Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. [quote name='xxSweetGirl93xx']Nie no skąd wiedziałaś;P przyznaj sie i to szybko:P hehe;) okropnie wyszłam:P tylko tam nie widac tego tak mocno:P Mi tez zawsze tak brakowało:( ale z róznych przedmiotów do 4 albo 5;/ straszne to jest... A u kabika dobrze;):) Ogólnie to nudy są;p musze zaraz iśc sie wykapac i głowy umyc;/ nie chce mi sie... i zresztą niedługo kończe bo miną moje 2 godz;/[/quote] Nie no, nawet tak nie mów! Ślicznie wyszłaś. :) No okropne. :( I też tak miałam niedawno z biologią, identycznie... :( Tylko, że mi połowy punkta dosłownie brakowało! Nie kończ. :(
  2. Witam wieczorkiem mą kochaną Majaczeńkę! :hand: :cool3: Co tam u Chestera? :loveu:
  3. Oj biedny, będzie musiał cały czas na smyczy chodzić. :( No fotki chcemy! :D
  4. No ja będę siedziała cicho. :cool3: Hura, jutro fotki! :multi:
  5. Wysłałam, oczywiście. ;) Wyślę jeszcze znajomym.
  6. Ojej. :( Szkoda, że dzisiaj nie mogłaś zgrać, a jurto będziesz mogła dać te fotki na komputer?
  7. No właśnie, gdzie fotki?! :razz: :mad:
  8. Skacz wysoko Misiu! Nie poddawaj się!
  9. A właśnie. :eviltong: Do góry, Tuptek! :loveu:
  10. To jest okropne. :( Ale dobrze, że sie z nią zobaczysz pojutrze.
  11. No to jest okropne... Ale tak nie można przecież! I coś zrobiliście z tym kierownikiem?
  12. [quote name='xxSweetGirl93xx']No nie wiem czy mnie poznajesz:P skąd moge miec pewnosc;p która to ja jestem na tym zdjeciu?? hehe:P I nie wyszłam śliczne;P tylko okropnie;P haha:P A u mnie ogólnie dobrze:) Po chórku byłam z mamą u jej koleżanki co bliźniaki urodziła:) Sliczne są:) a właściwie to sliczni:) hehe;p A w szkole dobrze;) jakoś leci:P hehe;) A co u ciebie? jak w szkole??[/quote] No jak nie. :eviltong: Jesteś na zdjęciu ta trzecia od prawej na dole. :cool3: Ale musiały być słodkie. :) U mnie też w szkole jakoś tam leci. :cool3: Punkta mi do 4 ze spr z fizyki brakowało. :( Pech... Co u Kabisia? :loveu:
  13. Jak dobrze, że się z nią zobaczysz w sobotę, ciekawe, co tam u niej i czy wszystko z nią dobrze ...
  14. O no co tam u niego? ;) Jest szansa?
  15. [quote name='xxSweetGirl93xx']hehe On wcale nie spał tylko leżał i drapał w miske:P a nie był kąpany:p heh A dziekuje A nie dziekueje:P bo wyszłam okropnie;P mam nadzieje ze nie odnalazłas dobrej osoby na zdjeciu:P bo ja wyszłam okropnie wiec moze na kogoś innego patrzałas:P hehe A prezentów nie musiałas robic;) i nie jestem zła[/quote] Hejo! :hand: Aha, no tak. :eviltong: Ale tak mi się skojarzyło. :cool3: Nie, przecież Ciebie poznaję. :) Ślicznie wyszłaś, już nie gadaj. :roll: :cool3: Co tam u Ciebie? Jak dzisiaj w szkole? :cool3:
  16. No to będziemy czekać. :loveu:
  17. Oby się udało.
  18. Wszyscy wierzymy w to, że się uda. :D Bo po prostu musi!
  19. Nie no, Kapselek znalazł już DT, ale transportu brak. :( Niech się coś znajdzie!
×
×
  • Create New...