E tam, na pewno fajnie zdjęcia wyszły. ;) I ja też tak mam, że zawsze jak są jakieś fajne krajobrazy i by fajnie zdjęcia wyszły, to akurat aparatu nie mam no. :eviltong: Pech jakiś. ^^'
O Chester się obwąchiwał z Sarką. :D Fajnie musieli ze sobą spędzić czas, jak to parka. :cool3:
I gratulacje tylu punktów na takim próbnym teście, co sobie robiłaś. :D Na pewno Ci dobrze pójdzie za niecałe 2 tygodnie na tych prawdziwych egzaminach. :cool3: Trzymam za Ciebie kciuki, będzie dobrze!! :kciuki: Tylko mi się Ty tam nie stresuj, bo tylko sprawę pogarszasz. :D
Będziemy cierpliwie czekać na fotki, już takie ich zapowiedzi napisałaś, że się nie będzie można doczekać. :eviltong: Czekamy w takim razie i postaramy się być cierpliwi. :diabloti:
Mizianko dla Chesterka i pozdrowienia dla Was! :buzi::buzi::buzi: