Hej. :hand:
Aleś Ty niedobra, żeby Kabiego tak męczyć? :-( On tak chciał wyjść na dwór, a Ty mu film kręciłaś, ciekawe, jak się musiał czuć. :-( :placz:
Co tam u Was? :D
A no i załóż, proszę. :) To nie jest dużo roboty. Raźniej mi będzie. :)
[SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise] I Daguś ma fbl, i Bendzek (om ile wiesz, o którą mi chodzi). ^^[/COLOR][/SIZE]