Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Niech go ktoś wreszcie wypatrzy...
  2. No nie, tylko się dziwić... :( :shake:
  3. No nie. :( Dlaczego nie? :(
  4. [quote name='xxSweetGirl93xx']nom oni ogólnie dziwni są:P hehe:) bywa:P chcą sie popisac itp.. to juz taki wiek... u mnie nie ryczeli:P i tak wszyscy do tej samej szkoły szli:) No w gim to napewno sie poryczą wszyscy a dziewczyny to na 100%:) nie no ja nie chce 3gim:( testy potem liceum... nawet nie wiem gdzie potem pójde.. a ty?? idziemy razem do klasy??:P hehe:) (fajnie by było tylko w innych miastach mieszkamy:() No nie wiem... ja tam zawsze chciałam miec chomika:P porozmawiaj z kolezanką jaki on jest czy mocno hałasuje itp.. moze warto zaryzykowac i pokazac rodziąc że potrafisz sie nim zaopiekowac i liczyc ze sie zgodza na psa w przyszłości?? albo na koniec gim?:D:D[/quote] No niestety taki wiek, najgorszy. :eviltong: No, jak wszyscy do tej samej szkoły i klasy szli, to się nie dziwię, my się w połowie rozdzieliliśmy. Ja też dokładnie nie wiem, niedaleko siebie mam liceum, ale większość idzie gdzie indziej i podobno do lepszej i w ogóle nie wiem, ale mam na to pół roku decyzji. ;) Ale jakbyśmy razem w klasie były to by było fajnie. :D No nie wiem, pomyślę nad tym, ale chyba odpada. :razz: Dobranoc. :loveu: [quote name='anmi0']A z tym chomikiem to ja bym, się zastanowiła... ja też tak mówiłam, ale czasem w nocy się poprostu spac nie dało, albo kopał, albo biegał w karuzelce, albo skrobał klatkę(pręty), albo jadł tak głośno, a jak mu wymieniłam ściółkę, to na drugi dzień znów śmierdziało:shake:[/quote] Aha rozumiem... No to już nie wiem, musiałabym sie zastanowić. Skoro będzie mi tak w nocy przeszkadzał, to już nie wiem, ja w nocy bym chciała spać, a nie się uganiać za sprzątaniem. :eviltong: Hmmm... może w najbliższym czasie nie będę mogła, jak się nim opiekować, w dodatku jeszcze nauka dochodzi, to już mi raczej odpada...
  5. Aha, rozumiem. :) Dziwne, bardziej idą za dziewczynami niż za swoimi kumplami. :eviltong: U mnie jest tak, że chłopacy normalnie ze sobą gadają, niektórzy czasem zaczepi dziewczynę itd. :cool3: U mnie się podobno wszyscy poryczeli... W następnym roku na koniec gimnazjum pewnie też tak będzie. ;) No tak racja... No to ja już nie wiem. :( Z jednej strony chcę jakieś zwierzę, chomiki lubię, ale skoro z nich tacy uciekinierzy i nocne marki, to już chyba mi odpada... Nie wiem już. Lepiej mi poradź. :eviltong:
  6. Szukaj domku, Tuptusiu, szukaj... :)
  7. To też dobrze. :) Niech ktoś wypatrzy Pakunia...
  8. [quote name='xxSweetGirl93xx']aa:) hehe:P no bardzo czesto:P hehe:) jak siedzisz spokojnie to cie nie wybierają ale jak gadasz (ja jestem przykładem) to cie za kare wybierają:P ja nie wiem co sie ze mną dzieje ale ostatnio gadam cały czas na lekcjach:P heh nie wiem no:P ogólnie jakas inna jestem:) ale chyba na lepsze:) wiecej sie odzywam:) mam lepszy kontakt z chłopakami w mojej klasie co jest bardzo dobre gdyż widaomo jak jakis cie lubie to reszta też w wiekszości:P hehe:) ja mam jeszcze w tym roku ostatni raz muzyke:D super:) potem plastyka;) jej ja juz chce 3 klase a moze i nie.. boje sie rozstania z moją klasą bo jak dotąt do jest najlepsza jaka miałam:P chyba na zakończeniu sie porycze;p Hmm.. chomika? zawsze marzyłam o chomiku miałam nawet 2 dni jednego co w prezencie sąsiadowi kupilismy:P ale fakt hałasują bardzo w nocy i mój sąsiad go przenosił z klatką do łazienki na noc.. a po klatce chodzą, hałasują kółkiem itp...głośne są dosyć.. ale może w akwarium było by mu dobrze chociąz musiało by miec przykrycie bo mógł by wyskoczyć i nie mógł by sie wspinać po szczebelkach co chomiki lubia... wiec nie wiem twoja decyzja:) ja tylko mówie co wiem z "mojego " doświadczenia:P hehe:)[/quote] No tak, czyli z jedne strony gadulstwo jest dobre (np. w grupie) a z drugiej nie (np. na lekcjach). :cool3: No i fajnie, że masz z nimi dobry kontakt. ;) Oj tak, koniec roku w trzeciej klasie (kiedy będziemy) będzie okropny. :( Ja też moją klasę lubię, choć czasem mnie denerwuje i wszystko się odwraca przeciw mnie, ale i tak ją lubię. Też się chyba poryczę na zakończeniu. :eviltong: Szkoda, że mnie w 6 klasie na zakończeniu nie było, też podobno wszyscy ryczeli, a ja byłam w Egipcie, wszystko mnie ominęło. :roll: Aha... A ja też słyszałam, że jak jest klatka, to też te kratki mogą przegryźć i w dodatku uciekają czasem... No nie wiem, chciałabym chomika, ale skoro z niego taki uciekinier i nocny marek to nie wiem. :roll: Jeszcze podobno ta ściółka przez chomiki się na podłogę rozwala, jak tak cały czas biegają... Chomik może wyskoczyć z 'akwarium'? :-o
  9. Ojj nie wiedzą... Może już niedługo będzie dla niego ten szczęśliwy dzień?
  10. O jakie piękne ma Chesterek oczko. :loveu: Z piłką jak słodko. :loveu: A z Tobą to już nie mówię. :cool3: Przepiękna z Was parka. :loveu::loveu::loveu:
  11. [quote name='xxSweetGirl93xx']heh:P nie dziekuje:P nie wiem własnie:P u mnie nie ma dyktand:P oo:D po raz drugi?? a z czego?? u mnie pani z matmy mnie ciągle wybiera bo gadam :P własciwie to mnie sie ciągle pytają chłopacy z tyłu albo o temat albo o zadanie bo to takie łomy ale ja gadam oczywiście nie:P nie ma co ja wszystkiemu winna;P hehe:) O super;D tez bym tak chciała ale plastyke mam dopiero w 3 klasie niestety:(:( jeszcze rok. a jak uwielbiam plastyke:) najprostszy przedmiot jaki moze byc:):) hehe:)[/quote] My mamy na polskim... ^^' Z matmy po raz drugi. ;) Widać, jak często jestem do tablicy wybierana. :eviltong: A to wszystko dlatego, że ja siedzę cicho i się nie zgłaszam. A gadać to czasem też pogadam, ale gdy nauczycielka nie widzi. :roll: Aha. A ja mam od drugiej klasy plastykę w gimnazjum, a w pierwszej miałam muzykę. :eviltong: No i oczywiście nasza klasa szaleją najbardziej na plastyce, bo pani nie może sobie dać z nami rady. :D Oczywiście, ja nie. :cool3: Jak myślisz, czy wziąść chomika? Moja koleżanka ma do oddania i się zastanawiam... Jest tylko jedna rzecz. To nocne marki, dniami śpią, a nocami ponoć hałasują... No i nie wiem. Może jakbym dała do 'akwarium' to by był mniejszy hałas niż w klatce, gdzie cały czas obgryza klatkę i może uciec...? :hmmmm:
  12. No to dobra wiadomość. :) A wiadomo, jak tam z suczką?
  13. [quote name='xxSweetGirl93xx']hejo:):) oj to sporo:P ja mam w tym tyg jeszcze w piątek jeden a potem z infy, bioli i chyba coś jeszcze ale nie jestem pewna;P w kazdym razie jeszcze kart z anglika bedzie bo na jutro tylko 10 słówke było a ostatnio 15 do nauczenia a pani i tak tylko po 5 daje:P hehe:) U mnie tez dobrze:) czy coś sie dzieje... hmm.. chyba nic w sumie:P hehe:) co w szkole??[/quote] Aha. ;) No to powodzenia. :D Hmm a dyktando się liczy jako sprawdzian? W szkole? Też dobrze. ;) Po raz drugi w tym roku szkolnym zostałam wybrana do tablicy na rozwiązanie zadania. :eviltong: A jutro będziemy lepić z kilogramowej plasteliny na plastyce. :roll: Nie lubię lepić, bo po tym mam ręce całe w plastelinie. I ogólnie to... nic.
  14. [quote name='anmi0']U nas w regulaminie jest, że max. 3 w tygodniu, więc zapisujemy sobie i pilnujemy, a jak ktoś chce zapisać 4 mimo naszych uwag itd. to idziemy na skargę do dyrektorki, która zresztą uczy nas matmy:evil_lol: nie bedzie tak! ostatnio nie upilnowalismy i mielismy 5 w tygodniu+ kartkowki... to juz było przegiecie! nic tlyko siedziałam i sie uczyłam[/quote] No masz rację, u nas to tak samo, też max. 3 sprawdziany w tygodniu. Zgłoszę to najpierw wychowawczyni, później się może coś ustali.
  15. I nikt się w jego sprawie nie odezwał? Taki kochany i domku jeszcze nie ma. :(
  16. Na pewno Baremu pomoże. ;) Bardzo mi się spodobała ta ulotka dotycząca Barego, aż łza się w oku zakręca. :-( Na pewno poruszy to wiele ludzi. Ja tam uwielbiam poezje. :loveu:
  17. No na pewno. :) Jaki on musi być kochany. :loveu: I tylko się dziwić, czemu jeszcze domku nie ma...
  18. Dobry wieczór. :hand: U mnie w sumie dobrze, w następnym tygodniu mam 4 sprawdziany. :razz: Nie powinno tak być, ale cóż. No i ogólnie to dobrze. Nie mam nic do powiedzenia, bo nic się nie dzieje. A u Ciebie, lepiej powiedz? :cool3:
  19. Kto przygarnie kochanego Misia?
  20. Może w MP udałoby się ją ogłosić? Słyszałam, że można napisać do nich maila z prośbą o umieszczenie psa w rubryce ogłoszeń podając tekst, który ma się tam znajdować. Sama jeszcze tego nie próbowałam, ale na wielu wątkach psów do adopcji głównie taki pomysł wpada większość osób do głowy i jest szansa na dom dla piesków. Prawdopodobnie w najbliższym numerze nie ma już miejsc, ale może w następnym Cyganka się załapie. ;)
  21. [quote name='chester07']no bo Chester kocha mojego tatę xD o to nie dobrze, ze Majaczka mi pod koniec roku leci w dół.. ale będzie dobrze, nie martw się ;) zrobisz jakiś ten projekt czy coś i będzie git ^^ no śmiechowo było, też żałuje że Cię nie było :evil_lol: a Bazyla ostatnio jakoś przelotem chociaż widziałaś? bo nie chodzisz już do niego prawda? a co tam u Majaczki nowego? bo z bloga się raczej nie dowiem, więc się tu pytam :eviltong: :buzi: idzie, idzie dzisiaj już cieplutko !:multi: tylko dusznawo trochę, chyba będzie padać ^^ o już 96 strona ! do setki się zbliżamy :D[/quote] Ciebie też na pewno kocha. :D No ja mam nadzieję że będzie dobrze, czasem jakś dobrą ocenę załapię, ale cóż, już nie tak łatwo. W dodatku w następnym tygodniu mam 4 sprawdziany (a tak nie powinno być. ^^"), nauczyciele coraz ostrzejsi... Niech ta szkoła wreszcie przeminie i niech będą już wakacje. :eviltong: Hmm Bazyla czasem tam spotykam, to na korytarzu, to go z sąsiadką na drodze za oknem widzę, czasem ona mnie nawet zaczepi i zagada. Ale jakoś z nim kontaktu nie mam, i tak jakbym chciała wyprowadzić Bazyla, to sąsiadka by była zła, bo ona woli robić wszystko po swojemu. U mnie? W sumie nic. :eviltong: To co wyżej. ^^ No dzisiaj cieplusio! :multi: Podobno pod koniec tygodnia ma być cieplej i odezwie się lato. :cool3: Nie mogę się doczekać. :loveu: A to żem się rozpisała. :eviltong: :buzi::buzi::buzi:
  22. Ja też mocno trzymam kciuki. :) Mam nadzieję, że Tuptusiowi się poszczęści w najbliższym czasie.
  23. Jak słodko sobie leży wpatrzony w zabawkę ze smakołykiem. :cool3: O jaka piękna obróżka! Bonowi w niej pasuje, mnie się bardzo podoba. :loveu: Mizianko dla Bonciulka. :loveu: PS. Oh jakaż ty odważna, kleszcza wyciągnęłaś Bonowi! ;)
  24. Helloł! O jak się fajnie bawią. :loveu: Krok w krok idą, tak jakby lustrzane odbicie :D
×
×
  • Create New...