Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Jakiż on słodki. :loveu:
  2. Jej szkoda, że tak wyszło z tą kartą graficzną... Nie da się jej naprawić? Ale głupio masz ze swoim bratem. :razz: Ale cóż, tak czasem jest. ;) I jak tam aparat? :mdrmed:
  3. O ciekawe, czy będą. :D Fotki! :cool3:
  4. Kiedy będą fooooty? :cool3:
  5. [quote name='xxSweetGirl93xx']hejo:) heh:) dobrze ze obejrzałas:D:D No niestety taka duża jestem;/ moje koleżanki w wiekszości są mniejsze odemnie tylko chyba 3 dziewczyny w klasie sa takie jak ja:P jedna troche wyższa nawet:P heh:) a to nie znowu taka malutak jestes:P ja tam duża w zwyż i wszeż:P hehe:) A u kabilka dobrze;) Bylismy dzisiaj znowu na spacerze:):) A co u ciebie???[/quote] Ja zawsze obejrzę. ;) No to dobrze. :d U mnie w klasie dwóch chłopaków jest ode mnie mniejszych, to nie jest tak źle. :D Ale mi tam mój wzrost odpowiada. ;) O to super. :) Porobiliście fotki? I będą jakieś dzisiaj? :D
  6. Jaka szkoda. :( Ale co tam, Pakuś i tak domek odnajdzie. ;)
  7. Jejku, tak mi jej szkoda. :( Tak potrzebuje domku...
  8. O no mówiłam, że jest młodsza niż 2 lata. :cool3: Czyli jest szansa na domek u Twojego kolegi?
  9. No, ale cóż, pewnie i tak sobie pobiegał. :cool3: Na pewno niedługo będzie mógł wreszcie sobie spokojnie pobiegać bez smyczy. :cool3:
  10. Jak ślicznie Spajki szybuje po drodze. :lol: :loveu: I jaki fajniutki kwiatek i piękne lecące łabędzie. ;) Coraz piękniejsze robisz foty. :cool3:
  11. Oj weź nie przesadzaj. :eviltong: Ładnie wyszłaś i już. :) Ale Bonek zadowolony. :D
  12. Jakie śliczne fooooty. :loveu: Bonek mój kochany. :loveu: :cool3: Jak się musiał wyszaleć, podczas tego spacerku. :cool3: Fajnie razem powychodziliście i nie przesadzaj już, bo ładnie wyszłaś. :) Choć i tak mało Ciebie widać. :eviltong:
  13. Nie no, tak mi go szkoda. :( Przecież już dawno powinien dom znaleźć...
  14. Ja też się właśnie temu dziwię... Przecież to pies, jak marzenie! Lepszego nie można sobie wymarzyć...
  15. On jest taki śliczny i tyle czeka. :( Niech go ktoś w końcu przygarnie!
  16. Na pewno. ;) Ja też w to wierzę. :kciuki:
  17. Ja też tak myślę. Do góry!
  18. Widać, że dużo spacerował, jakie czyste łapki. :evil_lol: :loveu:
  19. Ja może poprobuję, kiedy mi wena przyjdzie. ;) Narazie ostatnio trochę mi jej braknie. :roll: Do góry, Barusiu!
  20. To wspaniale! :multi: Wreszcie dostaniesz swój upragniony aparat! :loveu: Ja też się baaardzo cieszę. :cool3:
  21. Witanko. :hand: Jakie śliczne fotki. :loveu: Mój kochany Kabiś. :) Wczoraj nie mogłam zabardzo długo już na DGM być, ale teraz wszystkie fotki nadrobiłam. :) Ty masz 170 cm wzrostu? No wiesz, ja nawet 160 cm nie sięgam... :lol: Co u Kabisia, mego kochanego? :loveu:
  22. Witanko! :hand: O nowej obróżce słyszałam, ciekawe, czy Bonkowi się spodoba. :cool3: Sądzę, że tak, moim zdaniem ślicznie będzie wyglądał. :loveu: Na nowe fotki czekamy cierpliwie. :)
  23. Ja też mam taką nadzieję. ;) Pakuś tyle czeka, mam nadzieję, że się w końcu swojego wymarzonego domku doczeka. :)
×
×
  • Create New...