Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Zgadzam się. :loveu: Ale jak dla mnie wszystkie fotki są prześliczne. :cool3: :loveu: Kochanego masz Spajkunia. :)
  2. No porób fotki! :D Czekamy. :cool3: Oby były dzisiaj. ;)
  3. Zmiana pracy byłaby pewnie najlepsza... Jak tak można? :razz:
  4. Ale się nieźle Spajki pomylił. :lol: Biedny York, ale Spajki nie wiedział, nie chciał źle. O to będziemy czekać na foteczki. :loveu: Miłego spacerku. ;)
  5. Zrób fotki! :D
  6. No to czekamy na fotki. ;) A no i trzymamy mocno za Ciebie kciuki! Na pewno napiszesz bardzo dobrze! :klacz::thumbs:
  7. No właśnie, fotki!!! :D Do góry !!!
  8. No to będziemy czekać na Black, ale z tego, co pisała na wątku, to niewiadomo, jakiego jest sunia wieku.
  9. Wskakuj na pierwszą, Tuptuś! :loveu:
  10. [quote name='xxSweetGirl93xx']Hehe bywa:P nie nawidze dentysyt:P jej okropne to jest co robia ci w zębach;/ ja tez oglądam szymka;):) hihi:) a co robiłas dzisiaj?? Ładna pogoda byla:) ja jutro tak bedzie to chyba sie z kabilem przejde po południu bo w weekend nie ma chyba być tak ładnie;/[/quote] Hejo! :hand: Oj nie przesadzaj. :eviltong: Ja to tam się nie boję dentysty. ;) I co, przeszłaś się? Co u Ciebie? [SIZE=1]U mnie wszystko na blogu pisze. [/SIZE]:cool3:
  11. Zgadzam się. ;) Jak się cieszę, że bierzesz te dwa psiaki. :loveu: Teraz będziemy czekać na transport. ;)
  12. Piękny wiersz. :) Ale z Was poetki. :cool3: Śliczne zdjęcia. :loveu: Jak dobrze, że był w dobrym humorze. :) Wypatrz go ktoś!
  13. Będę mocno trzymała za Lewiska kciuki. :) Musi się udać!
  14. Do góry, Tuptuś!
  15. Do góry, Misiaczku!
  16. Do góry, Tuptusiu! Pędź dzielnie w górę!
  17. Do góry, Misiek!
  18. [quote name='xxSweetGirl93xx']hejo:) A u nas dobrze;P byłam dzisiaj u dentysty i czekają mnie jeszcze dwie wizyty bo dzisiaj nie dałam sobie nic zrobic:P uparta jestem:P a co u ciebie/????[/quote] Ale jesteś uparta. :eviltong: A ja Szymonka oglądam. :) I ogólnie to dobrze.
  19. Przecież to nienormalne. :angryy: Czyli, że psy mają siedzieć bezczynnie w schronisku i w ogóle na dwór nie wychodzić? :razz:
  20. Ale super, że z Bardem! :D :loveu: Nie no, fajnie będziecie mieli. :) Ja nie wiem, czy w tym czasie gdzieś nie będę na wakacjach...
  21. Mam nadzieję, że będziesz wreszcie miała ten aparat. :D Najprawdopodobniej? Liczę na to, że będzie. :D 81 dni? Jakoś przeżyję. :lol: Mogło być więcej. ;) JAKOŚ dożyjemy. :evil_lol: Jedziesz na zlot? :D Ale fajnie. :) Ja raczej nie pojadę...
×
×
  • Create New...