[quote name='xxSweetGirl93xx']heh:D nalezy mi sie:) jak odpoczywać to porządnie:)
no a tez sie z tym nie moge pogodzic:(
straszne:(:( ja nie chce:(
oj współczuje;(
noo foteczki dam jakies dzisiaj:P co prawda nie nowe ale takie jakich jeszcze nie było tu:P
A co robisz??o której wstałas?[/quote]
No a jakże. ;)
Ooooo to czekamy na fotki! :loveu:
Ja siedzę na DGM. :evil_lol: A wstałam wcześnie. ;) Ok. 9.00, żeby się dzisiaj wyspać.