Jakie śliczne fotki. :loveu: Chester wyrósł na przepięknego psa, nawet ma już dziewczynę. ;)
[quote name='chester07']O Majaczka nas odwiedziła ! :multi::loveu:
A dobrze, na polu cały czas siedzi, chociaż mokro ^^ a jak przychodzi to go trzeba wycierać 5 minut :lol: byłam z im na spacerze, tam gdzie jeszcze wcześniej nie chodziłam, ale nie tak daleko i grzeczny był :) tylko pod koniec do takiego haskowato-onkowego psa jak mnie szarpnął to się dopiero na tablicy z ogłoszeniami która tam jest zatrzymałam:roll: .. a sekundę wcześniej go pochwaliłam że tamten się rzuca a on tak spokojnie idzie ^^
wieśniak :eviltong:
:buzi::buzi:[/quote]
Ja Was cały czas odwiedzam, ale jakoś nie miałam, co pisać. :eviltong:
Haha, czyli Chester raz jest grzeczny, a raz nie? :lol: Nie no, na pewno jest grzeczny, pewnie się bardzo stara. :cool3: A poza tym pewnie po tych szkoleniach jest lepiej z jego wychowaniem i charakterem, nie? A właśnie, jak tam mu idzie? Jakie postępy ostatnio zrobił? :roll:
:buzi::buzi: