Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Trzymam kciuki, by się udało! :kciuki:
  2. Ojej, tak mi jej żal... :( Do góry!
  3. No i już trzeci raz mnie olewa. :(
  4. O to super! :multi: Czekamy w takim razie na fotki. :loveu:
  5. Mi też jakoś tak lepiej, jak ona tu jest. Bary, skacz po dom!
  6. [quote name='xxSweetGirl93xx']Uparty strasznie jest:P ale mam nadzieje że ze spacerku na spacer bedzie coraz lepiej:):) Ok wysle;) albo podrzuce osobiście w końcu adres znam:D:D Nom mi sie tam wszystkie podobają:) A co do tego chow chow to nastepnym razem jak tam bede przechodzic to go pogłaszcze:) najwyżej mi odgryzie ręke:P trudno sie mówi:P zaryzykuje:):) ale on mi sie strasznie podoba;) tą sierść ma piękną:):):):) moja druga miłośc odrazu po Piotrku:P hehe;) a tak nawiasem to widziałam go dzisiaj w kosciele na spacerze niestety nie;( no i byłam godzine sama z nim a potem z kolezankami tez godzine:) I gosia go trzymała troche wiec mi ręka odpoczeła od jego ciągnięcia:P hehe:) A co u ciebie słychac?????[/quote] Na pewno będzie lepiej. ;) A Wy pracujecie z klikerem, czy nie? :cool3: No pewnie, zawsze jest jakieś rozwiązanie. :D O jak ryzykujesz dla niego. :cool3: :loveu: Ale on jest kochany. :) Taki misiek. :) A o Kabim, jako pierwsza miłość, to zapomniałaś? No wiesz... :eviltong: To fajnie miał na tym spacerze, co jakiś czas kto inny trzymał za smyczkę i z nim szedł. :mdrmed: U mnie nic ciekawego. ;) Jutro mam spr z geografii (muszę napisać dobrze, bo jak narazie mam 2) i pytanie z historii... :razz: Okropne.
  7. Jaki on słodki. :loveu: Słodko śpi. :) Kochany. :loveu:
  8. [quote name='chester07']no tak czasem nie ma nic przez dłuższy czas.. tak dużo dobrych zmian :) a tak poza tym to Chester chyba po woli dorośleje, bo teraz usiedzi chwilę w miejscu i nie jest taki strasznie narwany jak nie dawno :evil_lol: [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]biedny piesek :-( długo on tak siedzi na tym balkonie? :buzi:[/COLOR][/SIZE][/quote] O nowe fotki. :loveu: Chester ślicznie wygląda w zbliżeniu. ^^ Ooo Chester już dorośleje. :cool3: No to dobrze, już wie, jak powinien zachować się prawdziwy mężczyzna. :eviltong: O a na szkoleniu niegrzeczny. :roll: E tam, najważniejsze, że jest z nim o wiele lepiej. :D[SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise] Czasami... Częściej, kiedy jest ciepło na dworze.[/COLOR][/SIZE]
  9. Jak ślicznie powychodziły te psiaki. :loveu: Weź ktoś Tuptusia. :(
  10. I ja też. Niech ją ktoś wreszcie wypatrzy!
  11. Jeju, taka ona śliczna. Tak mi jej szkoda. :( Okropnie z tymi pracownikami...
  12. [quote name='xxSweetGirl93xx']Dzień dobry No idzie przy nodze jak jest zmęczony:p tak to nadal jeszcze ciągnie:P A kliker leży w szafie:P:P heh A dziękuje mi tez No mi tez sie podoba dzisiaj tez u niego bylismy:) mi sie wydaje ze on żadko widuje psy bo za kabim to normalnie wygląda jakby płakał jak odchodzimy.. chciałam go pogłaskac ale nie wiem czy on by mnie nie ugryzł... :) no dam ci pocztą wysle[/quote] Hehe, uparty jest. :evil_lol: Ojej, biedactwo. :( Ale taki on jest śliczny. :loveu: Szkoda mi go trochę. :( Taak wyślij pocztą! :D A co do fotek. :cool3: Oczywiście wszystkie śliczne. :loveu: Fajny ten Husky. :D A najlepsze zdjęcie mojego Kabisia to: [url]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0829.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: Moje kochanie. :mdrmed:
  13. O to już 100! :multi::multi::multi: :BIG::BIG::drink1::beerchug::laola::laola::laola::pepsi::drinka::popcorn::beerchug::BIG::BIG:
  14. Nie no, nic się nie stało. ;) Będziemy czekać na ogłoszenia. Do góry!
  15. Dzień dobry! :hand: Co tam u Was? Kiedy nowe foteczki? :cool3: Mizianko dla Chestera. :loveu:
  16. Zdolna jesteś, nie gadaj już. :D Smacznego. :loveu:
  17. No a jakże! :eviltong: Majaczka zawsze się z drugą zgodzi. :evil_lol: Do góry!
  18. No ja mam nadzieję, że MP mu pomoże. Może go ktoś wypatrzy. Do góry!
  19. Kiedy nowe fotki? :eviltong: Tak w ogóle to Kincia się zgodziła na podanie nam jej bloga? :cool3:
  20. Acctiually zrobiła. :cool3: Mnie też się nowy bannerek i avatarek podoba. :loveu:
×
×
  • Create New...