Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. To takie smutne. :( Niech go ktoś przygarnie...
  2. Niech ją ktoś przygarnie. :(
  3. O to wspaniale! :multi: Czekamy na zdjęcia. :mdrmed:
  4. [quote name='xxSweetGirl93xx']No niestety ale jeszcze chwila i bedą... A gdzie tam daleko:P co to jest 200km:P hehe:) ale dam tylko 10 i reszte jutro bo musze isc zaraz spac:(:([/quote] No to czekamy. :mdrmed: Taak jasne, niedaleko mam do Poznania. :eviltong: Na pewno ktoś z Tobą i Kabisiem będzie spacerował. :mdrmed:
  5. No właśnie! :mdrmed: Po domek!
  6. Miejmy nadzieję, że da. Niech go ktoś wreszcie wypatrzy. :(
  7. [quote name='xxSweetGirl93xx']hehe:) Bedą bedą tylko wgrywają sie juz 30 min jak nie wiecej;/ straszne ile mozna;P hehe:) martus przyjedziesz do poznania do mnie i przejdziesz sie z nami na spacer?? bo nikt nie chce iśc z nami jutro:(:(:([/quote] No nie, czemu tyle się muszą wgrywać... Oj biedactwa. :( Na pewno ktoś z Wami pójdzie. :) Mi to za daleko. :eviltong:
  8. No nie, aż trudno uwierzyć. :( Mam nadzieję, że w końcu go ktoś wypatrzy.
  9. Nie no, jak dla mnie to bez warunków. :eviltong: Foty mają być! :mdrmed:
  10. Nie. :lol: Nie no dobra, poczekam jeszcze trochę, ale nowe fotki bardzo niecierpliwie wyczekuję. :mdrmed:
  11. Oooooooooo to w takim razie cierpliwie czekamy na zdjęcia. :loveu::loveu::loveu:
  12. Aha. :D No to będziemy cierpliwie czekać, tylko to nam pozostało. :eviltong: I nie wiem,co jeszcze powiedzieć. :eviltong:
  13. Ehh biedulka. :( Tak bardzo bym chciała, żeby domek znalazła.
  14. O tak, fajnie by było. :cool3: I jak, wiadomo, kiedy Lewisek będzie w domku?
  15. No śliczna jest. :) Mam nadzieję, że wkrótce odnajdzie jakiś domek.
  16. [quote name='xxSweetGirl93xx']:)wiem:D hehe:) U mnie też chyba sa jacyś mniejsi:P w kazdym razie w szkole sa mniejsI haha;) ale w klasie to mam dość dużych chłopaków:P w wiekszości mojego wzrostu albo troche wieksi tacy 180 albo troszke wiecej:P hehe:) Nom mam pare fot:D i tego Chow chow co jest niedaleko piotrka domu:):) hihi:) Bedą bedą ale później:):)[/quote] A w klasie chłopaków to mam w większości ż tego samego wzrostu, tylko są ci dwaj mniejsi, reszta to dość wysocy. :mdrmed: Łeeee czemu później? Dawaj teraz. :mdrmed: Tak długo czekamy na nowe fooooty. :cool3:
  17. Ciekawe, jakby wyglądał po wizycie u fryzjera... :cool3:
  18. A wierszy coraz więcej. To wszystko dla Ciebie, Bary!
  19. Aha... :( Jaka szkoda. :placz:
  20. Aha rozumiem... :( Jaka szkoda. :( Może da się coś zrobić.
  21. O no to fajnie musiałyście razem spędzić czas. :) Ciekawe, czy Twój kolega ją weźmie...
×
×
  • Create New...