[quote name='chester07']No tak prawie jak :D ale ja składnie mówię ^^ nie no przeliczając na ludzkie to on ma gdzieś z 4-5 lat, więc jeszcze dzieciątko, tylko już nie takie bardzo poszczelone :D
No ja tez się cieszę :) :buzi: a co Majaczka mi nowego majaczego powie ? :eviltong:
[COLOR=PaleTurquoise]biedny ... :([/COLOR][/quote]
Aha. ^^ No to dobrze, dzięki tym szkoleniom stał się spokojniejszy i już dorośleje. :cool3: Spokojny i bardzo grzeczny pewnie niedługo będzie. ;)
Nie wiem, co majaczego jeszcze wymyśleć. :eviltong: Nauka mnie wykańcza, a ostatnio coś spadam z nią, nawet nie wiem, czemu jak się dość dużo uczę...
Lepiej niech Majaczka coś lepszego powie, bo ja tylko bym marudziła. :mdrmed: