[quote name='xxSweetGirl93xx']No mówie tak bo nikt nie wchodził to znaczy ze nikt nie lubi....[/quote]
Głupek. :D Ja przez cały czas czekałam, aż mi odpowiesz. :eviltong: Jak napisałam posta o tym, że Ci wysyłam tą PW. Potem siedzę z 20 min się niecierpliwię i piszę: 'co tak cicho?', bo myślałam, że mnie olewasz. :eviltong:
Na pewno każdy by nie wszedł do galerii w kilka minut, niektórzy pewnie są poza dostępem do komputera, niektórzy coś innego robią.. Pewnie jeszcze wejdzie kilka osób rano i popołudniu (w tym też i ja :D), więc nie masz się czego obawiać. ;)