O wreszcie foteczki. :loveu:
Jaki słodki jest ten amstaf. :D
Ale fajnie Barni z Bonem wyglądają. :cool3:
I jaki słodki ten owczarek. :loveu:
Wszystkie zdjęcia śliczne. :D :loveu:
Ja też nie wiem, gdzie jest u mnie. :lol: No ale cóż.
Miejmy nadzieję, że kiedyś Ciebie wreszcie wpuszczą ponownie do schroniska i otworzą wolontariat. :roll: