Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Hah, co za przeplatanka. :D W górę Tuptusiu !!! :multi: Jak najwyżej.
  2. Aż trudno uwierzyć, że jeszcze domku nie ma. :( W górę !
  3. Mnie też to dziwi. Mam nadzieję, że Liszka w końcu znajdzie dom. Przecież to pies jak marzenie ! Taka śliczna i kochana...
  4. Ja też chcę fotki. :( Będziemy czekać. :D
  5. O bardzo dobry pomysł. ;) Ciekawe, czy też by było tak głośno.
  6. Wesołych świąt. :loveu: Będziemy czekać na foteczki. :D Miłego wyjazdu :D
  7. Rzeczywiście pasuje. :loveu: Ślicznie wygląda. :) W górę !
  8. O no to bardzo fajnie. :) Dobre wieści. ^^ Hop po domek!
  9. Bary tyle czeka i jest taki wierny... :( Hop po domek !
  10. No niestety wiele psów szuka domu i jest bezpańskich... :( W górę !
  11. O jak świątecznie. :cool3: Ginger z jajami. :diabloti:
  12. I jeszcze raz ! Wysoko !!!
  13. Aha. ;) Nie no, ale cały czas się dziwię, czemu jeszcze Liszka domku nie znalazła... Jest taka śliczna i kochana. :loveu:
  14. No tak, masz rację. :lol: Każdy jest inny. Ale uroczy to on jest. :loveu:
  15. O wreszcie foteczki. :loveu: Jaki słodki jest ten amstaf. :D Ale fajnie Barni z Bonem wyglądają. :cool3: I jaki słodki ten owczarek. :loveu: Wszystkie zdjęcia śliczne. :D :loveu:
  16. Nie no... i nic nie można zrobić z tym schroniskiem? Może coś się da? [mam taką nadzieję :roll:].
  17. No nie. :( A będą foty jutro? :D
  18. Ja też nie wiem, gdzie jest u mnie. :lol: No ale cóż. Miejmy nadzieję, że kiedyś Ciebie wreszcie wpuszczą ponownie do schroniska i otworzą wolontariat. :roll:
  19. Może się uda. Do góry !!!
×
×
  • Create New...