-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
Hejo! :hand: Co tam u Was? :cool3:
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Ale głupio macie w tym schronisku! :angryy: Przecież tak nie można! -
[quote name='chester07']Do Majaczki xD Przyszłam ci nasłodzić bo byłam na nasza-klasa an twojej galerii i widziałam twoje fotki :) ślicznie, cudownie wyszłaś na tej z Turkiem :eviltong::loveu::loveu: i na tej z Bazylkiem i w ogrodzie botanicznym :) i jeszce na takiej jednej nie wiem skąd ona była :) i fajne to zdjęcie w kapeluszu :D nie no cud miód i orzeszki ogólnie :evil_lol::loveu: buziaki :eviltong: Ahh dziękuję. :loveu: Nie no, zdjęcia nie są takie wspaniałe, nie przesadzaj. :cool3: A poza tym, czemu Ty konta tam nie masz, też Ci chcę nasłodzić. :evil_lol: Nie zapominaj o fotoblogu w bodajże ten weekend. :evil_lol: [SIZE=2]No i gdzie foty? :cool3: Majaczka chce nowe zdjęcia! :D
-
Jakie śliczne są te fotki. :loveu: Tak pięknie na dworze w słoneczny dzień. :cool3:
-
Do góry, kruszynko! :(
-
Dobry wieczór. :hand: O w sobotę już będzie aparacik? :multi: Wreszcie. :loveu: Co tam u Was? :)
-
Pakuś na dom czeka od szczeniaka czyli ponad 5 lat!!! :( MA DOM
Martunia replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Ja też się bardzo cieszę. :D Trzymam kciuki mooocno. :thumbs: -
Pakuś na dom czeka od szczeniaka czyli ponad 5 lat!!! :( MA DOM
Martunia replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
O jest szansa! :) Mam nadzieję, że się uda. ;) -
Do góry, maleńka! Nie spadaj w dół!
-
Dalej transportu nie ma? :(
-
Ano rzeczywiście... Już niedługo ma testy i za wszystkich trzecioklasistów będziemy trzymać kciuki. :) PS. No i jak, ktoś się pytał o zgodę w sprawie bloga Kini ? :cool3:
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
No właśnie, pisz szybko. :D -
Do góry !!!
-
Scotie-czterema łapami już w swoim nowym domu !!! ;)
Martunia replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Ale ona musi być grzeczna! :D Napewno bardzo cieszy się, że ma nowy domek i szybko się u Was oswoiła. :) -
[url]http://i280.photobucket.com/albums/kk172/barnachata/30-03-08_1705.jpg[/url] Aaa moja ulubiona poza Barda! :loveu: :cool3: [url]http://i280.photobucket.com/albums/kk172/barnachata/30-03-08_1409.jpg[/url] jakieś to jest słodkie. :loveu: Mnie też się to podoba. :D Jak śliczne Platynka wyszła. :loveu: Ogólnie zdjęcia prześliczne. :D :loveu:
-
Jakie śliczności! :loveu:
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']Nom pewnie że dobrze;P dzisiaj cały dzień za mna łazi bo rodzice pojechali gdzies do rodzinki:P hehe:) i ciągle kabi przychodzi do mnie na kolana spac i napastuje mnie:P hehe:) zawsze chciałam zeby mnie tak lubiła a jak lubi to chciałabym chwile spokoju miec:P hehe:) Nom;D pozwole ci:) O fajnie ze byłas znowu na spacerku:D ja tez bym poszła ale samej mi sie nie chce a kabiego nie wezne zwowu bo go kąpałam jak przyszedł:P hehe:) wiec jest czysty:P No bardzo ładnie jest:) cudowny dzień:) cały czas ładna pogoda słoneczko:):) hehe;) aż żyć sie chce:):):) no oprócz tego co dziadek mi zrobił dzisiaj to było by prawie idealnie:):)[/quote] Hehe. :D Nie no, on Ciebie kocha. :D Aha. ^^ Kabiś się kąpał? :D No dzień jest idealny. :D Ciekawe, czy jutro też tak będzie. ;) Mam nadzieję, że tak. :D Kurczę, szkoła mi się przypomina...
-
Jak śliczne. :loveu: Też dzisiaj nad Odrą byłam. :cool3:
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']no on ma bardzo dużo energii:P hehe:P dużo to mało powiedziane:) planuje tak raz w tygdniu wychodzic z nim na długi spacer:):) No samej to bardzo nudno... nie ma nawet do kogo sie odezwac:P chociaz mozna wtedy pomysleć dużo...:):):) No fajnie fajnie:) wreszcie poczułam że mam psa a nie maskotek która tylko siedzi w domu i nigdzie z nią nie można wyjść...:P No musiało być fajnie:) Zapraszm cie kiedys do mnie na spacer z kabim:D moze dam ci go poprowadzic troche:D:D hihi:) A u mnie dobrze:P musze jeszcze biologie powtórzyć troche;):):P nie chce mi sie:P A co u ciebie???[/quote] O to dobrze. ;) Psu dobrze robi długi spacerek. :) No fajnie mieć psa. :( Ja też chcę i dalej nie mogę... Ooo jak fajnie! :D Będę prowadziła Kabisia na smyczy. :loveu: Ja muszę jeszcze powtórzyć WOS, historię i fizykę. :razz: U mnie? niedawno na spacerku już trzecim byłam. :D Tak ładnie jest, to aż szkoda tracić takiej ładnej pogody. ;)
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
O matko, to jest okropne. :-( Trzeba zlikwidować tego kierownika, bo jak dalej tak będzie, to aż strach myśleć, co będzie dalej ... :razz: -
Do góry wieczorkiem! :)