Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. O jaki Luck już jest duży! :-o Ślicznie. :loveu: I ja również się dołączam do prośby o większą ilość zdjęć. :evil_lol:
  2. Do góry Tuptusiu !
  3. No leń, leń! :mad: Nieładnie! :diabloti: O to dobrze, że z Bonkiem wszystko ok. :) Wymiziaj go ode mnie. :loveu::loveu::loveu:
  4. No to czekamy na fotki. ;) Trzymam kciuki, by się udało. :D
  5. Każdy nowy dzień to kolejny znak zapytania. Czy to już dziś znajdziesz dom? Jak schronić się przed złą pogodą, mrozem...?
  6. U mnie niestety narazie brak wolnego miejsca w podpisie na kolejny bannerek... Jak się coś zwolni to wkleję oczywiście. ;)
  7. Trzymaj się mocno. Wracaj do nas szybko. ;)
  8. Szkoda, że Kapselek nie może mieć u Ciebie stałego domku... No, ale cóż, dobrze, że będzie miał tymczasowy. ;) W górę !
  9. Do góry z rana!
  10. Jak ślicznie. :loveu: Piękne niebo. :) [url]http://i25.tinypic.com/107pgk9.jpg[/url] To jest cudowne. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  11. Dzień dobry. :hand: Jak mija dzionek? :cool3:
  12. Witanko poranne. :hand: Co tam u Was? :cool3:
  13. [quote name='xxSweetGirl93xx']hehe:) no fajnie mamy nawet;) i zapraszamy latem oczywiscie;):) No to ja nie wiem czemu cie bolała;P moja mama dzisiaj twierdziła że jestem chora bo miałam ciepłe czoła o 37 gorączki;/ ale dobra;P no a ja jej ze nie jestem chora ona jestes ja nie jestem a ona jestes;P i i tak wyszło ze nie jestem:P hehe:) no a ogólnie to nudno jakos;/ Ja tez bede oglądac Ędwarda:D:D To moja kolejna miłośc:P hehe:) troche mam tych miłości ale moze tu nei będe wymieniac:P hihi:) A teraz golądam Madagaskar:P hehe:) jutro spie do 11:D:D co najmniej:)[/quote] Hehe. :D Czyli, że jesteś czy nie? :eviltong: A kaszlesz, masz katar? Czy tylko Ci stan podgorączkowy wyskoczył? Tak, ja też nie będę wymieniała, niech to pozostanie tajemnicą. :cool3: Ja dzisiaj do tej godziny spałam. :D A teraz lecę. :loveu: Dobranoc. :loveu:
  14. Śliczny jest ten av i bannerek. :loveu: Ja lecę, dobranoc. :loveu:
  15. Biedulka. :( Ja też trzymam kciuki. ;)
  16. [quote name='Asia&gordonisko']Dzięki :) A to tam nie można zachować prywatności, aby nikt nie widział zdjęć i filmików...? Ja jakoś nie lubię jak wyświetlają się wszystkim zdjęcia, które dodaję... W avku muszę zrobić jedna zmianę... [COLOR=PaleTurquoise][SIZE=1]Nareszcie html nas zostawił w spokoju!:multi:[/SIZE][/COLOR][/quote] Nie, zachowuje sie prywatność. Ja jeszcze nie miałam czegoś takiego, żeby mi wszyscy widzieli zdjęcia i obrazki, które linkuję. ;) [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]No nareszcie !!! Mamy spokój![/COLOR][/SIZE] :multi:
  17. I ja również. Mocno trzymam kciuki! :thumbs:
  18. [quote name='xxSweetGirl93xx']Nom:) 2;P hehe:) ale małe;) i reszta to kostka na podwórku do wybiegania sie psiaka;p zanim ja dojde na koniec to on juz jest na początku i tak tylko za nim łaże;p to dopiero musi wygladac komicznie:P hehe:P niezłe to musiało byc:P hehe:P A co robisz??[/quote] Ale fajnie musicie mieć. :roll: Hehe. :D No niezłe, potem mnie wszystko bolało przez cały dzień, a najbardziej głowa nie wiem czemu, bo na nią nie upadłam. :lol: Ja? Siedzę na DGM. :lol: I zaraz lecę oglądać mojego kochanego Ędwarda. :loveu: A Ty? :cool3: :krolik::krolik: :lol:
  19. [quote name='Asia&gordonisko']wyślij, wyślij :) Jak na razie baner nie bedzie pasowal to avka- nei moge dac avka:placz: ZNowu to unable to save image:shake: [COLOR=LightBlue][SIZE=1]Martunia, ostatnio nie musiałam używać kodu html :multi:[/SIZE][/COLOR][/quote] Wysłane. :) A ja widzę, że avatarek jest i pasuje do bannerka. :multi: Ślicznie. :loveu: Tak wiosennie. :cool3: [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]I ja również! ^^[/COLOR][/SIZE]
  20. I ja również, bardzo mocno. :) Taki kochany powinien szybko domek znaleźć.
  21. Aha, rozumiem. :( Może sunieczka nie jest stara i ma szanse na dom.
×
×
  • Create New...