[quote name='Martynia&Pusio']Moj on tez jest :cool3::cool3: .[/quote]
O kolejna wielbicielka. :D Ale ja i tak jestem na drugim miejscu, zaraz po Adzie! :loveu: :cool3:
Hejo! :hand:
Jak Ty mnie weźmiesz ze sobą do Egiptu, to my Ciebie chętnie weźniemy do Bułgarii. :cool3: Umowa stoi? :cool3:
A co tam u Was?
Co u Kabisia mojego kochanego? :loveu:
Ja zaraz do szkoły idę. :razz: