Ale się nieźle Spajki pomylił. :lol: Biedny York, ale Spajki nie wiedział, nie chciał źle.
O to będziemy czekać na foteczki. :loveu: Miłego spacerku. ;)
[quote name='xxSweetGirl93xx']Hehe bywa:P
nie nawidze dentysyt:P jej okropne to jest co robia ci w zębach;/
ja tez oglądam szymka;):) hihi:)
a co robiłas dzisiaj??
Ładna pogoda byla:)
ja jutro tak bedzie to chyba sie z kabilem przejde po południu bo w weekend nie ma chyba być tak ładnie;/[/quote]
Hejo! :hand:
Oj nie przesadzaj. :eviltong: Ja to tam się nie boję dentysty. ;)
I co, przeszłaś się?
Co u Ciebie?
[SIZE=1]U mnie wszystko na blogu pisze. [/SIZE]:cool3:
[quote name='xxSweetGirl93xx']hejo:)
A u nas dobrze;P
byłam dzisiaj u dentysty i czekają mnie jeszcze dwie wizyty bo dzisiaj nie dałam sobie nic zrobic:P uparta jestem:P
a co u ciebie/????[/quote]
Ale jesteś uparta. :eviltong:
A ja Szymonka oglądam. :) I ogólnie to dobrze.
Mam nadzieję, że będziesz wreszcie miała ten aparat. :D Najprawdopodobniej? Liczę na to, że będzie. :D
81 dni? Jakoś przeżyję. :lol: Mogło być więcej. ;) JAKOŚ dożyjemy. :evil_lol:
Jedziesz na zlot? :D Ale fajnie. :) Ja raczej nie pojadę...