Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Zgadzam się z Acctiually. :D :loveu: [quote name='chester07']no dokładnie :evil_lol: ja o tym wczoraj sie dowiedział.. :roll: ok już dostałam ^^ idę Ci posłodzić :D[/quote] A ja już dawno. :eviltong: Tylko nie wiedziałam, kiedy. ;) A którego lipca? Bo mnie i siostry może nie być. :cool3: No posłodziłaś mi. :D Też sobie zrób! :eviltong:
  2. Ona tak czeka... :( Podnoszę!
  3. Ja też tak sądzę. A co do tej gazety, by napisać o tym, jak podobny jest Dżeki do Barego, to moim zdaniem bardzo dobry pomysł. ;)
  4. Ale muszą być szczęśliwi, a Scotie również. ;) Radość zapewne panuje w ich domu. :cool3: Będziemy czekać na jakieś informacje i wieści. :roll:
  5. [quote name='chester07']daj i tak to ci posłodzę na innych fotkach :evil_lol: a w lipcu chyba, wczoraj w radiu słyszałam ;) no myślę ze twoja mama by była zadowolona :D zresztą nasz i tak by nas nie puściła.. ale pomarzyć zawsze można :evil_lol:[/quote] No to zaraz Ci wysyłam. :cool3: Aha, no to niedługo. ;) Też o tym słyszałam, ale nie wiedziałam kiedy to ma być. :D Koleżanka mojej siostry też chce na to iść. ^^ No właśnie, pomarzyć zawsze można. :D
  6. :) A tymczasem... do góry, Tuptusiu! Ty też musisz domek znaleźć.
  7. Hopaj Misiu! Wysoko!
  8. [quote name='chester07']wiem, wiem :eviltong: Anka kmini ze pojedziemy na koncert Avril Lavigne do Wrocławia i będziemy u was nocować :evil_lol: co Ty na to ? :D[/quote] Jak chcesz to Ci podam, ale swoich fot jak narazie nie ma, bo nie mam ładnych. :eviltong: O to fajnie. :cool3: Fajnie by było. :roll: :eviltong: A kiedy jest ten koncert? Ja sama nie wiem. :lol:
  9. No i fajnie, że się zgodzili. :cool3: Do góry !!
  10. [quote name='chester07']oh dziękuję :loveu: te bym twojemu pieskowi i tobie posłodziła jakby miała :evil_lol: ej a Ty chyba masz pb , prawda ? prześlesz mi adres na PW albo gdzie chcesz to ci posłodzę :D[/quote] Mam, ale nie na Dogomanii. :eviltong:
  11. Jeju, jaki biedak. :( Taki jest smutny i przygnębiony...
  12. Ale ślicznie. ^^ :loveu: Ja słodzić zawsze będę, kochaną masz Krówkę. :cool3: Jaki fajny kwiatuszek! :loveu::loveu::loveu::loveu:
  13. Hahaha. :D Albo jakiegoś soku może? :cool3: :evil_lol:
  14. Ale słoneczko musiało grzać. :cool3: Wszystkie fotki prześliczne. :loveu: [url]http://img176.imageshack.us/img176/2408/2803081732rw0.jpg[/url] to jest najlepsze. :loveu: Kochana mordka. :)
  15. Może kiedyś w końcu ją ktoś wypatrzy.
  16. Hej. :hand: Aleś Ty niedobra, żeby Kabiego tak męczyć? :-( On tak chciał wyjść na dwór, a Ty mu film kręciłaś, ciekawe, jak się musiał czuć. :-( :placz: Co tam u Was? :D A no i załóż, proszę. :) To nie jest dużo roboty. Raźniej mi będzie. :) [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise] I Daguś ma fbl, i Bendzek (om ile wiesz, o którą mi chodzi). ^^[/COLOR][/SIZE]
  17. Piękne te wiersze. :loveu: Wet-siostra, mi się tam Twoje wiersze podobają. :) Do góry !
  18. Bo to duży obowiązek, a ja i tak mam cały czas coś do roboty, codziennie po szkole mam zajęcia itd... Do góry !!!
  19. Jak ślicznie z Tobą powychodził. :loveu: Pasujecie do siebie. :cool3:
  20. I ja również. ;) Na pewno pomoże. :D
  21. Do góry, Misiu!
  22. I tak się nie uda. :(
  23. O allegro dla suni. :) Do góry !
×
×
  • Create New...