Jakie śliczne. :loveu::loveu::loveu::loveu:
[url]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0646.jpg[/url] O zasnął podczas kąpieli. :lol: :loveu::loveu::loveu:
Ślicznie. :)
A no i Ty również ładnie wyszłaś na zdjęciu. :)
[SIZE=1]PS. Majaczka obdarowuje prezentami. :eviltong: Też bym zrobiła, ale programów nie mam. :([/SIZE]
[quote name='xxSweetGirl93xx']Nie miałas lekcji??:crazyeye::crazyeye: ale fajnie:))
ja mialam i jeszcze apel:P
i dostawaliśmy zdjecia klasowe:P hehe:)
dam je tutaj tylko musze je zeskanowac:P hehe:)
A dziekuje w imieniu kabika i gratis wielki liz:eviltong::eviltong::eviltong::p:p[/quote]
O to skanuj szybko i dawaj tutaj i na nk. :D
AAaaa liz od Kabisia. :loveu: Dziękuję. :loveu: