Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Nie no, ale głupio masz z tym nowym kierownikiem... :razz: Szkoda, że wieku nie można określić...
  2. Biedaczek. :( Szkoda, że się z obróżką nie udało... Ale może we dwie osoby się uda?
  3. Nie no, szkoda że nie można określić bardziej jej wieku. :(
  4. O no to bardzo dobra wiadomość ! :multi: Oby się udało. :)
  5. Jeju... biedaczka. :-( Aż się płakać zachciewa. :(
  6. Witanko! :hand: Co tam słychać u Was? :cool3: Kiedy następna dawka zdjęć? :roll:
  7. I ja również życzę mokrego dyngusa. :cool3:
  8. Tuptuś po domek !
  9. Kochana mordeczka. :loveu: I jak z tym domkiem? Będzie miała? :D
  10. Aha, no to już wiem. :D Nie wiem, czemu wcześniej o tym nie wiedziałam, pewnie zapomniałam, albo cuś. :lol: No to teraz potrzebny DS dla Misia !
  11. Jakie śliczne jest to przedostatnie. :loveu: Kochana mordeczka. :)
  12. Oj DIF, tyle masz na głowie... :-( Ja bym chyba nie wyrobiła z tym wszystkim. Podziwiam Cię.
  13. Podrzucam sunieczkę !
  14. Jakie śliczności. :loveu::loveu::loveu: Słodko wygląda na wszystkich foteczkach. :)
  15. No pisz coś. :D Co tam u Ciebie? :) Nadal u sąsiada jesteś? :D I co z bannerami? :D [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]Tak w ogóle skomentowałam Ci notkę. ^^[/COLOR][/SIZE]
  16. Jak najwyżej !
  17. Oby coś z tego wyszło... :roll: A wesołych świąt. :cool3:
  18. O tak, ja też mam taką nadzieję.
  19. I ja również !!!
  20. O ile zdjęć ! :multi: :cool3: Jakie śliczne. :loveu: Najładniejszy ze wszystkich tych psów jest Chester. :loveu::loveu: Ale fajniutkie są też te goldenki. :cool3: :loveu: Słodko razem wyszliście. :loveu::loveu::loveu: :iloveyou: :krolik: :krolik::krolik::krolik::krolik: Atak króliczków xD
  21. Dziękujemy. :loveu: Tymczasem... w górę ! :multi:
  22. Jakiż śliczny jest ten Husky! :loveu::loveu::loveu:
  23. No rozumiem. ;) Taka jest śliczna i kochana. :loveu:
×
×
  • Create New...