[quote name='Asia&gordonisko']Dzięki :)
A to tam nie można zachować prywatności, aby nikt nie widział zdjęć i filmików...? Ja jakoś nie lubię jak wyświetlają się wszystkim zdjęcia, które dodaję...
W avku muszę zrobić jedna zmianę...
[COLOR=PaleTurquoise][SIZE=1]Nareszcie html nas zostawił w spokoju!:multi:[/SIZE][/COLOR][/quote]
Nie, zachowuje sie prywatność. Ja jeszcze nie miałam czegoś takiego, żeby mi wszyscy widzieli zdjęcia i obrazki, które linkuję. ;)
[SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]No nareszcie !!! Mamy spokój![/COLOR][/SIZE] :multi: