Jak sobie Bonuś zajada rożne rzeczy. :D
O nowy przyjaciel Bonusia - Pan Świnka ! :D jak słodko razem wyglądają. :loveu:
O jak Bono przygotowuje pięknie i elegancko koszyczek. :cool3: Jak pomaga swojej pańci. ;)
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Jak fajnie tak łapka na łapce na tym ostatnim zdjęciu wyszedł. :D Jak dżeltelmen. :cool3: Śliczne foteczki, czekamy na następne. :loveu:
PS. Wreszcie się naprawiło ! :multi: Ciekawe, ile tak przetrzyma ta edycja tekstu... :cool3:
I moi koledzy również są nieodpowiedzialni, przynajmniej większość z nich.
ie no, jeszcze Dogomanki nie ma? Hmm w takim razie będziemy musieli czekać. :roll:
O dobry pomysł z tą obróżką. ;)
Jak dobrze, że we dwie będziecie mogły się Barym opiekować. ;)
I dobrze, że już jednego kleszcza nie ma.
Bary po domek !
No dobry pomysł. :D Może w necie będą jakieś fajne wzorki. :roll:
Moje pisanki są jak co roku gotowane w cebuli i mają taką ładną brązowawą oraz bordową barwę. :) Kiedyś malowałam, ale to same takie rozmazane ciapy były. :eviltong: :lol:
Ale z niej śpioch. :cool3: Zresztą się nie dziwię, ja też lubię sobie dłużej pospać. :evil_lol:
Nie no, Dogomanka, my tu z ważną sprawą na Ciebie czekamy, budź się, i to już ! :diabloti:
[quote name='Asia&gordonisko']A u nas dobrze :) o 13 idę do kościoła... Zaraz biorę się za malowanie pisanek :D
Bardo niedawno był na spacerku, ale tylko takim smyczowym...Dzisiaj chyba pojedziemy jeszcze w pole :) Jak mój brat wyjdzie ( a dzisiaj idzie na siłownie:p) to dam Wam zaległe zdjęcia :)[/quote]
Aha, to miłego malowania pisanek. :cool3: A ja niedługo idę poświęcić koszyczek. :D
Ooo fotki ! :D W takim razie będziemy cierpliwie czekać. :loveu:
[quote name='diabelkowa']a moze byc tez wyrachowanym psem ktory wykozystuje to ze kazdy sie nad nim rozczula ;][/quote]
A no możliwe. ;) Hart-hun rozczulił serca innych tą swoją łatką w kształcie serca, nie wiadomo jaki jest z charakteru. :roll: