[quote name='chester07']no nie są złe, ale wczoraj by były lepsze:placz:.. nie no i tak dobrze że bateria mi się rozładowała dopiero w domu ^^ a tak w ogóle to mam jeszcze spacerek zaległy, więc najpierw on pójdzie, a potem te fotki :diabloti:se poczekacie :evil_lol: ale ja wredne jestem..:roll: no pech ^^ no spędzili z sobą 40 sekund może :evil_lol: ale nie no ważne, że Chester nie uciekła ani nie pokazywał kłów :) bo ważne żeby tolerował wszystkie psy, anie tylko te ze szkolenia ;) a to trzymaj, ale jeszcze z 10 dni więc Ci odpadną chyba :D
:buzi:[/quote]
No widzisz, no to nie jest tak źle, mogło być gorzej. :cool3:
Zgadzam się, jesteś wredna! :eviltong: No wiesz, ile my mamy tak czekać...
No właśnie, najważniejsze, że do takiego czegoś nie doszło i żeby tolerował wszystkie psy. ^^ E tam 40 sekund, zawsze to coś. :D
Nie odpadną, mam silną wolę i jestem wytrwała, wytrzymam. :D Za Majaczkę zawsze bym kciuki trzymała! :kciuki: Na pewno dobrze Ci pójdzie, życzę Ci jak najlepiej. ^^