka fotek będzie. :D
  12. A co do nowego bannerka [kurczę, nawet edytować posta nie mogę, a jak cytuję to mi html wyskakuje :angryy] to oba są śliczne. :loveu: Nie wiem, który wybrać... Hmm może 1. :)
  13. [quote name='xxSweetGirl93xx']Hejo Martuś:):) No widziałam widziałam:D:D hihi:) A chciało mi sie śmiac jak rozsmieszał swojego brata:P ten jego brat to normalnie sie lał ze smiechu:P I znowu mi sie wydawało że sie na mnie patrzył ale napewno mi sie tylko wydawało:(:(:(:( No sama pójde:P trudno sie mówi:P A raczej wątpie że go spotkam u święcania ale wieczorem go zobacze bo jest msza rezurekcyjna;p heh:) A u szaleńca dobrze:P A u ciebie co słychac??[/quote] A jak go rozśmieszał? :cool3: Hmm... no wiesz, wszystko jest możliwe, a może Ci się nie wydawało? :cool3: A no to go wieczorkiem zobaczysz. :) U mnie nic ciekawego. :eviltong: Kurczę, przed chwilką znowu chyba po raz setny tym miesiącu mi się edycja przełączyła na html i muszę tu tylko html używać np. do buziek i entera. :angryy: A już 3 dni był spokój.
  14. O a gdzie jedziecie? :cool3: Jakie słodziutkie zdjęcia. :loveu: Słodziutko sobie śpiulka. :) I jak je tą swoją kosteczkę i ucho. ;) Wymiziaj go ode mnie. :loveu:
  15. Piękny i kochany Miś czeka na domek ! ;)
  16. O to bardzo dużo ! :cool3: Jest coraz większa szansa, że go ktoś przygarnie w końcu i da mu miłość.
  17. Oj weź przestań. :eviltong: Do góry, Misiu ! Niech Cię ktoś w końcu wypatrzy !
  18. Do góry, Tuptuś ! Pokaż się ludziom !!!
  19. I ja również w to nie wierzę. Niech ktoś ją wreszcie przygarnie ! Taka śliczna jest... :loveu:
  20. Hejo! :hand: I co, widziałaś go? :cool3: Oj biedactwo, sama będziesz musiała poświęcić koszyczek. :( Ale tam mżesz też go zobaczyć, nieprawdaż? :cool3: Co tam u naszego szaleńca? :lol:
  21. I ja również się dołączam ! :cool3:
  22. Wesołych świąt. :loveu: Pięknie prosimy o foteczki. :cool3: :loveu:
×
×
  • Create New...