Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. No co tak cicho? :eviltong:
  2. Ale wspaniały filmik. :loveu: Cudownie wyszedł Arisek. :) No i po dłuższej chwili niuchania karmy, zjadł. :D
  3. Biedactwa. :( Oby szybko znalazły domek. Pakuś, w górę !
  4. No to w takim razie czekamy. :cool3:
  5. Podam Ci na PW. :cool3: Nie chcę, żeby niektórzy, których nie znam, mi wchodzili. :eviltong: Co robisz? :D
  6. No to w sumie dobrze. ;) Do góry!
  7. [quote name='xxSweetGirl93xx']hehe:P bo on na moja reke sie rzucał i gryzł:P hehe:) A rano tez padało u mnie:P hehe:) No nie wiem nie chce mi sie jakoś:P[/quote] Heh. :eviltong: Nie zwalaj całej winy na Kabisia! :eviltong: No nie. :( Proszę. :D Ile ja mam prosić? :eviltong:
  8. Szkoda. :( Ale super, że Krówka już domek znalazła. ;) Teraz Bary. Musi domek odnaleźć!
  9. O no to super. :D Idziesz z Bonem? :eviltong: A no i będziemy czekać na foty. :D Ja pójdę na wystawę międzynarodową dopiero we wrześniu, we Wrocławiu. Jak ostatnio. :cool3:
  10. Aha. ^^ U mnie w ogóle nie padało. ;) Tylko rano. No musiałaś go zdenerwować, jak tak Ciebie zaczął atakować. :eviltong: Założysz? :cool3: Proszę. :D:D:D:D:D :):):):):) :roll:
  11. [quote name='xxSweetGirl93xx']hehe:P ja wścibska jestem:P hehe:) ale zawsze tak robi jak chce isc na dwór:P jak skonczyłam film to poszłam z nim:P hehe:) A u nas dobrze:) wróciłam własnie ze spaceru:D jest co opisac ale za chwile:):) No nie wiem czy założyc jakos mi sie nie chce:P [SIZE=1][COLOR=PaleGreen]nie bardzo wiem o kogo chodzi;P [/COLOR][/SIZE][/quote] No to dobrze, że z nim wyszłaś! :eviltong: Ale fajnie miałaś na spacerze. :D U mnie nie było deszczu, cały dzień pięknie i ciepło. :) 15 stopni w cieniu. ^^ Nie no, proszę. :):):):):):):) [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]Nie znasz Dagusi1992? ;p Ona ma fbl. ^^[/COLOR][/SIZE] Jakie śliczne fotki! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Jak sobie fajnie tupta. :) O i jak atakuje. :eviltong: Cały czas. ;p Dlaczego go tak zdenerwowałaś? :eviltong: [url]http://img329.imageshack.us/img329/8084/kabuluniek3pl8.jpg[/url] Jak słodko. :loveu::loveu::loveu: Ogólnie to wszystkie są cudowne. :loveu:
  12. W miarę? :cool3: Do góry!
  13. O smycze automatyczne są bardzo dobre. ;) A no i ja też się cieszę, że Bardo nie uciekł! :multi: Ja właśnie przed chwilą, przed wejściem na forum tak sobie myślałam, czy jak bym ja miała psa, to czy by mi uciekł, jakbym go spuściła ze smyczy. Trzeba by go najpierw nauczyć reagowania na imię. Pamiętam, jak miałam cockera i zawsze, jak go wołałam, to zawsze tak szybko do mnie przybiegał z innego pokoju. :)
  14. Ale się cieszę! :multi: Wreszcie Scotie ma domek. :) Powodzenia w nowym domku. :loveu:
  15. No ja to właśnie tak zrozumiałam. ;) Dobry pomysł.
  16. [quote name='Asia&gordonisko']A u Ciebie nie grzało:razz:? U mnie 15 stopni było :multi:[/quote] Oczywiście, że grzeje. :D W tej chwili jest u mnie równo 15 stopni w cieniu. :cool3:
  17. No dalej szuka... Mam nadzieję, że w końcu go ktoś wypatrzy i będzie miał kochających właścicieli.
  18. Taki kochany Mozart tyle czeka na domek... Kto go pokocha?
×
×
  • Create New...