Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. [quote name='xxSweetGirl93xx']Ja dopiero teraz odp bo byłam na kawie z rodzicami i dziadkami:) No tez oglądałam HP:P hehe:) dużo razy bo moja siora to lubiła bardzo:P :) A niedługo urodzinki kabisia:D:D hihi:)[/quote] Aha. ;) No to fajnie musiało być. :D A ja teraz Milionerów oglądam. :eviltong: Ja też kiedyś szalałam za HP. :eviltong: Teraz, jak już wszystkie części przeczytałam i obejrzałam te, co były, to już mi się znudził. :lol: O a kiedy ma urodzinki mój Kabisiek? :D
  2. Szkoda, że się z obrożą nie udało... Ale dobrze, że udało się z kleszczem. ;) Biedaczek. :(
  3. Ojej, to szkoda. :( Ciekawe, czy ją wziął... :roll:
  4. O to wspaniała wiadomość. :loveu: Szkoda tylko, że nie znasz wieku suni. :( A czy inni w schronisku znają jej wiek?
  5. O kiedy ma mój Bonuś urodzinki? :D :loveu:
  6. Aha. :D A ja jestem na DGM (hahahah :lol:) i oglądam HP na tvn'ie. ;) :D Co prawda, oglądałam to ze 100 razy, ale co tam. :D A Ty? :cool3:
  7. [quote name='xxSweetGirl93xx']Witam witam:D:D hihi;) a u nas dobrze;P po staremu:P hehe:) No ogólnie to nudy:) na która byłas na święconce??:D i co u ciebie??[/quote] Byłam na 12.00. :eviltong: A Ty? :cool3: I co tam u Kabisia? :D U mnie nic ciekawego. :cool3:
  8. Witanko. :hand: A co tam u Was? :cool3:
  9. Nie, ogólnie. :D Tak ślicznie wyszedł. :loveu:
  10. Jak ślicznie. :loveu: Najlepsze jest trzecie. :D
  11. Noo poskutkowało ! :cool3: Oby się udało. :loveu: O sesja zdjęciowa będzie. :D
  12. Wysoko !!! Jak najwyżej.
  13. O już wszystko dla Barego masz przygotowane. :cool3: Do góry !
  14. Hmm bardzo dobry pomysł ! :D DOGOMANKA !!! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  15. Ja nie mogę na miejscu wysiedzieć. Ale się cieszę. :D
  16. No Kapselek się wreszcie doczeka domku ! :) Teraz tylko stałego szukać. :roll: Ale jak dobrze, że święta spędzi w domku. :) Ja też zabardzo do transportu nie będę mogła. Z tej samej przyczyny. ;)
  17. No właśnie ! :D Dobry pomysł. :cool3: Do góry !!!
  18. Ale sen. :) Oby się spełnił. :roll: Do góry Liszko ! Szukaj domku !
  19. Oj tak, oby się udało ! Nie no, niech się odezwie w końcu Dogomanka, bo tu nie wysiedzę... :eviltong:
  20. Oj lepiej nie denerwować Majaczek, bo będzie źle. :eviltong: Do góry !
×
×
  • Create New...