[quote name='xxSweetGirl93xx']Ja dopiero teraz odp bo byłam na kawie z rodzicami i dziadkami:)
No tez oglądałam HP:P
hehe:) dużo razy bo moja siora to lubiła bardzo:P
:)
A niedługo urodzinki kabisia:D:D hihi:)[/quote]
Aha. ;) No to fajnie musiało być. :D
A ja teraz Milionerów oglądam. :eviltong:
Ja też kiedyś szalałam za HP. :eviltong: Teraz, jak już wszystkie części przeczytałam i obejrzałam te, co były, to już mi się znudził. :lol:
O a kiedy ma urodzinki mój Kabisiek? :D