[quote name='xxSweetGirl93xx']:)wiem:D
hehe:) U mnie też chyba sa jacyś mniejsi:P w kazdym razie w szkole sa mniejsI haha;) ale w klasie to mam dość dużych chłopaków:P w wiekszości mojego wzrostu albo troche wieksi tacy 180 albo troszke wiecej:P hehe:)
Nom mam pare fot:D
i tego Chow chow co jest niedaleko piotrka domu:):)
hihi:)
Bedą bedą ale później:):)[/quote]
A w klasie chłopaków to mam w większości ż tego samego wzrostu, tylko są ci dwaj mniejsi, reszta to dość wysocy. :mdrmed:
Łeeee czemu później?
Dawaj teraz. :mdrmed: Tak długo czekamy na nowe fooooty. :cool3: