Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. O no fajne piłki. :D Dzień dobry! :cool3:
  2. Może wczoraj coś mu się stało z tą nogą... Śliczne foty. :loveu: [url]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0876.jpg[/url] Moje kochanie. :loveu: To na tym murku równie piękne. :D i jaka piękna tapeta. :loveu:
  3. Do góry, Tuptek!
  4. I jak obróżka doszła? :cool3: Czekamy na foty. :loveu:
  5. To i tak dobrze, jak już dwie osoby nakłoniłaś. :kciuki:
  6. [quote name='Asia&gordonisko']Ale za to ty będziesz miała pod koniec kwietnia wolne, bo piszą testy, a ja nie ( mimo, że jestem w zespole szkół i "pod jednym dachem" mamy gimnazjalistów ;] )[/quote] No tak, też racja. :eviltong: Aha. ^^ a fajnie tak mieć 'pod jednym dachem' w szkole z gimnazjalistami? :cool3:
  7. Do góry Misiu!
  8. Śliczne fotki. :loveu: Ale musiał być głodny. :cool3:
  9. [quote name='Martynia&Pusio']Bo u nas pisza testy :razz: . A pozniej bedziemy mieli znow dwa dni wolne :multi: .[/quote] A ja za rok też będę pisała testy, ale gimnazjalne. :lol: Fajnie Wam. :)
  10. Hehe, no tak, masz rację. :D Więc musisz się spieszyć. ^^ Trzymam kciuki, by się udało nakłonić na sunieczkę rodziców. :) :kciuki:
  11. To popróbuj troszkę kiedy indziej, może się uda. ;) :kciuki:
  12. Ja też jeszcze nigdy tego nie robiłam... Może ktoś inny będzie wiedział, jak się daje takie ogłoszenie. ;) Ja niestety nie wiem. :(
  13. Coś jej nie ma... niech się pojawi wreszcie, bo nie wiadomo, co począć. Do góry, Bary!
  14. :loveu: I tak jest kochany. :loveu:
  15. No ogłoszeń ma bardzo dużo, domek powinien się już dawno znaleźć.
  16. Jakie śliczne zdjęcia. :loveu: Lubię takie w biegu. :) Ale Ci fajnie, do szkoły nie idziesz... Ja się muszę męczyć jutro do 14.15. :razz: Zazdroszczę. ;)
  17. Trzymam kciuki za to, by się udało. :) :kciuki::kciuki:
  18. Ooo jakie cudowne foteczki! :loveu: Rozpłynąć się można. :cool3:
  19. No nie, i nadal musi spędzić czas w schronisku. :( I ile tak czekać...
  20. O ile ogłoszeń już Pakuniu uzbierał! Ale domku nadal ani widu, ani słychu. :(
  21. [quote name='chester07']No tak prawie jak :D ale ja składnie mówię ^^ nie no przeliczając na ludzkie to on ma gdzieś z 4-5 lat, więc jeszcze dzieciątko, tylko już nie takie bardzo poszczelone :D No ja tez się cieszę :) :buzi: a co Majaczka mi nowego majaczego powie ? :eviltong: [COLOR=PaleTurquoise]biedny ... :([/COLOR][/quote] Aha. ^^ No to dobrze, dzięki tym szkoleniom stał się spokojniejszy i już dorośleje. :cool3: Spokojny i bardzo grzeczny pewnie niedługo będzie. ;) Nie wiem, co majaczego jeszcze wymyśleć. :eviltong: Nauka mnie wykańcza, a ostatnio coś spadam z nią, nawet nie wiem, czemu jak się dość dużo uczę... Lepiej niech Majaczka coś lepszego powie, bo ja tylko bym marudziła. :mdrmed:
  22. Do góry Misiu! :(
×
×
  • Create New...