Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. No to będziemy czekać na wątek. ;) W górę, Cyganeczko!
  2. No długo czeka... Trzymam kciuki, by się udało. :)
  3. [quote name='xxSweetGirl93xx']hehe:) no tak śmiesznie:P ale potem sie nauczył normalnie;P a teraz ostatnio była kałuże to on poleciał do taty przez kałuże sie przywitc w tej kałuży zakręt zrobił i jak przyleciał do domu to sie na schodach poślizgnąl i leciał dalej:P hehe:) taki smieszny jest;)[/quote] Hehe. :) To też musiało fajnie wyglądać. :) :loveu::loveu::loveu:
  4. [quote name='infers1995']A co zaczeliście robić?[/quote] Dołączam się do pytania. :p
  5. Jeej, ale to musiało słodziutko wyglądać. :loveu::loveu::loveu::loveu: Moje Kabisiątko. :loveu::loveu::loveu: Fajnie musiał po schodach wchodzić. :D
  6. A ten Twój kolega kiedy ma iść do schroniska? I gdzie jest poogłaszana sunia?
  7. Jest na poprzedniej stronie. :cool3:
  8. O matko, to jest okropne! Nie można to gdzieś zgłosić? Przecież zwierzęta tam cierpią, tak nie powinno być! Trzeba coś z tym zrobić.
  9. I tak dobrze, że Kapselek będzie miał dom tymczasowy. :) Tylko teraz transport potrzebny.
  10. E tam, teraz też jest słodki. :D :loveu:
  11. Będziemy czekać na fotki. :D Jeeee Freddy rządzi! :multi::multi::multi: :loveu:
  12. Ojeju, moje kochanie. :loveu: Jakie słodkie fotki. :loveu: Aaaa nie wiem co zrobię zaraz. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  13. I ja również trzymam mocno. :)
  14. [quote name='xxSweetGirl93xx']heh:D nalezy mi sie:) jak odpoczywać to porządnie:) no a tez sie z tym nie moge pogodzic:( straszne:(:( ja nie chce:( oj współczuje;( noo foteczki dam jakies dzisiaj:P co prawda nie nowe ale takie jakich jeszcze nie było tu:P A co robisz??o której wstałas?[/quote] No a jakże. ;) Ooooo to czekamy na fotki! :loveu: Ja siedzę na DGM. :evil_lol: A wstałam wcześnie. ;) Ok. 9.00, żeby się dzisiaj wyspać.
  15. [quote name='xxSweetGirl93xx']witam:):) U nas dobrze:P od całych 2 godzin jestem na nogach:D:D hihi:) A co u ciebie???[/quote] O Ty śpiochu ! :evil_lol: U mnie nic ciekawego. ;) Nie mogę się pogodzić z tym, że już jutro szkoła... I jeszcze na basen muszę iść. :( Kiedy nowe foteczki? :cool3:
  16. Fotki !!! :multi: Fajnie się bawią. :D Śliczne. :loveu: [url]http://img402.imageshack.us/img402/8356/2503081056qd1.jpg[/url] To jest cudowne. :loveu: I łapka na łapce. :cool3: :loveu::loveu::loveu:
  17. Jeszcze dziewczyny przyjdą do tego pana domu na kontrolę. ;)
  18. Do góry, jak najwyżej !
  19. O ja też jestem ciekawa. :roll: W górę !
  20. Do góry ! Niech ją ktoś wypatrzy...
  21. Śliczne fotki. :loveu: Słodki niuniek. :D
×
×
  • Create New...