Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. No nie. :( Oby wreszcie ktoś go wypatrzył !
  2. [quote name='xxSweetGirl93xx']hehe:P niestety:P a zobacze co z tymi banerkami:P A u mnie tez nic ciekawego:P własnie mnie sąsiad na kompa wpuścił bo je kolacje:p HEHE:):) Ogólnie to sobie gadamy i nam sie nudzi b onie wiemy co mamy robic:P hehe:)[/quote] Może wstaw na jakiś czas jeden, a drugi po jakimś czasie sobie też wstawisz. :) Oba są ładne. :D Aha. ^^ E tam, na pewno jest fajnie. :D Kiedy nowe fotki mojego Kabisiątka? :D :loveu:
  3. Może się uda. Trzymam kciuki. :)
  4. No to może dzięki Twojej mamie się uda... Oby. ;) W górę !
  5. Hehe, ale z głosowania wyszło, że wygrywa numerek 1. :D Przegłosowane. :p A tak ogólnie to mi jest obojętnie, bo oba bannerki są śliczne. :loveu: U mnie nic ciekawego. :eviltong: Lepiej powiedz, co u Ciebie. :D
  6. No nie. :( Szkoda. :( W górę !!
  7. Pewnie DIF niedługo przyjdzie i nam wszystko opowie, jeżeli w ogóle była u Barego. :roll:
  8. Może tyle ma? Nie wygląda na starą.
  9. O Misiu jest w DT? Teraz potrzebny DS!
  10. Jej. :( Mam nadzieję, że w końcu będziesz mogła niedługo znowu być w schronisku i będzie wolontariat.
  11. Aha no tak... Szkoda, że nie znasz jej wieku. :( Ale może się Twojemu koledze spodoba i ją przygarnie. :)
  12. [quote name='Izabela124.']Ja glosuje na pierwszy bannerek[/quote] Oto dowód. :D [quote name='xxSweetGirl93xx']Chyba nie glosowała:P nie wiem:P a jak glosowała to znajdziesz?? bo ja juz ide niestety:( znaczy ide do sąsiada:) Moze u niego nachwile wejde papa:*:*[/quote] Tak więc znalazłam. :D A no i czekamy. :roll:
  13. I ja również jestem tego ciekawa. :D Oby się kiedyś Mozartowi poszczęściło. ;)
  14. Czy ja się nie mylę, czy Izabela też głosowała? :cool3:
  15. Nie no, niech w końcu Bary znajdzie domek! Ciekawe, czy DIF dziś była u niego... :roll:
  16. O to Arisek będzie miał towarzyszkę. :cool3: Śliczne świąteczne foteczki Ariska z kurczątkiem. :loveu:
  17. Wysoko !!! Hopaj po domek ! :loveu:
  18. O małą już ktoś wypatrzył? :D To ten Twój kolega? ;)
  19. Jak najwyżej !!!
×
×
  • Create New...