Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Tak bardzo bym chciała, żeby Misiu wreszcie znalazł swój wymarzony dom. Już tyle przeszedł i tyle czeka...
  2. Mam nadzieję, że się Lewiskowi wkrótce poszczęści.
  3. No Pakuś ma tyle ogłoszeń, a domku jeszcze nie widać. :( Na pewno niedługo znajdzie. Musi go ktoś wypatrzeć.
  4. Tak mi Ciebie, Bareńku, szkoda... :( Tak bardzo bym chciała, żebyś znalazł wreszcie domek.
  5. Ohh Bono, aleś Ty niedobry, żeby myszę chciał zjeść... :shake: :eviltong: Ale i tak go kocham. :loveu: Ale musiał być zadowolony. :eviltong: Na pewno Freddy w niego wstąpił. :eviltong:
  6. No dziś ogromna sesyjka była. :cool3: I jeszcze nowe fotki będą! Czekamy w takim razie, mam nadzieję, że nic sie z kartką nie stanie. :mdrmed:
  7. No wiesz, jak tak możesz. A my tyle na nowe fotki czekamy. :eviltong: Czekamy w takim razie na zdjęcia. :cool3: Biedna mysz. :( :eviltong: Bono zabójca. :D O jaki niegrzeczny. :eviltong: Freddy dziś w niego wstąpił. :lol: :evil_lol:
  8. Jak tak możesz przeszkodzić Bardemu i naruszyć jego prywatność? :eviltong: No wiesz.... :eviltong: [url]http://i280.photobucket.com/albums/kk172/barnachata/Zaparatu041.jpg[/url] :loveu: Jak wypatruje okolicę. :cool3: Ślicznie, po prostu ślicznie. :loveu: O wiele lepiej teraz zdjęcia wyglądają z aparatu. :cool3:
  9. Ooo no to czekamy, czekamy. :cool3: :loveu::loveu::loveu:
  10. No to czekamy. ;) Jest też do dyspozycji Imageshack, Tinypic,... :cool3:
  11. No to super. :D Czekamy na foteczki. :loveu: A co do bannerka, to już mówiłam: jest śliczny. :cool3:
  12. Ohh trudny wybór. :evil_lol: Muszę się zastanowić... :hmmmm: Tysia najładniejsza! :loveu::loveu::loveu: Na każdej fotce ślicznie wyszła. :loveu: [url]http://i280.photobucket.com/albums/kk172/barnachata/Zaparatu035.jpg[/url] no dobra, ta najlepsza. :loveu: :cool3:
  13. O jaki śliczny bannerek! :loveu: Ta łapka Barda tak fajnie wystaje! I jak tam z fotkami? :cool3:
  14. O no to w takim razie czekam na zamówione zdjęcia. :eviltong: Mogą jeść razem, jak się uda. :cool3:
  15. Jak chcesz. :D A jedzą też razem? :cool3:
  16. Tyle już czeka... Ponad 4 lata. Może dom jest już blisko?
  17. Do góry Mozarciku! Hopaj z rana!
  18. Dzień dobry! :hand: W takim razie będziemy cierpliwie czekać na fotki ze spacerku. :loveu:
  19. O kolejne foty. :loveu: [URL]http://i280.photobucket.com/albums/kk172/barnachata/Zaparatu018.jpg[/URL] A tu Bardo z Tysią w kuchni czekając na śniadanko. :eviltong: Bardo z jabłuszkiem. :loveu: [URL]http://i280.photobucket.com/albums/kk172/barnachata/Zaparatu026.jpg[/URL] Ale cierpliwie czeka. :cool3: Zamówienia? To ja bym chciała.... Barda i Platynkę w czasie snu. :evil_lol: No dobra, nie będę taka ostra. :mdrmed: Zwierzaków w czasie jedzenia. :D
  20. Dzień doberek! :hand: O no i to to rozumiem! Zdjęcia z aparatu są o wiele lepsze. :cool3: A kicia wszędzie się znajdzie. :lol: Tu na stoliku, tu na krześle, tu oczywiście w kuchni. :cool3: :loveu: Śliczna jest. :) Bardo jaki dostojny. :cool3: Ta ostatnia fotka jaka śliczna. :loveu: No i tak jak wcześniej wspomniałam, fotki z aparatu są o wiele lepsze. :mdrmed: :cool3: Wymiziaj kicię i Barda ode mnie. :loveu::loveu::loveu:
  21. Dzień dobry. :hand: O Kabiś prawie już przy nodze idzie. :) A jak tam Wam idzie praca z klikerem? :cool3: O jaka nowa smyczka. :D Mi się podoba. :mdrmed: Aaaaa jaki cudowny jest ten chow-chow. :loveu: Niedźwiadek. :) [URL]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0820.jpg[/URL] Moje kochanie. :loveu: Dasz mi Kabisia? :eviltong: Zdjęcia Rokiego chcemy! :D
×
×
  • Create New...