Jej szkoda, że tak wyszło z tą kartą graficzną... Nie da się jej naprawić?
Ale głupio masz ze swoim bratem. :razz: Ale cóż, tak czasem jest. ;)
I jak tam aparat? :mdrmed:
[quote name='xxSweetGirl93xx']hejo:)
heh:) dobrze ze obejrzałas:D:D
No niestety taka duża jestem;/
moje koleżanki w wiekszości są mniejsze odemnie tylko chyba 3 dziewczyny w klasie sa takie jak ja:P jedna troche wyższa nawet:P
heh:)
a to nie znowu taka malutak jestes:P
ja tam duża w zwyż i wszeż:P hehe:)
A u kabilka dobrze;)
Bylismy dzisiaj znowu na spacerze:):)
A co u ciebie???[/quote]
Ja zawsze obejrzę. ;)
No to dobrze. :d U mnie w klasie dwóch chłopaków jest ode mnie mniejszych, to nie jest tak źle. :D Ale mi tam mój wzrost odpowiada. ;)
O to super. :) Porobiliście fotki?
I będą jakieś dzisiaj? :D
Jakie śliczne fooooty. :loveu:
Bonek mój kochany. :loveu: :cool3: Jak się musiał wyszaleć, podczas tego spacerku. :cool3:
Fajnie razem powychodziliście i nie przesadzaj już, bo ładnie wyszłaś. :) Choć i tak mało Ciebie widać. :eviltong:
Witanko. :hand:
Jakie śliczne fotki. :loveu: Mój kochany Kabiś. :)
Wczoraj nie mogłam zabardzo długo już na DGM być, ale teraz wszystkie fotki nadrobiłam. :)
Ty masz 170 cm wzrostu? No wiesz, ja nawet 160 cm nie sięgam... :lol:
Co u Kabisia, mego kochanego? :loveu:
Witanko! :hand:
O nowej obróżce słyszałam, ciekawe, czy Bonkowi się spodoba. :cool3: Sądzę, że tak, moim zdaniem ślicznie będzie wyglądał. :loveu:
Na nowe fotki czekamy cierpliwie. :)