Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. [quote name='Asia&gordonisko']Karta się spsuła :placz:[/quote] No nie... :( Mam nadzieję,że się naprawi, bo ja chcę fotki! :loveu:
  2. A no ostatnio zrobiły się korki na drogach... :shake: Gorzej mają Ci, którzy do szkoły dojeżdżają, bo u mnie się często spóźniają. :eviltong: [zrymowało się. ^^] No i czekamy na foty. :cool3: :loveu:
  3. No właśnie! Ale ludzie nie wiedzą, co tracą... Taki pies to marzenie. :loveu:
  4. Śliczne fotki. :loveu: Barni jak dumnie. :cool3: A Bono język cały brudny, a na jednym zdjęciu mordka. :D Ale miał zabawę. :eviltong: :loveu::loveu::loveu: Mizianko dla Bonciulka. :D
  5. Ja niestety Ci nie powiem, bo ja PP nie czytam... :-(
  6. O w takim razie będziemy czekać na zdjęcia. :) :loveu:
  7. E tam, na pewno fajnie zdjęcia wyszły. ;) I ja też tak mam, że zawsze jak są jakieś fajne krajobrazy i by fajnie zdjęcia wyszły, to akurat aparatu nie mam no. :eviltong: Pech jakiś. ^^' O Chester się obwąchiwał z Sarką. :D Fajnie musieli ze sobą spędzić czas, jak to parka. :cool3: I gratulacje tylu punktów na takim próbnym teście, co sobie robiłaś. :D Na pewno Ci dobrze pójdzie za niecałe 2 tygodnie na tych prawdziwych egzaminach. :cool3: Trzymam za Ciebie kciuki, będzie dobrze!! :kciuki: Tylko mi się Ty tam nie stresuj, bo tylko sprawę pogarszasz. :D Będziemy cierpliwie czekać na fotki, już takie ich zapowiedzi napisałaś, że się nie będzie można doczekać. :eviltong: Czekamy w takim razie i postaramy się być cierpliwi. :diabloti: Mizianko dla Chesterka i pozdrowienia dla Was! :buzi::buzi::buzi:
  8. Czepiasz się. :eviltong: No właśnie, fotki! :D
  9. No i co? :eviltong: Zaraz będzie 19.00, a tu fotek widzę ni ma. :eviltong: Ale i tak czekamy. :loveu:
  10. O no to już niedługo. :cool3: Za 10 dni. ^^
  11. Może wypierz? :cool3: No jej, co za odp. :shake: Konkretnie, czemu Ciebie nie było na Dogo? :eviltong:
  12. No to dobrze, że nie śmierdzi. ;) A co miał żałować przyjemności. :eviltong:
  13. No tak, dzisiaj gorąco na dworze jest, w samej bluzie można chodzić. ;) A Bonowi pewnie było gorąco, zresztą się nie dziwię, ja bym chyba nie wytrzymała na jego miejscu, choć jakbym się przyzwyczaiła do sierści, to może. :cool3: Ale fajnie musiał pływać w rzeczce. :D
  14. O Królewna Śnieżka się obudziła. :eviltong: No i co Was tak długo nie było?
  15. Ja niestety nie mam... Do góry.
  16. Witanko! :hand: Na pewno będzie wszystko dobrze, trzymam kciuki. :) :kciuki: Czekamy na zdjęcia. :loveu:
  17. Witanko w taki piękny (mam nadzieję) dzień. :) :hand: Co tam słychać u Was? :cool3: Bonek pewnie lubi chodzić w nowej obróżce. :cool3:
  18. Wiedziałam, że się uda. :) Cyganka po domek!
  19. Śliczna ta ulotka. :loveu: A to wszystko dla Ciebie, Bary!
  20. O no fajnie by było. ;) Do góry!
  21. [quote name='xxSweetGirl93xx']heh;P no jak sie dowie to może być z nami źle:P bo on taki raczej masywny jest wiec wiesz:P gdzies dwa razy taki jak ja:P a gosia jest chudsza odemnie troche wiec co ona dopiero ma powiedziec:P hehe:) No kawał śmieszny ale denerwujący:P chociaz mnie tam to wisi:P jak ktoś chce sie bawić to niech sie bawi:P heh:) O jaką masz fryzurke?? Ja wczoraj miałam grzywke podcinaną:P smieszna mam taką bo jak sobie prostuje to mi sie podwija jak na szczotke;/ dziwna ogólnie moja grzywka jest:P popracuje nad nią w sobote zeby w niedziele ładna była;) hihi:):)[/quote] Oj no to jeszcze lepiej. :eviltong: Mam nadzieję, że Was nie nakryje. :eviltong: Ja też bym się w to zabawiła, uwielbiam kawały! :D No tak, wiadomo, w niedzielę musi ładnie wyglądać, wiadomo dla kogo... :cool3: A mam krótsze włosy (i mi o wiele lepiej ;]) i też grzywkę podcinaną, ale moim zdaniem trochę za krótką mam. :roll: Ale ogólnie mi się podoba. ^^ Dobranoc. :buzi:
×
×
  • Create New...