Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Ooo co? :cool3: Tuptuś musi znaleźć dom!
  2. No grożę, grożę. :diabloti: Lepiej nas słuchaj, bo pożałujesz! :mad: :evil_lol:
  3. Jest nadzieja i szansa, że to coś da. ;) Może już niedługo Cyganka będzie miała właściciela...? :cool3: Ja również mocno zaciskam kciuki. :kciuki:
  4. Haha. :D E tam, lepiej, żeby jadł, niż żeby nie jadł. ;) :loveu::loveu::loveu:
  5. Łakomczuszek. :loveu: No a co ma sobie żałować przyjemności? :cool3:
  6. O pewnie musi być głodny na kurczaka. :D Wymiziaj go ode mnie. :loveu:
  7. Nieeee, nie będzie żadnego spokoju! :cool3: Masz tu być i dawać fotki!
  8. Hura! Fotki! :multi: Moja mordeczka kochana. :loveu::loveu::loveu: Jak leniu****e na kanapie. :cool3: A jak się uśmiecha! :loveu: Cuuudownie. :loveu:
  9. Jaki miszmasz. :loveu: Cudowne są te zdjęcia! :loveu: Luck rośnie jak na drożdżach. :cool3: Jaki się z niego robi dostojny kawaler. :cool3:
  10. Łeeeee, ale więcej chcemy! :D W każdym razie czekamy. :p
  11. No u mnie też taka wichura z deszczem na dodatek. Mam nadzieję, że niedługo pogoda się polepszy, choć jutro ma być prawdopodobnie ciepło i ładnie. :) Ale im więcej deszczu, tym więcej zieleni. :) Fotki jak zawsze śliczne! :loveu: A właśnie, przypomniało mi się o tym, jak zamawiałam kicię i Barda, jak razem jedzą. :D I jak, zdjęcia będą wykonane w niedalekiej przyszłości? :cool3: :eviltong:
  12. Hahaha! :evil_lol: Dziś jakoś tak wstałam, choć zazwyczaj też śpię w weekendy do południa. :lol: Ale cóż... Fotki chcemy! :D
  13. Oj tak, na pewno niedługo po Barego będzie ogromna kolejka! ^^
  14. Cały czas może może. :eviltong: Jaka Ty tajemnicza. :roll:
  15. U mnie też wieje i pada... :( Mam nadzieję, że będzie ładniej. ;) No to czekamy na fotki. :loveu:
  16. Witanko z ranka! :hand: Co tam u Was? Może jakieś fotki dzisiaj będą? :cool3:
  17. Witanko z wczesnego ranka! :hand: Co prawda nie jest tak pięknie, jak wczoraj. Wstawajcie śpiochy! :multi: :grins::sweetCyb::klacz::ylsuper::Cool!::laola:
  18. Ejj no! Gdzie fotki?! :razz: :mad:
  19. [quote name='chester07']no nie są złe, ale wczoraj by były lepsze:placz:.. nie no i tak dobrze że bateria mi się rozładowała dopiero w domu ^^ a tak w ogóle to mam jeszcze spacerek zaległy, więc najpierw on pójdzie, a potem te fotki :diabloti:se poczekacie :evil_lol: ale ja wredne jestem..:roll: no pech ^^ no spędzili z sobą 40 sekund może :evil_lol: ale nie no ważne, że Chester nie uciekła ani nie pokazywał kłów :) bo ważne żeby tolerował wszystkie psy, anie tylko te ze szkolenia ;) a to trzymaj, ale jeszcze z 10 dni więc Ci odpadną chyba :D :buzi:[/quote] No widzisz, no to nie jest tak źle, mogło być gorzej. :cool3: Zgadzam się, jesteś wredna! :eviltong: No wiesz, ile my mamy tak czekać... No właśnie, najważniejsze, że do takiego czegoś nie doszło i żeby tolerował wszystkie psy. ^^ E tam 40 sekund, zawsze to coś. :D Nie odpadną, mam silną wolę i jestem wytrwała, wytrzymam. :D Za Majaczkę zawsze bym kciuki trzymała! :kciuki: Na pewno dobrze Ci pójdzie, życzę Ci jak najlepiej. ^^
  20. No ciągle gdzieś łazisz... a my tu za Tobą tęskniliśmy! :eviltong: No wiesz, jak mogłaś nas tak zostawić... :roll: :eviltong: Dawaj jakieś fotki łobuzów! :D
  21. Mam nadzieję, że Tuptek szybko domek znajdzie. :loveu:
  22. Tyle ma ogłoszeń, a domku dalej nie widać. :(
  23. Będziemy czekać na foty. :loveu: A domek dalej poszukiwany...
  24. Nie no, niech go kto przygarnie w końcu! Już tyle czeka na szczęście...
  25. Hura!!! :multi::multi::multi: Ahhh piękna kicia. :loveu::loveu::loveu: O i mój ukochany Bardo! :loveu: Cudowne. :loveu:
×
×
  • Create New...