Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Czekamy cierpliwie na foteczki. :cool3: :loveu:
  2. Jak ślicznie. :loveu: Coraz piękniejsze zdjęcia robisz. :) Jaki fajny idendywikator. :cool3: Ale pracowity dzień! Aż Spajki po całym dniu padł na kanapę i usnął. :cool3: :loveu: Jak słodko śpiiiiii! :loveu::loveu::loveu::loveu:
  3. Kapselek już czuje, że domek się zbliża. :cool3:
  4. Jaka szkoda, że z adopcji nici... :( Może się kiedy indziej uda. ;)
  5. Piękne są te Wasze wiersze. Też muszę kiedyś spróbować. ;)
  6. Śliczne. :loveu: O Mc, wreszcie żeś się pojawiła! I jak tam na wystawie poszło? :cool3:
  7. O już widzę! Jaki słodki maluszek. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  8. Coś mi się to zdjęcie nie pojawia... :razz:
  9. Ale już jutro sobota, więc miejmy nadzieję, że się uda. :)
  10. E tam, ale i tak jest kochany i śliczny. :loveu: Do góry!
  11. Tyle wytrzymał i wreszcie domek będzie miał. :) Ale się cieszę. :loveu:
  12. Czekamy cierpliwie. :loveu:
  13. I kolejny piękny wiersz... A to wszystko dla Ciebie Bareńku, byś wreszcie znalazł domek!
  14. Tyle czekamy na nowe foteczki... :loveu:
  15. Jaka śliczna kotka. :loveu: O Bardo, kochany nochalek! :loveu: Prześlicznie. :)
  16. No przepraszam, ale wcześniej nie mogłam być... :razz: No, ale w każdym razie dobranoc. :hand: Słodkich snów i spotkania z Freddym. :evil_lol:
  17. Dobry wieczór. ;) I jak z fotkami? Czekamy niecierpliwie. :cool3: :loveu:
  18. I ja również w to wierzę. :) Na pewno domek sie jakiś znajdzie.
  19. O to jest wspaniała wiadomość, wreszcie będziesz miała swój długo oczekiwany aparat! :multi: Bardzo się cieszę. :)
  20. Też bym chciała pomóc, ale również nie mogę. :( A tak bardzo bym chciała, żeby Kapselek wreszcie był w swoim domu (co prawda tymczasowym, ale to i tak jest dobrze, bo to dom). Do góry!
  21. Jakie śliczne fotki. :loveu: Chester wyrósł na przepięknego psa, nawet ma już dziewczynę. ;) [quote name='chester07']O Majaczka nas odwiedziła ! :multi::loveu: A dobrze, na polu cały czas siedzi, chociaż mokro ^^ a jak przychodzi to go trzeba wycierać 5 minut :lol: byłam z im na spacerze, tam gdzie jeszcze wcześniej nie chodziłam, ale nie tak daleko i grzeczny był :) tylko pod koniec do takiego haskowato-onkowego psa jak mnie szarpnął to się dopiero na tablicy z ogłoszeniami która tam jest zatrzymałam:roll: .. a sekundę wcześniej go pochwaliłam że tamten się rzuca a on tak spokojnie idzie ^^ wieśniak :eviltong: :buzi::buzi:[/quote] Ja Was cały czas odwiedzam, ale jakoś nie miałam, co pisać. :eviltong: Haha, czyli Chester raz jest grzeczny, a raz nie? :lol: Nie no, na pewno jest grzeczny, pewnie się bardzo stara. :cool3: A poza tym pewnie po tych szkoleniach jest lepiej z jego wychowaniem i charakterem, nie? A właśnie, jak tam mu idzie? Jakie postępy ostatnio zrobił? :roll: :buzi::buzi:
×
×
  • Create New...