[quote name='xxSweetGirl93xx']Nie no skąd wiedziałaś;P przyznaj sie i to szybko:P
hehe;)
okropnie wyszłam:P tylko tam nie widac tego tak mocno:P
Mi tez zawsze tak brakowało:( ale z róznych przedmiotów do 4 albo 5;/
straszne to jest...
A u kabika dobrze;):)
Ogólnie to nudy są;p
musze zaraz iśc sie wykapac i głowy umyc;/ nie chce mi sie...
i zresztą niedługo kończe bo miną moje 2 godz;/[/quote]
Nie no, nawet tak nie mów! Ślicznie wyszłaś. :)
No okropne. :( I też tak miałam niedawno z biologią, identycznie... :( Tylko, że mi połowy punkta dosłownie brakowało!
Nie kończ. :(