Dzień doberek! :hand:
O no i to to rozumiem! Zdjęcia z aparatu są o wiele lepsze. :cool3:
A kicia wszędzie się znajdzie. :lol: Tu na stoliku, tu na krześle, tu oczywiście w kuchni. :cool3: :loveu: Śliczna jest. :)
Bardo jaki dostojny. :cool3: Ta ostatnia fotka jaka śliczna. :loveu:
No i tak jak wcześniej wspomniałam, fotki z aparatu są o wiele lepsze. :mdrmed: :cool3:
Wymiziaj kicię i Barda ode mnie. :loveu::loveu::loveu: