-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
Trzymam kciuki, by się udało! :kciuki:
-
Pakuś na dom czeka od szczeniaka czyli ponad 5 lat!!! :( MA DOM
Martunia replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Ooo wiele Pakuś ma ogłoszeń. -
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Ojej, tak mi jej żal... :( Do góry! -
No i już trzeci raz mnie olewa. :(
-
O to super! :multi: Czekamy w takim razie na fotki. :loveu:
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Skacz jak najwyżej! -
[quote name='xxSweetGirl93xx']Uparty strasznie jest:P ale mam nadzieje że ze spacerku na spacer bedzie coraz lepiej:):) Ok wysle;) albo podrzuce osobiście w końcu adres znam:D:D Nom mi sie tam wszystkie podobają:) A co do tego chow chow to nastepnym razem jak tam bede przechodzic to go pogłaszcze:) najwyżej mi odgryzie ręke:P trudno sie mówi:P zaryzykuje:):) ale on mi sie strasznie podoba;) tą sierść ma piękną:):):):) moja druga miłośc odrazu po Piotrku:P hehe;) a tak nawiasem to widziałam go dzisiaj w kosciele na spacerze niestety nie;( no i byłam godzine sama z nim a potem z kolezankami tez godzine:) I gosia go trzymała troche wiec mi ręka odpoczeła od jego ciągnięcia:P hehe:) A co u ciebie słychac?????[/quote] Na pewno będzie lepiej. ;) A Wy pracujecie z klikerem, czy nie? :cool3: No pewnie, zawsze jest jakieś rozwiązanie. :D O jak ryzykujesz dla niego. :cool3: :loveu: Ale on jest kochany. :) Taki misiek. :) A o Kabim, jako pierwsza miłość, to zapomniałaś? No wiesz... :eviltong: To fajnie miał na tym spacerze, co jakiś czas kto inny trzymał za smyczkę i z nim szedł. :mdrmed: U mnie nic ciekawego. ;) Jutro mam spr z geografii (muszę napisać dobrze, bo jak narazie mam 2) i pytanie z historii... :razz: Okropne.
-
Jaki on słodki. :loveu: Słodko śpi. :) Kochany. :loveu:
-
[quote name='chester07']no tak czasem nie ma nic przez dłuższy czas.. tak dużo dobrych zmian :) a tak poza tym to Chester chyba po woli dorośleje, bo teraz usiedzi chwilę w miejscu i nie jest taki strasznie narwany jak nie dawno :evil_lol: [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]biedny piesek :-( długo on tak siedzi na tym balkonie? :buzi:[/COLOR][/SIZE][/quote] O nowe fotki. :loveu: Chester ślicznie wygląda w zbliżeniu. ^^ Ooo Chester już dorośleje. :cool3: No to dobrze, już wie, jak powinien zachować się prawdziwy mężczyzna. :eviltong: O a na szkoleniu niegrzeczny. :roll: E tam, najważniejsze, że jest z nim o wiele lepiej. :D[SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise] Czasami... Częściej, kiedy jest ciepło na dworze.[/COLOR][/SIZE]
-
Jak ślicznie powychodziły te psiaki. :loveu: Weź ktoś Tuptusia. :(
-
I ja też. Niech ją ktoś wreszcie wypatrzy!
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Jeju, taka ona śliczna. Tak mi jej szkoda. :( Okropnie z tymi pracownikami... -
[quote name='xxSweetGirl93xx']Dzień dobry No idzie przy nodze jak jest zmęczony:p tak to nadal jeszcze ciągnie:P A kliker leży w szafie:P:P heh A dziękuje mi tez No mi tez sie podoba dzisiaj tez u niego bylismy:) mi sie wydaje ze on żadko widuje psy bo za kabim to normalnie wygląda jakby płakał jak odchodzimy.. chciałam go pogłaskac ale nie wiem czy on by mnie nie ugryzł... :) no dam ci pocztą wysle[/quote] Hehe, uparty jest. :evil_lol: Ojej, biedactwo. :( Ale taki on jest śliczny. :loveu: Szkoda mi go trochę. :( Taak wyślij pocztą! :D A co do fotek. :cool3: Oczywiście wszystkie śliczne. :loveu: Fajny ten Husky. :D A najlepsze zdjęcie mojego Kabisia to: [url]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0829.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: Moje kochanie. :mdrmed:
-
O to już 100! :multi::multi::multi: :BIG::BIG::drink1::beerchug::laola::laola::laola::pepsi::drinka::popcorn::beerchug::BIG::BIG:
-
W końcu sie odnaleźli... - Mozart ma dom!!
Martunia replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
Nie no, nic się nie stało. ;) Będziemy czekać na ogłoszenia. Do góry! -
Zdolna jesteś, nie gadaj już. :D Smacznego. :loveu:
-
No a jakże! :eviltong: Majaczka zawsze się z drugą zgodzi. :evil_lol: Do góry!
-
No ja mam nadzieję, że MP mu pomoże. Może go ktoś wypatrzy. Do góry!
-
Kiedy nowe fotki? :eviltong: Tak w ogóle to Kincia się zgodziła na podanie nam jej bloga? :cool3:
-
Acctiually zrobiła. :cool3: Mnie też się nowy bannerek i avatarek podoba. :loveu: